Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новини за Сервиза


Kaloyan

Recommended Posts

Благодаря за бързото и качествено обслужване и отремонтиране на iPhone-a.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дами и господа, уведомяваме ви за промяна в работното време:

През зимния сезон, сервизът ще работи от 09.30 до 19.00ч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И аз да похваля добрите работлии, вчера ми получиха 4ката за нов дисплей, днес вече е при мен. Даже и хоум бутона ми оправиха безплатно, работи си както преди. Само решетката на earpiece-a ми изглежда по-различна от предната. Благодарности :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само решетката на earpiece-a ми изглежда по-различна от предната.

А, къде е "предната"? :D Сложихме наша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа значи и решетката сте ми я подарили, аз мислех че върви с дисплея. Айде пак благодаря :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За празниците работим днес, ще отработваме и другата събота, ще има човек на 26-ти от 14.30, 27-ми целия ден, а 28-ми е под въпрос. След нова година, можете да заповядате на 02.01.

Весели празници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Същото е валидно все още: на 27-ми и 28-ми сме на лице, а след нова година - на 2-ри. Извинявам се на клиентите, които днес са ме търсили лично. Липсвах, за да направя услуга на уважаван член на форума със здравословен проблем.

Весела Коледа :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изказвам благодарности за бързата и качествена работа, относно смяна на touch screen на iPhone 4 направена вчера! Благодаря Ви! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На трети март, сервизът няма да работи. На 4-ти заповядайте :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От понеделник, 31.03 отново сме на лятно работно време:

Понеделник - петък от 09.30ч. до 19.30ч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Драги съфорумци, сервизът няма да работи този петък(18.04) и понеделник(21.04) другата седмица. Весело изкарване на Великден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

BGiPhone bar или консултация при покупко - продажба, нова...

Така и така, нуждата от това е ежедневие от известно време, вече се предлага като конкретен пакет от действия. Заповядайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този дух на мисли може ли да си донеса лаптопа и airport рутера, и да погледнете защо не искат да си говорят през wifi мрежата(connection limited)? Лаптопа е dell inspiron n5040, а рутера е airport express 3 gen.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще го свършим онлайн, когато си у вас и ни потърсиш на скайп в работно време. Сподели, други устройства "говорят" ли си с този рутер или е така с всички?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Едно ОГРОМНО благодаря на сервиза! След като детето хвърли 5-цата на жена ми в басейна, в момента имаме един перфектен телефон, разбира след професионалната намеса на Алекс сервиз! Големи сте, Благодарим Ви! Живи и здрави, и едно весело лято!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Едно голямо благодаря и от моя страна. Както и от влюбеното момче,което ще направи хубав подарък на приятелката си.

Пратен 4S за ремон,отремонтиран и после изпратен обратно в същият ден.

Страхотни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дами и господа, сервизът НЯМА да работи в сряда, 08.10.2014г. поради профилактика на ел. мрежата в район "Младост".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Петък и понеделник се отдаваме на заслужена почивка. Екипът Ви пожелава весело изкарване на Великденските празници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Привет на всички, имам нужда от хардуерен техник за сервиза. Ако някой от форума има желание, може да кандидатства тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Гадовете небесни от форумния сервиз за пореден път успяха да ми отремонтират iPhone 3GS и iPhone 4.

:10x::cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Драги дружки, клиенти и т.н.:

Не работя в Алексервиз отдавна и във връзка с това, ще ви помоля да насочите търсенията и въпросите си към сервиза или администратора на форума - хардуеристът на сервиза е момче от класа. Самият аз,  съм се отдал на друг тип занятие и правя телефони само на близки приятели, това вече не е в сферата на моите интереси. Някога беше "for the crazy ones" и аз бях там, сега е просто бизнес.

Благодаря и успех на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, за да не отварям нова тема пиша в тази. Някой може ли да ми каже сервиз за слушалки, или по-специално за beats by dr. Dre? Благодаря, предварително!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

От днес има малко екстри в сервиза. Всеки клиент вече ще може да си проверява статута на сервизната поръчка чрез линк в сайта или през QR четец.

Малко и визията барнах :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Вътре също има леко освежаване:

5.JPG

6.JPG

7.JPG

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото то е отдавна(има-няма два месеца), но в сайта може да се направи заявка за ремонт в избран ден и час от клиента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...