Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем при разговори - ехо !


Toni-

Въпрос

Здравейте,

потърсих из форума, също така из Google, но не намерих решение (освен онези за 2G, с премахването на пластмасовото капаче), ако има някъде писано по темата, моля насочете ме.

Предполагам доста от нас са чували за проблема по време на разговор, ехото което чува отсрещния, а всеки знае колко е неприятно това.

В стария форум имаше тема в която се разискваше това, но нямаше особен резултат.

Напоследък започна да го прави този проблем, най-различни хора с които съм разговарял казват, че си чуват собствените гласове, ехото.

Спомням си, че и на старото ми 2G имаше такъв проблем.

С firmware 3.0 съм, не съм ресторвал доста отдавна, всъщност откакто го сложих, да кажем 3 месеца, а проблема се появи преди около 2 седмици, предполагам, понеже не мога да бъда сигурен, едва тогава ми го споменаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И на мен скоро ми се оплакаха че си чуват гласовете!

Интересно е,че не съм правил нищо по телефона за да предизвикам това :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам абсолютно същия проблем :neutral: Ще следа темата и се надявам това да може да се оправи :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Под "ехо" имаш предвид:

1. ти си чуваш гласа докато провеждаш разговор

2. събеседника ти чува своя глас докато говори с теб

Аз си чувам гласа докато говоря с Grievous (преди като имаше 3G и сега с 3GS-а).

При разговор с други хора не си чувам гласа и никой не е споделил, че чува своя глас когато разговаря с мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз говорех за номер 2. Аз си чувам повече от перфектно, високо и ясно. Но отсрещния си чува собствения глас, както казах по-горе.

Значи разбирам, че наистина проблема не е обсъждан особено.

И аз като pe6o666 предполагам, че не съм направил нещо, че да го причиня, но както на старото 2G, така и сега го изкочи този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой път подслушвателната техника не е настроена добре. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

това с подслушването е съвсем сериозно

но не е за писане тук във форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

:rolling:ammcfc,благодаря за свежарското писание :mrgreen:

Това може ли да е вярно :eek:

Няма да говоря повече по телефона :rofl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам спомен за някакво проблемно уплътнение около микрофона. Не помня, но някой беше писал че е махал нещо от телефона за да се оправи - уплътнение; мрежичка; нещо от тоя сорт.

П.П. Имам същия проблем, но не винаги. Случва се един на десет разговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ха! И на мен ми се случи преди два дни, но не предполагах, че е някакъв проблем. По време на разговор, човека с когото разговарях каза, че за момент чувал собствения си глас. Точно по това време прехвърлях телефона от едното ухо на другото и без да искам бях прикрил отворите на говорителя и микрофона. Реших, че е от това, защото нито преди, нито след това събеседникът ми потвърди подобно явление до края на разговора. Някой обърнал ли е внимание при подобен проблем дали случайно не притваря отвора на микрофона? Може и да е зацапване на предпазната мрежичка, както ме подсети alxx с влакна от дрехите, ако си слагате телефона по джобовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересното е, че наистина го прави понякога. Сега говорих по телефона и специално попитах, как е връзката, дали има някакво ехо, казаха ми, че сега няма нищо такова.

Чист е микрофона при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казвал съм го хиляда пъти - това няма нищо общо с iPhone. И в поста на ammcfc няма нищо смешно. Почти винаги този ефект е от подслушване, но има и други причини, които не свързани с телефона ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се получва винаги когато говоря с една приятелка. Само с нея и то само от единия и телефон аз чувам собствения си глас...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен през годините ми е спохождал 'проблема с ехото' неколкократно, обикновено с едни и същи хора, но разбира се - доста рядко.

От два-три дена обаче, се случва при всеки един разговор със съпругата ми - провеждаме мин.10 разговора дневно и няма как да не забележа. Проблемът е, че аз си чувам собствения глас да се повтаря (ехо). Аз ползвам 3GS, а тя 3G.

След елементарен експеримент с използване на др. (марки) апарати се установи, че iPhone/ите нямат нищо общо, както се и очакваше. Аз лично го отдавам на мрежата на МТел и то я някои определени райони, но 'те' не си признават :rolleyes: (както и очаквах).

Доста неприятен ефект се получава при стартиране на разговор: Здрасти, здрасти, здрасти.. Мисля, че това е дискутирано и преди. Естествено всякакви истории с уплътнители и пр. са несериозни (силно се надявам).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се появява от време на време и изчезва от само себе си,

Докато изчезне просто не го увеличавайте до край намалете го малко и няма да имате ехо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи стигаме до извода, че iPhone не е виновен.

Впрочем от както пуснах темата, от тогава не съм имал нито веднъж проблем с ехо...

Явно наистина не е от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих си малко тестче... Пробелма ми действително не е от апарата, а от тапата на зарядния вход, която е в пакет с калъфа ми... Ако тапата е извадена, проблеми няма. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с тапа и нямам проблеми. Беше казано около сто пъти, че проблема не е в телефона :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същото ехо го имам и аз. Появява се отвреме-навреме и само при някои разговори. Първо си помислих, че е проблем на телефона, но после разбрах от приятели, че проблема не е в апарата....Хубаво е да си има едно на ум човек, когато чува ехо.

Редактирано от alex200
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Правилно- не е от апарата, и на Iphona ми го прави понякога и на другия апарат Philips , а преди време и на Nokia

Очевидно оператора ги мъдри някакви, какви... всеки за себе си да си направи изводи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе вие все едно никога досега не сте имали ГСМ апарати?

Ехото се получава, когато нямате директна видимост към клетката и получавате отразен сигнал от няколко места.

Няма нищо общо с подслушването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"В Русия съм, в Русия съм..........:whistle: Това ехото е КаГеБе-то да знаеш :axechase:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Абе вие все едно никога досега не сте имали ГСМ апарати?

Ехото се получава, когато нямате директна видимост към клетката и получавате отразен сигнал от няколко места.

Няма нищо общо с подслушването.

Значи аз имам двама познати които никога нямат директна видимост към клетката... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Занапред казвай:

Аз имах двама познати...или имах двама непознати :blink: че да не заехтиш и ти :)

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Почваш да се притесняваш когато теб те наберат и чуват ехо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...