Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Маgellan RoadMate GPS навигация за iPhone & iPod


WolfDale

Recommended Posts

Изглежда няма как да стане с този *.deb, защото лиценза там [RoadMate.applicense] е само за US карти и не разпознава други такива. Трябва да се чака хакнат лиценз или релийз на група като PPCWarez [src].

Мисля е по-добре засега първи пост да се върне 1.1.

Редактирано от bguser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и така да се окаже. До преди малко слагах какви ли не карти, но без успех. Старата версия я има в темата на няколко места.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се опитах с какви ли не програми да отворя картите (на България и на САЩ) и езиковия пакет, за да ги преправя по някакъв начин за да тръгнат, не могат да се отворят... Аз имам линк към старата версия качен на пощата, ще оправя първия пост.

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда жалко, и аз го поборих неуспешно и така си помислих. Мерси и от мен за усилията!

Тогава тук предлагам моята комплектовка на 1.1, но изчистена само за България (че иначе в POI търсене на версията на Aveliky си излизаха разни кебапи и магазини чак в Турция). Има всичко насъбрано от другите колеги (EN/BG менюта, poi, 3dc, 3dl, dem, spud); е с оригиналнен Boot екран но с мои БГ иконки.

Свали (RoadMate_BG_v1.1.ipa)

logo.png

Свали (iTunesArtwork.jpg)

EDIT: Открих къде в iTunes вместо 'Unknown Genre' под иконката да се изписва 'Navigation' и да може да се пипне заглавието на иконката:

genre.png

Значи в основната папка на *.ipa файла, където е iTunesArtwork, трябва да се добави файл iTunesMetadata.plist (в формат plist, защото в xml не работи). Слагам тук и в двата формата:

Свали

Променил съм *.ipa инсталацията.

Редактирано от bguser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някакви новини по RoadMate 1.2, излекуван за Европа/България?

Писах на Magellan относно възможността да се купи RoadMate 1.2 + Europe Map. Защото в техния сайт пише, че би могла да се купи и с карта за Европа.

Оказа се, че е грешка на сайта им и поне засега - не може.

Ето това ми отговориха:

In line with your concern, please be advised that as of the moment, the maps that are available for the RoadMate app are for 50 states, Canada and Puerto Rico only. As of the moment, there is no available Europe maps for the RoadMate app. The least that we can do is to make a report about this so that when future updates are going to be made for the RoadMate app, the feature that you are looking for might be included.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако може някои да даде работещ линк за пулната версия със всички карти ще е супер . Този линк от първия пост неработи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,

лично на мен много ми харесва car kit-a на магелан, но е може да се купи от БГ за съжаление.

Някой пробвал ли го е? Има ли възможност за закупуване от някъде?

Мерси на всички, които споделят мнение и инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но предпочитам да не го купувам от САЩ заради голямото оскапяване с митата и т.н. по пощите..

Други идеи за car kit?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш мита, само 20% ДДС, но разправии си има по митниците. Може да се договориш с продавача да го пише 15 долара и тогава няма да ходиш никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да попитам как може да си направа пакет с дадена версия и определени карти, релефи и т.н? Имам спомен, че някъде бях чел, че нещата които искам трябва да ги влача с мишката до ipa файла и да ги пускам вътре така ли е наистина ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в самия рар да пускам каквото искам така ли???

Редактирано от pe6o666
Цитат
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли малко помощ!

При мене много трудно се свързва със спътниците?!

Когато се движа насича супер много и не се движи плавно.

Незнам защо, но когато пусна навигацията паметта ми остава едва 35-40MB.

Със 3GS съм.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дали ще може да изскочи от някъде ъпдейт за SpeedCams & POI за версия 1.1 на RoadMate?

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте!

Имам някакви проблеми с навигацията... или по-точно не знам къде се корени проблема, но след последните няколко пускания на този RoadMate BG_RU_SR_TU_GR v1.1 "релийз", самата навигация работи известно време (всеки път различно) и по едно време забива и айфона се рестартира. След като тва се случи 3 поредни пъти, изтрих софтуера от айфона, след това го махнах и от айтюнс и го преинсталирах. Проблема пак го има. :( Работи, работи и изведнъж крашне. И до там. Даже днес айфона направо си заби... стоя си на бял екран докато не го рестартирах чрез home+power бутоните. Сега ще сложа 1.1 версията и ще пробвам с нея, но пък ми се искаше да имам и карти на съседните държави, не само на България... :/ Ако някой има идея на какво може да се дължи, ще се радвам да чуя мнението му. Мерси =)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nass K. - роудмейт е "ящна" за рам памет. Вероятно си качил или активирал нещо от сидиа, което я товари, затова крашва. Провери в сбсетингс(ако го имаш), колко неща имаш в mobile substrate и колко от тях наистина са ти нужни.

Ванко, има я само за щатите и Канада. Ще пробвам до довечера да "сготвя" от нея версия за Балканите с последните карти на навтек и като я тествам - ще я кача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx не се мъчи, няма смисъл - със Шамана сме я мъчили, но няма успех, не иска да приеме картите. Обаче ако ти се занимава, може да пробваш с 1.3 ако ти попадне от някъде.

П.П. Ето и линк: http://itunes.apple.com/linkmaker/,

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, греда. 1.3 я няма никъде и май няма да има версии за Европа след 1.1. Продажбите в Европа били под рентабилното, така разправят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че никога не е имало за Европа. 1,1 Беше кракната от JetMouse ако не се лъжа, този който кракваше Igo за WM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...