Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

mCoolPhone - Разклащате да приемете повикване


ThUnDeR

Recommended Posts

http://www.mcleaner....coolphone.shtml

1) Разклащате за да приемете повикване

2) Обърнете за да затворите

Cydia source: http://www.mcleaner.com/iphone/cydia

Цена: 3$ (Веднага пращат сериен номер при регистрацията)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Имали начин да се кракне или някаде да е кракната тази уникална програмка, с която свикнах твърде много на 2.2.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теглиш .deb файла от тук:

Свали

Инсталираш го по познатия начин:

1. Създавате папка /var/root/Media/Cydia/AutoInstall

2. Копирате .deb файловете в папка /AutoInstall

3. Рестартирате, след което респрингвате

Активираш го с код: 12345678

Рестарт и готово

При мен работи

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах метода ( сложих deb файла и после ъпдейтвах до 1.4 ) и проблема е че след ъпдейта програмата вече не е лицензирана и сериала 1...8 не работи.Някой има ли решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с този .deb файл който е за v1.4.

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Grievous!С този файл стана.Интересното е че като проверя версията пише, че е 1.1, аз съм с FW 3.0 и програмата работи.Пак едно голямо благодаря!!!

По принцип предпочитам CallController, но доколкото разбрах последната версия 0.4 я няма кракната, така че ще се задоволя с mCooLPhone, макар да е доста бъгава.

EDIT:Малко поизбързах с отговора.Пробвах го няколко пъти и стана, но сега вече започна да прави същите проблеми като другата версия ( safe mode, не мога да вдигна, телефона забива ). Явно няма да я бъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо не се получава.Това като икона ли трябва да се покаже? Значи правя упътването на kotseto като създавам папките Cydia/AutoInstall в Ifunbox защото ги нямам после слагам и двата файла на Grievous и kotseto във папката рестартирам и нищо някой някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

staikov, ясно е че се карат с друго приложение. Опитай да разбереш с кое. По чуждите форуми пишат че работи.

alfanasko, сложи последния файл който дадох, не и двата.

Вижте тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BossPrefs, Respring, ако функционира. Друг вариант който аз прилагам, презареди си темата в WinterBoard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено нестава... Проблеми постоянно. От Cydia като си инсталирам 1.4.0 няма проблеми и бачка безупречно, но с тези кракнатите нестава понеже са на версия 1.1 всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alfanasko вкарай тела в DFU mode ( задържаш HOME и POWER бутоните ).Рестартираш и ще се оправи.Имах същия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре инсталирах го,след което го стартирах,направих настройките и го рестартирах.От тогава никой не може да се свърже с мен като му дава,че абоната е недостъпен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами разкарай го от телефона и си инсталирай "CallControler" има го в сорса на "xsellize"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами разкарай го от телефона и си инсталирай "CallControler" има го в сорса на "xsellize"

Точно това и ще направя.За мен тази програма е ужасно бъгава и не смятам да я ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задръж ги за по-дълго и изчакай да ти с епояви ябълката :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да знаете колкото знам Skype не работи заради mCool :idea:

Май само при тебе е така.От 30-40 минути си чатя и нямам проблеми никакви крашове.Правих рестарт и пак си работи.Няма проблеми.( с 2.2.1 съм) :ugeek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 2.2.1 си бачкаше просто перфектно Skype с mcoolphone! Можеби много се повтарям, но все още чакам за кракната 1.4.0 версия, която е напълно съвместима с 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...