Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

user&pass-оставаш празно полето.Всичко друго си е,както колегата е споменал.При мен си работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря много! Тръгна всичко точно, обаче data roaming нали няма да ми начисли нищо отгоре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как - ти не си в роуминг ;) Само ментиш телефона :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Можете ли да ми кажете от кой вид gevey sim трябва да си купя, че като ги търся в ebay ми излизат няколко вида

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

GEVEY SUPREME PRO, без допълнително рязане на сим картата!!!

Аз съм точно с този, работи перфектно на 4.3.5 :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом си с гей-сим - data roaming/ON , на APN=internet.globul.bg; user&pass=пробвай без, ако не ще - пиши globul и след всяка пренастройка правиш reboot.

При мен това не сработва по никакъв начин. Телефона е iPhone 4 с турбина про, разбира се има активиран интернет на сим картата. Тествано на 4.2.1 и 4.3.3. Иначе с Мтел няма грижи. Други идеи?

П.С. Не са слагани шитни като SBSettings и аналогични. Начисто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Другите идеи - не е направен кериър ъпдейта за глобул. Мяташ го ръчно - Неоля някъде беше постнал линк и инструкции за уиндоус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Купух за един приятел Gevey Superior от обява във форума Телефона е iPhone4 Modem 04.10.01 FW 4.3.

Когато сложа Гевей картата и сим дава "SIM Failure".

Нестига до съобщение, което трябва да се появи за да продължа с AirMode-то и т.н.

Идеи и съвети моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1.Дефектен гивеѝ

2.Не си резнал картата добре и не ляга на местото

3.Чети нагоре, обяснено е с подробности

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гивея е от типа който не се реже сим-а.

Остава да е дефектна.

*аси късмета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има много случаѝ на дефектни чипове, не се впрягаѝ ами накараѝ продавача да го смени :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко си дойде на мястото, след като махнах пин-а.

Не е лошо да се пише в упътването при използването на Гивей.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Cyberman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • 0

Колеги малко помощ! Имам iPhone 4 4.3.5 jailbraje redsn0w 9.9 нямам сигнатури, та gevey ultra си работеше перфектно на 4.3.3 но сега не иска да сработи! Моля който има опит да сподели кой сорс ползва и коя версия на furiousmod 1.02 или 1.1.0 както и сръпките за активация. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема е следния.Едно HTC вече цяла година ми къса нервите и за втори телефон (освен iphone 4) си взех и един 3ГС.Уж правих всичко както трябва с ъмбрелата и т.н,но в бързината при рестора съм му вдигнал бейсбенда на 05.16.02.Не искам да му качвам айпадския бейсбенд защото държа да си имам GPS.Обаждах се в сервиза от форума,но цената за хардуерното понижаване абсолютно не ме устройва.Въпросът ми е да ли има работещ турбо сим за 3ГС с точно този бейсбенд?Доколкото знам Gevey са само за четворки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

имам един въпрос за тия чипове защото не съм наясно. С 3ГС съм и мисля да си взема 4-ка заключена към АТ&T.

Ако не искам да се джейлва, мога ли да го отключа само с тия чип (и кой точно)? и какво става ако мина на iOS5? Благодаря!

ПС

ще се ползва с карта на Глобул

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е нужно да джейлваш за да ползваш gevey. За ios5 трябва да чакаш нов чип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

'А, спри малко с цитати на последен пост, какво ще кажеш?

Аз зная, че за Gevey Ultra е задължително. За другите Supreme, Supreme Pro и т.н. не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Задължитно е само ако искаш да го ползваш untethered, т.е. автоматично да ти активира мрежата след всеки рестарт. В противен случай при ръчно активиране не ти е нужен джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

'А, спри малко с цитати на последен пост, какво ще кажеш?

Добре звучи, но малко късно за мен. Аз направих вече JB и сега ще се чудя откъде да си поръчам Ultra. Може ли някакви предложения? Искам да е оригинална картата и да е надежден продавача. Официалния сайт надежден ли е според вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • 0

Здравейте,

току що си копнах една 4-ка на АТ§Т :tooth: на снимките от продавача виждам че е с iOS4 (все още) и реших да си взема gevey докато чакам решение за iOS5, някой да помага кои са стабилни ако има опит, защото виждам най-различни - червени, жълти, сини :tooth:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p3984.m570.l1313&_nkw=iphone+4+gevey&_sacat=See-All-Categories

ПП

и друго - тия натъкмации и чипове има ли опасност да си прецакам трея/слота?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...