Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с активацията


Recommended Posts

Оправих го!!! Отново префлашнах айпадския бейсбанд и сега вече дори не загрява. Благодаря на всички, които веднага се отзоваха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Но пак ли след рестор не ти влиза в рековъри и с кой фърм си сега и как го префлашна? Да знаем и ние ако ни се случи нещо такова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сринат ББ, м@мка му. Първият път не ти се получи, но все си мислех(и се надявах) че ключът от бараката е там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@yamahadrums ББ от бета3/4 се връща назад, така че опитай и ти, може да имаш късмет.

Сложи си къстъм 4.3.3 и ъпдейтни 4.3.4 или това, което подписва Аппле, с моднат хост(# и за двете аппле.гс) и без TinyUmbrella.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@liomojo Ресторнах с къстъм 4.3.3. Не смея да пробвам с друг.

@iPhoneman Аз съм с ББ 06.15. Няма какво да връщам по простата причина, че тоя бейсбанд няма как да се ъпдейтне.

@Alxx И аз на това се надявах. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах пак с iOS5b4 и ми направи същия номер. След това сваляне до 4.1, качване на iPad-ски бейсбанд и къстъм 4.3.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пробата. Явно тая бета прецаква бейзбанда ако не е нейния. Може би епъл ще прецакат всички ънлокъри с по-стари бейзбанди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Странното е, че в началото ми даваше да качвам първите 3 бета версии на iOS5. В смисъл активацията минаваше безпроблемно.

Редактирано от yamahadrums
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, май с излизането на iOS5, мачът за ФЗ-тата свършва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то моят е ФО, ама с тоя скапан бейсбанд... Мисля си, че има инструмент за понижаване но MusleNerd и Sheriff Hashim изчакват официалното излизане на iOS 5, за да не му се случи случка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам "инструмент" :) - поялник, програматор и духалка. Адресът е известен, хората също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакси не ме влече твоят инструмент. Поне засега. А и струва колкото половината телефон. Айде нема нужда. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то моят е ФО, ама с тоя скапан бейсбанд...

Чакай, може би пък да свърши работа.

Third, I'm working on a simple tool that will allow you to create a pseudo-custom firmware mixing a new baseband with an older iOS version (one that is jailbreakable for example). This feature exists in the TinyUmbrella rewrite but does not yet exist in the older codebase. SORRY! I'm working on it!

http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам човека работи върху програма , която ще позволява да имаш нов бейзбанд ( този който апъл подписва в момента) и стар фърмуеър , който лесно да може да се джейлбрейква. Да кажем бейзбанд на ос5 но с фърм 4.3.3.

Това не мисля , че ще свърши някаква работа на хората с бейзбанд 6.15.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, идеята е да стане възможно даунгрейдването от официалната iOS5 назад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не е тази идеята, а да си ъпдейтваш нов фърмуер без да пипаш ББ и без проблеми разбира се. Въпреки всичко Гошо уж каза преди време, че скоро свършват историйте с къстъми за iPhone, а Geohot познава някои път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях само веднъж да подкарам iOS5b3. Сега тествам пак...докато не му разгоня фамилията на тоя скапан iPhone. :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблемът беше в AppleMobileDevice. Играх си с деинсталиране на iTunes и накрая се получи от раз. Някой има ли представа дали iOS5b4 e untethered за old booteom?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още се боря с iOS5b4 и междувременно открих странен начин за байпас на активацията (не важи за телефонията, а само да ви закара до Home screen.) Избирате Dial Pad и набирате 911. Обаждането, естествено, няма да е успешно. Като ви изхвърли натискате Cancel и после Home бутона. При мен става всеки път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Оказа се, че проблемът не е в телефона. Просто Apple са се усетили, че се продават свободни слотове от разработчици и са изтрили всички устройства и акаунтите на съответните хора. Явно някои

са попрекалили с броя на устройствата в акаунта си. Апропо, някой да има свободен слот да добави новият ми iPhone? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...