Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Леко,Асенчо,да не ти цитирам точно на теб мненията ;)

Както виждаш,дори не съм ви заял след юбилея,не че няма за какво,но няма смисъл ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Ах, колко жалко е да си… (той си знае)

Към по горното видео - http://www.sportal.bg/news.php?news=490041

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светлина в тунела за ЦСКА :

Милиардер от Хонконг мести бизнеса си у нас и ще помага на ЦСКА като генерален спонсор. Става въпрос за Стивън Ло.

От няколко дни богаташът е у нас заедно с представители на още няколко бизнесмени от Китай и Хонконг. Днес проектът им за български Лас Вегас край София трябва да бъде обявен от правителството за приоритетна инвестиция, пише "Стандарт".

Това носи куп облекчения, гарантирани от държавата. Подобни отстъпки се правят за вложения над 100 милиона лева и откриването на поне 200 работни места.

Стивън Ло и четиримата му партньори ще излеят край столицата ни 1,5 милиарда евро, така че прескачат критерия с разлика. "Партньорите на Стивън Ло са доста по-богати и от него".

Вероятно единият е Джоузеф Лау, магнат в бизнеса с недвижими имоти и стар партньор на Стивън Ло. Състоянието на Лау се оценява на 4,2 млрд долара.

Лобист на проекта е босът на ЦСКА Александър Томов, който успял да разубеди азиатците да построят новия Лас Вегас в Ирландия.

Стивън Ло потвърди, че се мести в Европа чрез прочувствено обръщение до феновете на своя клуб "Саут Чайна" - най-успешния на Хонконг. Той напуска и отбора, като посочва в мотивите си липса на помощ от местните предприемачи и от властите.

Ло, който има интереси в развлекателния бизнес и недвижимите имоти, изливаше по 20 милиона долара на година в "Саут Чайна". В ЦСКА обаче не трябва да очакват златен дъжд. Компанията, която строи родния Лас Вегас, ще стане генерален спонсор и ще осигури само част от издръжката на "червените".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Arm,този път той го е обявил-не са плямпанията на Томов.

Ще видим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито още един път на всички празнуващи юбилея!

За останалите - завиждайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това си мислех и аз... Смешен отбор, с още по-смешни "футболисти" в още по-смешна "държава"... Умрях от завист... :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз имах предвид обстановката на стадиона и хореографията. Никой не говори за отбора и държавата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ще Ви подчертая факта, че този юбилей е организиран и финансиран изцяло от привържениците на клуба, без участието на Мустака и компания. Това включва всичко: поканата, заплащането на хонорара, обезпечаването на престоя и превоза на отбора гост - не кой да е, а Лацио. Включва изработката на признателните плакети и поканата на заслужилите ги през годините легенди на клуба. Включва охраната, хореографията и пирошоуто съпътстващи самия мач, които са завидни за всички големи агитки по цял свят. Финансирането бе събрано чрез кампания стартирала в течение на един от най-слабите сезони в историята ни.

За завист има много. Няма отбор в България, а и са малко по света, с толкова вярна публика, която да си обича отбора, въпреки всичко, точно в най-тежките моменти когато има нужда от това.

За пореден път доказахме: "Ние сме Левски София!"

10311359_10203688565955247_2501510763800501979_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямало друга вярна публика! Само привърженик на Левски може да каже подобно нещо.

Иначе евала за организацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя друга публика не спира да си подкрепя отбора дори и в такива ужасни периоди като този сезон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да те заведа в родния ми град Белоградчик,да видиш такава:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5-тият срещу 9-ия :)

Да продължавам ли?

Да ви имам вярната публика,която седеше и биеше хората да не влизат на стадиона,защото бойкотирали?

Много кратка памет,драги ми вековни левскари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя друга публика не спира да си подкрепя отбора дори и в такива ужасни периоди като този сезон?

Хаахахаха каква подкрепа тоя сезон??? По 1000 човека на мач подкрепа ли е? Нима нямаше мачове с публика колкото на "дербито" Славия-Любимец? Стига смешки, моля те. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По 1000-2000 ама винаги са там и като дойдат доказани отбори на стадиона има 10 000. Аз съм един от тях, както и много други. Не знам защо на повече отбори от А група коментарите са че има няма 20-30 или 100 човека. Преди години в Бургас, Черноморец викнаха доказани звезди да управляват клуба, целия град беше накичен с всичко на акулите, един от най-хубавите стадиони в България, безплатни билети и пак празни трибуни. Ловеч - подобна ситуация. Разград - хита Лудогорец - понапълнят стадиона само с Левски и ЦСКА. За Ботев - там е ясно - тясно им е на феновете. Локомотив Пловдим, Черно море, да не споменавам Славия и Локомотив София. Там коментаторите по радиото броят между 50 и 100 човека на мач. Как беше вица - агитката на Локомотив София се събрали в кола и отишли на мач...

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха. :D

Не се изразих правилно, в А група. :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Ботев? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене,кой е на 1-во място по посещаемост в А Група ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене, като човек от Бургас ще ти кажа. Хората в България знаят кое е истинско и кое е фарс. Затова едно време Нефтохимик събираше по 17-18 хиляди души. Затова много малки отбори пълнят стадионите си. ЦСКА и Левски са друго. Те са изкуствено подпирани през времето на кумонизма и от поколение на поколение се превърнаха в това, което са. Все пак едва ли някой от младите юзъри тука знаят че след като някой влезе в казарма ЦСКА-то можеше да си го прибере. Забравихте да пишете че са отделили и пари за да легне Лацио :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Комунизма всички знаем за отбора който е печелел по задължение, по поръчение от партията. А за мача на любилея, явно никой не е разбрал идеята на футболната среща. Било им платено да легнат - това е мач без значение от резултата. Идеята на цялото събитие беше празника, не резултата от срещата. Платените пари са за да присъства самия отбор. Ако ме питаш мен - за празнуване на вековен юбилей на даден отбор, не трябва да се плаща, а гостуващия отбор трябва да буде горд с присъствието си на подобно събитие, но в този меркантилен свят явно никой не го отразява това. Както и да, платено е да присъстват, дошли са и са играли. Може би мач срещу ветерани на отбора щеше да е по подходящ, но така са преценили, така са го направили. Събитието беше запомнящо се и ще се разказва на поколения наред. Кой как играл през сезона или през следващия или през следващите 10, ще поживеем и ще видим. Сега е период на боледуване на отбора и е нужно време за излекуването. Няма да стане от днес за утре, другиден или другия месец. Ще чакаме да стане. Ние обичаме Левски, а не отделни личности. Само действията им могат да им запишат имената в историята на Левски. Когато го осъзнаят, ще спечелят и нас феновете. Затова и да паднат и да бият, ние сме там и подкрепяме до край! Независимо от резултата в мача, в годината или в десетилетието. Рано или късно резултатите се случват. Всички помните последните десет години какво се случи с Левски и къде участва. Ние сме си на стадиона и чакаме славните мигове на отбора и да бъдем част от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя друга публика не спира да си подкрепя отбора дори и в такива ужасни периоди като този сезон?

Доста смешно твърдение при условие че миналата есен на мача ви в Пловдив имаше 0 човека фенове, а тези които бяха дошли да подкрепят Левски бяха гонени и бити от хора от вашата агитка за да не подкрепят любимия си отбор заради мустака.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де-има официални статистики,другото е ляляне на глупости.

Това е официалната извадка за последният сезон:

1 ЦСКА / 61490 / 4730

2 Ботев Пловдив / 47490 / 3653

3 Берое / 40530 / 3117

4 Левски / 24450 / 1880

5 Черно море / 23340 / 1795

6 Локомотив Пловдив / 23050 / 1773

7 Лудогорец / 19700 / 1515

8 Черноморец / 15760 / 1212

9 Литекс / 13470 / 1036

10 Любимец / 12430 / 956

11 Пирин Гоце Делчев / 11690 / 899

12 Локомотив София / 7640 / 587

13 Нефтохимик / 7220 / 555

14 Славия / 4230 / 325

Позиция / Отбор / Общо / Средно на мач

Спрете да фантазирате за верните фенове на Левски - Берое има близо два пъти повече публика на мач от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да оспорвам официалната статистика - ама на Славия и Локо Сф в София ходят по 100 човека на мач максимум. От къде ги измислиха тия 500 човека средно на мач. Да не броят и китайците по Илиянци дето се движат около стадиона като има мач :tooth: :tooth: :tooth:

Аз мога да говоря за домакинските мачове на Левски, защото за този сезон имам пропуснати само две домакинства. Но за останалите мачове, каквото съм гледал по телевизията, не знам от къде са тия хиляди бройки присъствие. Само на Ботев Пд винаги е пълно с фенове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...