Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

2.4 GB от паметта на iphone 4 блокирана в Other


stoilh

Въпрос

Здравейте,

Установих, че 2.4 GB от паметта на телефона (iphone 4, 32 GB, Firmware 03.10.01, фабрично заключен към M-tel, без jailbrake) е блокирана в "Other" в iTunes. След като внимателно търсих в търсачката на форума за решение на проблема, но не можах да намеря такова реших да отворя тази тема.

Следвайки съвети на други потребители, опитах да изтрия от /private/var/mobile/Media/iTunes_Control/Music файлове чрез iFunBox, но не открих каквито и да е файлове които мога да изтрия. Възможно е този проблем да е свързан с факта, че по време на синхронизация (след преместване на голямо количество снимки - около 2 GB от една папка в друга) по погрешка дръпнах кабела и синхронизацията беше прекъсната. Опасявам се, че голяма част от паметта блокирана в "Other" да са именно тези снимки, които поради прекъсната синхронизация при преместването им е възможно да са запазени два пъти.

Предварително благодаря на всички, които биха били така добри да ми помогнат чрез техните съвети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Alxx,знаеш ли пътя до папката на пощата,че 7,2 GB поща ми е прекалено :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодарско-още му се чудя на шефа ми как може да има толкова поща....

Глупавите прикачени файлове-сега пощата му е скромните 200 МБ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...