Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Благодарности към помагащите потребители.


Recommended Posts

Аз пък искам да изкажа благодарност към Aveliky за чудесно оптимизираната мобилна версия на форума. До сега няколко пъти съм разглеждал форума през телефона и всеки път изпитвам гъделичкащо чувство на удоволствие и не виждам абсолютно никакъв смисъл (поне за мен) да се използват допълнителни програми като Tapatalk, например. :biggrin::bravo:

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Страшно много благодаря на Grievous за това че ми инсталира нов software, cydia и ми даде насока за още неща. Наистина много ми помогна.

Също така има още няколко потребителя, които ме 'светнаха' за разни неща, за нещастие не помня точните никове, но те ме помнят, предполагам, искам да благодаря и на вас. Целувки за всички ^_^

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

СТРАШЕН ПИЧ Е Grievous, помогна ми много!!!Нека рейтингът му скочи до небето, хаха :)

Редактирано от conte
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да кажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ,на всички в този форум.Много от нещата,с които са ми помогнали хората тук струват сума на стойност iPhona ми.Всеки от тях ми е помогнал,като е отделил част от собственото си време абсолютно безплатно,а всеки знае,че времето е пари.Благодаря за отношението и търпението им към всеки от нас.Благодаря за Уважението.

Наистина този форум ме радва,че съм Българин.Рядко се среща такава помощ без да очакваш нещо в замяна.

Благодаря на Alxx,който ми помогна да се изправя на крака,както и на naidenoff и Grievous и много други,които ми помагат да вървя напред.

:bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да благодаря на ammcfc!Това човече е много точно и се извинявам за притесненията които и ако съм му създал! Благодаря ти човече за съветите и помощта която ми оказваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous - МНОГО ТОЧЕН. Влезна ми в компа направи всичко както трябва - ТИ СИ БОГ

Редактирано от danger777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е краѝно време да кажа на Alxx едно голямо БЛАГОДАРЯ, питал съм го над 100 пъти, за всичко ми е помогнал изключително вещо, евала адашче от мен!!! :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да благодаря на gorgior, който ми е помагал хиляди пъти, от самото начало. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам искренно да благодаря на iPhoneman за съдействието което получих от негова страна! Рядко се срещат хора които не те познават и са готови да помогнат! Благодаря ти за спестените нерви в четене и лутане из форумите и също така за сумата която ми спести!

И да не забравя SpiceBoy, които също много ми помогна днес! Без негова помощ нямаше и да помисля за iOS 5!

Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за оказаното съдействие и помош на naidenoff, много готин и разбран пич, както и всички готини и стойностни хора който са създали този сайт, за да помагат на хора като нас , още един път ви благодаря за чудесния сайт който сте разработили и усъвършенствали взаимно. БЛАГОДАРЯ ВИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Искрени благодарности на Grievous! Цяла вечер ми помагаше да ъпдейтна 3GS-а! Вече съм модерен с къстъм 5.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как цяла вечер бре, не ме излагай. :tooth: Има - няма час и беше готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на еmco 83, защото ми помогна да отключа ИОС 5.0!

Как цяла вечер бре, не ме излагай. :tooth: Има - няма час и беше готов.

Не бъди скромен! Не можа да си гледаш Шампионската лига от мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички готини хора, които поддържат, помагат и правят форума такъв какъвто е: готин, супер подреден и по -различен! Тук научих много и тъй като смятам, че човек трябва да уважава своите учители, моля приемете моето най - искрено БЛАГОДАРЯ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Mupo, един от няколкото точни пичове, които имам честта да познавам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Огромни благодарности на Aveliky и на целия екип в сервиза, препоръчвам на всеки който има проблем, независимо хардуерен или софтуерен да посети сервиза! Много точни и приятни хора - професионалисти! :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на @johnybravo , с помощта на ръководствата които е написал в раздела за AppleTV от раз успях да джейлна устройството и да го накича с благинки.

:tv:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ на всички от форума,които се отзовават на помощ на всеки нуждаещ се.

Благодаря на тези,които знаят къде,кога и как.

БЛАГОДАРЯ на създателите на форума и всички администратори.

Да сте живи и здрави !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да изкажа своите ОГРОМНИ благодарности към Тhe Shaman Колкото и да е "глупав" въпроса ми тои ми отговаря с точност и стъпка по стъпка . Разбира от всичко свързано с Apple Препоръчвам го на всеки който не е запознат с Устройствата .

Редактирано от FedExpress
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

искам да изкажа благодарности на Veselin Minchev благодарение на който оправих телефончето от 4.0.1 на 3.1.3. обясни ми всичко стъпка по стъпка на скайпа. без неговата помощ не бих се справил и вероятно щях да стигна до решение да си плащам на сервиз. добре е да има повече хора като него, които помагат безпрекословно. Благодаря искрено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Хиляди благодарности на Сашо / SJobs/ !!!

Задължен съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на donibrasko за джейла :)

Спирам си 3G-то вече и ми е кеф :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Grievous за бързия и точен отговор за решение на проблема ми свързан с джейлбреика на 5.0.1 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...