Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Infinity Blade II


The Shaman

Recommended Posts

57382707.jpg

Category: Games

Released: 2011-12-01

Version: 1.0

Size: 940.6 MB

Seller: Chair Entertainment Group

Languages Czech, German, English, Spanish, French, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Slovak, Chinese

Requirements Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad. Requires iOS 3.2 or later.

Powered by Epic’s cutting-edge Unreal Engine 3 technology

mzl.thupiooq.320x480-75.jpgmzl.dunavtnf.320x480-75.jpg

mzl.ayuzkahx.320x480-75.jpgmzl.gdmybckh.320x480-75.jpg

mzl.lbsrgtwf.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Макар и доста повтаряща се, играта си има и плюсове. Ще се цъка :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом казваш! Преведи си го ти ;)

Which OS version is required to play Infinity Blade II?

It’s HIGHLY recommended that you update your Device to the latest version of the OS (operating system) for best results - you can update your OS for free by connecting your Device to a computer with iTunes installed, or by visiting your local Apple Store (or mobile retailer which provides your mobile service).  Minimum requirements are:

Infinity Blade II requires OS 3.2 or later installed in order to run.

Game Center features require OS 4.1 for iPhone or iPod Touch, 4.2 for iPad.

iCloud features require OS 5.0 or later to run.

Източник: http://infinitybladegame.com/faq

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някаква идея защо след стартирането на играта и надписа за препоръчително iOS 5 ме изхвърля всеки път.3gs iOS 4.0.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта изисква iOS 5, а не iOS 3.2.

Ако това е вярно, как очакваш да тръгне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но това така или иначе не е вярно! Николайскияттт, ти купи ли си играта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта тръгва на 4.х,просто изкарва един банер с препоръка да се направи упдейт на 5 версия за по добър преформънс.УНИКАЛНА Е!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си тръгва без проблем,номалко сече на

кът сцените .

То все пак е слабичка машинката вече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста подобрения от първата и повече възможности, спуках няколко капиляра на едното око ама за един ден я превъртях. Шефчето, което цяла игра го търсих се оказа голям боклук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих си Infinity Blade II Version 1.0.2 Някои да знае как да си съединя файловете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с Infinity Blade II . На iPod Touch 4g ios 5.0.1 си я изтеглих от Installous.

Като се инсталира се пробвах да я пусна , зареди ми логото на фирмата и името на играта и преди да се пусне ме изхвърля.

Пробвах 10-ина пъти пак същото.Обаче като reboot-нах ипода тръгна.

Да обаче сега след 2-3 влизания пак почва да ме изхвърля и трябва пак да го reboot-вам.

Така ми става и с още една игра която ми е от instrallous - Matchup Pro .

Реших че проблема е от installous обаче имам и пълните версии на Angry Birds , Fruit Ninja и още няколко други игри пак от installous и с тях нямам проблеми.

Помогнете моля ви много ме кефи играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или не е кракната както трябва, което няма нищо общо с Installous, или много ти се натоварва машинката. По-вероятно второто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

What's New in Version 1.2

The all-new update: Vault of Tears is now available, download today!

- Delve further into the mysterious past of Siris, as new areas are unlocked and major secrets are revealed.

- Jump into battle and defeat new enemies! Featuring the Moss Golem, Lupun, Dark Fiend, Bog Giant, Acolyte, and more.

- ‘X’ marks the spot! Find your hidden ally and discover secret items and rewards with the all-new Treasure Map feature.

- More than 50 new items, including magic rings, weapons, shields, helmets, as well as armor to collect, master, and sell.

- Additional surprises await you with new Achievements, unique gems to forge, ClashMob updates, more!

Coming Soon! A third action-packed Infinity Blade II content update is on the horizon, with even more surprises to be revealed soon! The Worker of Secrets isn't the only person locked away in the tower... and a relic from the distant past comes to light! Coming soon to Infinity Blade II – for free!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента е намалена на 2.39 евро. (точно два дена след като я купих на нормална цена :mad: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избраха лош момент за сейл, точно при появата на джейлбрейка :)

Не ме разбирайте погрешно, просто пари за ненужни игрички повече няма да давам, така и така ги свалям, колкото да ги видя какво представляват.. Първата част я имам купена и съм я "играл" 15 мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Услужете с един линк,че в slingfile.com не мога да влизам поради някаква причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...