Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Така и направих, общо взето нямат никаква информация какво се случва, защото за да провери наличност консултанта звъни и той като мен на другите магазини. В момента в този магазин, където съм се записал да чакам все едно купувам нова Лада има записани още сума хора. Момичето ми отвори шкафа и показа, че на последната доставка са получили 7ци и 8ци. За какъв чеп са им никой не знае. През повечето време гледам онлайн магазина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Онлайн магазина го остави, там според мен ще е последното място, където ще се появи.
Явно в София с приоритет доставят свободни. Помисли да се разходиш, ако от Софийски магазин ти кажат за свободна бройка. Гледай тези по моловете. Там поъенциалните им клиенти са по-платежоспособни и явно натам насочват айфоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой може ли да потвърди, казаха ми от Теленор че вече не заключвали апаратите и дори моята 10-ка не била заключена (за съжаление нямам друга сим карта за да проверя)? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл от една година вече айфоните се продадат отключени и всички закупени преди това са отключени вече.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно! Мерси за инфото! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Сигурно има по-подходяща тема свързана с моя казус, но през тапата откриването и е мъка. Някой ако иска да премести.

 

Според Вас това нормално ли е? Нямам изпратен нито един СМС. Ако го направя, то е чрез iMessage, тъй като повечето ми приятели ползват iPhone. А и има достатъчно социални мрежи за връзка. Обадих се на оператор и сега ще чакам 7 работни дни да ми върнат отговор. Нещо като съвет през това време?

 

 

a09d0b421f007ea1359780b619c085dc.jpg

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iMessage се развързва и връзва автоматично понякога и това се таксува. Ама чак пък 37 пъти. Отделно в настройките на съобщенията има отметка, която ако не е активно аймесидж праща обикновен СМС. Погледни там. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с вързването и развързването не го разбрах?! Как така се таксува? От кой?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings-Messages-iMessages, както и фейстайм при мен не много често се изключват сами. Като ги включа ми дава предупреждение, че се таксува от оператор. Мисля е 14 стотинки. На eSim от а1 при turn off this line и on, си таксува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали е така? Когато на iOS 12 имаше бъг с iMesage и не можеше да се верифицира номер за него:


2cbc62b39dbdde3bf4ec3cb38c14d66d.jpg

IPhone пращаше периодично заявка към Виваком , СМС започващ с +1.... и накрая имах 18 лв от СМС -и.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен от време на време си ме отписва и иска верификация. На а1.

 

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гогиш, бе бъг на ios12 и Vivacom. После нещата се оправиха. Въртеше колелцето и айфона (опитваше да се свърже) с Виваком, но тел номер не се появяваше в полето отредено му.

Ето тук нямаше номер:

 

bd3570684316eef062ed4f38b0cc0f48.jpg

Полето беше празно.

Едит:Верификацията на iMesage ставаше с еднократен СМС към Виваком съответно на цена 0.16 лв без ДДС .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може аз да не съм обърнал внимание. Но пък активиране на iMessage с пращане на смс?! Това за първи път чувам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е било така


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги и откакто съм на виваком, става от първия път. Точно на 12. Коле, тебе си те кецат по рецепта. На мен телемор ми го свиха тоя номер когато бях навън преди пет години и никакви жалби не помогнаха. 83 смс-а към непознат за мен номер. Госпожата, която ми вдигна се изненада, но пък и отказа да свидетелства, че НЕ е получавала смс от мен. Тогава им хвърлих картата и им казах стотинка няма да видите от мен. Е, запазих си номера и минаха пет години - да имат да вземат :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефон, праща сам смс-и? А сега де! Скайнет

Някаква ирония долавям. Имаш съмнения, че прикривам нещо ли? Че си чатя с някой чрез СМС-и? Зрял човек си да ти мине това през главата. 

СМС- те вече са 39.

Преди малко получих съобщение от системата, че не е открито некоректно таксуване. Имах си аз.

 

 

 

 

iMessage се развързва и връзва автоматично понякога и това се таксува. Ама чак пък 37 пъти. Отделно в настройките на съобщенията има отметка, която ако не е активно аймесидж праща обикновен СМС. Погледни там. 

Тази отметка ми е изключена откато я има.  

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те ако в системата не ги откриват, как ще те накарат да ги плащаш? Длъжни са да ти дадат информация къде и към кой отиват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те откриват, ама са коректни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав е колегата, че са длъжни да ти кажат къде са отишли. Писах , че имах проблем с изпратени съобщения към щатски номер и се оказа , че е към apple за верификация на iMesage. Vivacom ми казаха , че към въпросния номер съм изпратил 16 или 18 СМС вече не помня по еди колко си пари без ДДС и готово сумата излезе. Тогава бъг беше в нашия оператор ама пари не върнаха.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никаква ирония. Даже поста не беше насочен към въпроса ти, а на колегата. Ако имам телефон, който праща сам смс-и, веднага се разделям с него. Така и не разбрах това с таксуването на смс от активация на iMessage. Май операторите ви цакат. Знам ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да ползваш iMessage или FaceTime, без телефона да изпрати SMS за активация.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gogi6 написа:Така и не разбрах това с таксуването на смс от активация на iMessage. Май операторите ви цакат. Знам ли.

Е кой друг да те цака? Нали през оператор активираш? Аймесиджа как да те цака?

преди 6 минути, Русев написа:

Няма как да ползваш iMessage или FaceTime, без телефона да изпрати SMS за активация.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Който пък СМС се заплаща!

 

преди 19 минути, Grievous написа:

Те откриват, ама са коректни.

С кое са коректни? Казват ли ти номера, на който са пратени. Един и същи ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...