Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Mac OS X Lion


Adamov

Recommended Posts

:guitarred::yahoo:

lion175x175-75.png

● $29.99

● Category: Productivity

● Released: Jul 20, 2011

● Version: 10.7

● Size: 3.49 GB

● Languages: English, Arabic, Chinese, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish

Seller: Apple Inc.

© 2011 Apple, Inc.

● Rated 4+

● Requirements: Mac OS X 10.6.6 or later

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 191
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Adamov

    15

  • DreamcatcheR

    15

  • Pe6o666

    13

  • iPhoneman

    12

“The Mac OS X Lion Up-To-Date upgrade is available at no additional charge via the Mac App Store to all customers who purchased a qualifying new Mac system from Apple or an Apple Authorized Reseller on or after June 6, 2011,” the company states."

Дали има късметлии ?

ПС: Тук има списък на моделите които ще могат да ъпгрейтват фрее. Аз съм от тях :naughty3: .

Както се казва "Честито на печелившите."

Редактирано от Cyberman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли откъде да сваля iTunes за този Лъв ?

пп. Time Machine пази 7.44gb. Много ми се вижда :unsure:

EDIT: iTunes on the Mac is now a 64-bit Cocoa app in Lion - то няма как без проблеми :mellow:

http://www.tuaw.com/2011/07/20/itunes-10-4-is-available-and-ready-for-lion/

EDIT2: Xcode 4.1 е без пари :tooth:

http://itunes.apple.com/us/app/xcode/id448457090?mt=12

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам MasterCard или Visa и не мога да закупя Лъва,имам само дебитна Maestro, някакви идеи как може да стане това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

“The Mac OS X Lion Up-To-Date upgrade is available at no additional charge via the Mac App Store to all customers who purchased a qualifying new Mac system from Apple or an Apple Authorized Reseller on or after June 6, 2011,” the company states."

Дали има късметлии ?

ПС: Тук има списък на моделите които ще могат да ъпгрейтват фрее. Аз съм от тях :naughty3: .

Както се казва "Честито на печелившите."

Датата 6 юни за мен е невалидна!

При положение че закупих Macbook pro на 20 май и си свалих Лъва Безплатно от appstore.

На всичкото от горе влязох в app store със същият акаунт от 2 годишният ми iMac и пак си го свалих безплатно!

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък трябваше да представям документ за покупка и ги чакам да ми отговорят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също снощи пуснах и чакам. Дали някой знае, колко врете тече това одобрение, че нямам търпение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става на секундата след като Напишеш серийния номер на компа ти излиза дали всичко е ок или не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става на секундата след като Напишеш серийния номер на компа ти излиза дали всичко е ок или не!

"OS X Lion Hardware Up-to-Date Program" тук после има 6 стъпки по които минах и накрай получих следното писмо.

"Уважаема/и Radoslav,

Вашето заявление е получено и в момента се обработва.

Ще ви изпратим кода на заявлението по email, когато заявлението бъде потвърдено.

Запишете си номера за справка на вашето искане: ???-???-???-001

С уважение

Apple."

Редактирано от Cyberman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, това с написването на номера предполагам става само в цивилизованите държави :Р При нас е с 6-стъпкови молби и скрийншотове на доказателства за покупка :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този линк дали ще ви свърши работа.

http://store.apple.com/Apple/WebObjects/esstore?type=consesDIR&qprm=126878&partNumber=MD202Z/A

edit: Място на покупката, ако трябва да е име на магазин този може би става - http://www.k-tuin.com/

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха! При мен се получи... с доста помощ от гугъл транслейт ;) Мерси много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма голямо значение какво слагаш :Д важното е серийният номер да съвпада. Иначе аз писах, че е купен на 24ти, за магазина писах icenter, адресът си го измислих - за град писах Мадрид, а пощенския код го копирах от предложения ми там. И накрая си попълних верните данни за кредитната карта, след което ми пратиха кода за сваляне на лъва. Нищо сложно, но явно трябва да се досетиш, че няма проблем да лъжеш и мажеш ;) Което ме навява на мисълта, че ако човек не разбира испански, може да си хареса някоя англоговоряща държава, откъдето да стартира up to date процедурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го инсталирах, направих упдейт, всички програми си ми стоят в момента го тествам.

Редактирано от AssA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mac OS Vista Limited Edition - с леко променено Aero към Mission Control :tooth:

Компа ми увисва поне 40 пъти на час , а Lion Server мЪкА...Утре му пердаша Leoparda и до тук със зверовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак пулучих писмо от Ябълката (БГ) в което има ключ с който ми даде да си сваля Лъва.

Але Луя и България я има на картат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mac OS Vista Limited Edition - с леко променено Aero към Mission Control :tooth:

Компа ми увисва поне 40 пъти на час , а Lion Server мЪкА...Утре му пердаша Leoparda и до тук със зверовете.

Ще споделиш ли на каква машина го мъчиш, защото аз съм го сложил на две (един MacBook Pro 2.4GHz, 4GB RAM 640GB HDD и един MacBook Air 2.13GHz 4GB RAM 256GB SSD) и нямам никакви проблеми, всичко лети а леопарда ще си остане само в спомените ми :)

едит: На Pro-то първо направих един Backup на Time Capsule, след което го форматирах и инсталирах на чисто. После си копирах каквото сметнах за важно от архива и по този начин разчистих машинката от всякакви лайна, които съм накачил през последните две години :)

На Air-a му направих Update, но и там всичко лети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Машината не е зле, Core 2 Duo на 2.16гхз. с 2гб 667мхз. Определено няма кой знае какво ново в Лъва, поне за момента, така че би трябвало да движи по добре.

Едно нещо е ясно - нов Мас задължително със SSD и поне 4гб. RAM. Имам усещането, че Лъвчо му харесва повече SSD. Няма MB Air да е с проблеми при Лъва, дори и "диска" му да не точно SSD.

off> Много добре са измислили илюминирането или както там се казва за клавиатурата на новият AIR - само два диода и всичко друго фибра. Добра машина, но мразя лаптопи. Виж новият Mini като му се добави още един диск е перфектен :yahoo: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на MBPro 15" (Early 2011), на моменти xcode като компилира и всичко зависва. Не бях забелязал да прави така при Snow Leopard. Може пък проблемът да е от новия xcode, не от лъвчо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия която си купих от AppStore, който я е изтеглил, лесно може да си я направи на флашка или да я сподели с когото си поиска.

edit: Направих едно бързо клипче как става номера с флашката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...