Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

RAM Upgrade - MacBook Pro


josifbg

Recommended Posts

И аз мислех да слагам още четири гига, ама тия болчета нещо не ми се развиват още...

Нали съм в гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е вие вече се извратихте. Бацате с 6 гиги и искате още по-голяма приизводителност. Нямам наблюдения от скоро, но чак да има разлика на кой слот са .... Ръгай още докато станат 8 и ако ще и на 333 да бачкат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, ама тя ганцията не пада бе. Поне при мен нямаше никакви защити от разглобяване. За 2 минути става всичко. Да си призная първият път като го отворих ми трепереха ръцете, а като те знам тебе с фланелката дето го увиваш, направо няма шанс да го пипнеш с отверка... :tooth: :tooth: :tooth:

Провери в гъгул за някакво вакуумно развиване :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С последното си кандидат за бисери, Митя :smile:

С гаранцията нямаш ядове, рамта си е официално юзър ъпгрейдабъл, стига да ползваш плочки от "одобрен" производител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте,

Поствам тук, защото въпросът ми подобен, но за MBP 2012 година модела.

Бих искал да сложа 8гб РАМ, и съм се спрял на KINGSTON HyperX (DDR3 SDRAM,2x4GB,1600MHz(PC3-12800),9-9-9-27,non-ECC,512 x 64,SODIMM 204-pin,Небуферирана,Heatsink) но не знам дали мога въобще да я вкарам заради радиаторите. Където потърсих, навсякъде по снимките паметта е без heatsink-ове и се чудя дали въобще може това да влезе вътре :)

Ако това не става - дайте съвет за друг производител добър производител, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, виж правилата:последен пост не се цитира!!!

А кой ги внася в България?

EDIT: Видях че Асбис ги внасят, но имат само 1 техен артикул :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,

и аз имам въпрос относно паметта за MBP late 2011 - 17". Иска ми се да ъпгрейдна от 2X2Gb до 2X4Gb. Има ли някаква особеност в паметите, та в някой онлайн магазини (представители на APPLE) ги предлагат по 200-250 лв бройката, а в популярните онлайн сайтове за продажба на компютърни части са по около 50лв/бр. Препоръчайте марка и модел памет (доколкото знам е DDR3 1333)

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Първата която намерих работи перфектно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш дори 2х8 да сложиш.. Не гледай толкова марките. Всичко е съвместимо, просто типа памет трябва да е същата като тази в лаптопа ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички що-годе популярни марки са съвместими.. Corsair, Kingston са от по-евтините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече се поразтърсих повечко и разбрах че за MBP mid 2012 е добре да се сложи 1.35в памети, а не мога да намеря в познатите ми магазини в БГ още нищо. Някой да е забелязвал да се продават такива тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...