Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да ползваме SSH без WiFi


chukolna

Recommended Posts

Тфа цял ден го мъча :cry: Провах вече сигурно 20 пъти и ми дава следната грешка:

1103729K.jpg

Моля за помощ :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • marinius3

    13

  • mariankata

    10

  • EPOS

    6

  • bronc

    4

Топ автори в тази тема

Би било добре някой да обнови ръководството.Понеже и аз получавам абсолютно същата грешка.

Направих всичко описано в темата,но без резултат. :question: :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих си последната версия и аз получавам тази грешка, а когато опитвам през wi-fi не ми приема паролата..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да си реша проблема.Ето какво направих:

1-Свалих и инсталирах I-phone Tunnel Suite 3.0

2-Свалих този файл

Свали

Mirror

Свали

3-Десен бутон в/у файла и ибирам Extract File

4-Замених оригиналната папка bin(C:Program FilesiPhone Tunnel Suite) с тази екстрактната от файла.

По този начин успях да използвам I-phone Tunnel Suite на Win. 7 64-bit. и I-tunes 9.02

Дано съм помогнал. :tease3::biggrin:

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли го някъде безплатен Iphone Tunnel Suit 3.0, моля дайте линк

С него и с версия 3.1.2 се работи като с предходните, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да си реша проблема.Ето какво направих:

Свалих този файл

Свали

Mirror

Свали

По този начин успях да използвам I-phone Tunnel Suite на Win. 7 64-bit. и I-tunes 9.02

Дано съм помогнал. :biggrin::biggrin:

Да добавя моя опит на Windows 7 32bit.

Изтеглих горния файл, дадох му Properties, активирах "Compatibility mode" и избрах "Windows XP (Service Pack 3)". Стартирах програмата и работи перфектно. Без заменяне на файлове, без инсталации.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и твоя метод MadM@X,но при мен не проработи.

Изкарвами някаква грешка.Явно при всеки е различно. :biggrin::biggrin::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да си реша проблема.Ето какво направих:

Свалих този файл

Свали

Mirror

Свали

По този начин успях да използвам I-phone Tunnel Suite на Win. 7 64-bit. и I-tunes 9.02

Дано съм помогнал. :biggrin::biggrin:

Да добавя моя опит на Windows 7 32bit.

Изтеглих горния файл, дадох му Properties, активирах "Compatibility mode" и избрах "Windows XP (Service Pack 3)". Стартирах програмата и работи перфектно. Без заменяне на файлове, без инсталации.

Това подейства и при мен!

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и твоя метод MadM@X,но при мен не проработи.

Изкарвами някаква грешка.Явно при всеки е различно. :lol::biggrin::biggrin:

Като тества нали изтегли файла от линковете които съм цитирал в поста ми, не си ги разархивирал ами директно както е един файла на него даде пропертиес и така тества? Без да го местиш или преименуваш след като веднъж си му задал "compability mode". При местене/преименуване тази настройка трябва да се прави наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от твоите линкове го дръпнах.Нито съм местил,нито съм преименувал файла.Задавам му "compability mode" избирам си Windows XP (Service Pack 3).

Стартирам го и пак грешка.Много интересно,защо единият метод работи,а другия не? :eek: :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствената разлика м/у моя и твоя метод е че аз съм на 32бит а ти на 64бит Windows 7, явно или там е причината.. нищо, има два метода които работят при теб или при мен така че на който му потрябва ще пробва и който тръгне :Wink:

При мен твоя метод не работи... :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, всичко зависи колко битова ти е системата.

Надявам се,че чрез нашите тестове сме ориентирали хората кой метод да ползват. :lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 64 bit Vista съм и като правя метода на MadM@X ми дава, че нямам право да го extractna, какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих горния файл, дадох му Properties, активирах "Compatibility mode" и избрах "Windows XP (Service Pack 3)". Стартирах програмата и работи перфектно. Без заменяне на файлове, без инсталации.

Аз не виждам къде пише,че трябва нещо да се екстрактне.След като му дадеш "Compatibility mode" просто стартирай програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 64 bit Vista съм и като правя метода на MadM@X ми дава, че нямам право да го extractna, какво да правя?

Не чети през ред...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майчице, какви любители на цитатите се навъдили тук....

Абе бъдете по–пестеливи,бе, нужно ли е да плеснете цитат на цял пост, като можете да отговорите само към автора му, или да цитирате само акцент от поста, който искате да коментирате...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Може ли нов линк за iPhone Tunnel Suite by Prakash, защото без да искам изтрих моя, а линковете не стават.. от zshare го сваля наполовина, а в докс.бг го няма вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май само те мързи да чакаш? Аз как го свалих?

Iphone Tunnel Suite by Prakash.exe

Свали

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто като стигне 506kb и скоростта пада на 0, и след 3-4мин ми дава, че е свален, а не е целият. Тук май всички освен модераторите/вип са мързеливи, не ползват търсачката и т.н. Мерси.

Sladichuk: Дааа.. И за какво точно "мерсиш" (или по–скоро "мърсиш")? За това, че получаваш всичко наготово, че и те търпят да негодуваш, или затова, че някой ще аплодира опита ти за неуместна ирония?

Май с право хората не изгарят от желание да изпълняват щенията ти...като гледам колко си "благодарен".

Ако бях на твое място, оттук нататък ще пребивавам тук с много повишено внимание :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте. Като за начало да кажа че съм с фърм -> 3.1.2 , .NET Framework 3.5.1 , windows 7 32bit(ако има значение).

Имам инсталнат на телефона openSSH и го стартирам през BossPrefs.

Пускам IPhone Tunnel Suite и цъкам на Iphone Tunnel. Показва се черен екран, но изчезва.

След това кликвам на долното ( WinSCP) и ми показва да въведа настройките.

Ip: 127.0.0.1

User: Root

Password: Alpine

File Protocol : SCP

След това --> Логин и се показва въпросният ерор --> Network error : Software causes connection abort

Някакви идеи? Прочетох из форума но нищо не ми помогна.

Пробвах този вариант :

1- Отидете в C:Program FilesiPhone Tunnel Suite 2.7 BETAiTunnel и преименувайте iTunesMobileDevice.dll на iTunesMobileDevice.dll_Original.

2- Копирайте iTunesMobileDevice.dll от C:Program FilesCommon FilesAppleMobile Device Supportbin в C:Program FilesiPhone Tunnel Suite 2.7 BETAiTunnel

но не подейства.

Сега забелязах, че на черния екран който изчезва пише същия ерор преди да изчезне.

Четох, че се оправяло като копираш папката "Lockdown" от: C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataApple и пастнеш в: C:Documents and SettingsusernameApplication DataApple Computer , но за съжаление не подейства.

Ако имате някакви идеи ще бъда благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи виж сега, ти хубавичко си обяснил, какво си направил обаче, защо ПРОСТО не прочете 5 поста по-назад за да си отговориш на въпроса ? Предполагам и Sladichuk ще те отрази подобаващо ... Както и да е ето ти го отговора:

Изтеглих файла(iPhone Tunnel Suite by Parkash), дадох му Properties, активирах "Compatibility mode" и избрах "Windows XP (Service Pack 3)". Стартирах програмата и работи перфектно. Без заменяне на файлове, без инсталации.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Този начин го бях пробвал и преди но не подейства, но явно след като съм копирал папката Lockdown вече действа.

Благодаря !! Най-накрая !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във уин7 преместиш ли .exe-то в друга папка, трябва да му настройваш наново compatibility mode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

здравейте,

аз имам следният проблем и се надявам някой да ми помогне - Аз съм с Виста ,Тюнс 9.1.0.79,ифоне 2Г фирм3.1.2 . Жейл и ънлок с блекран. Имам инсталиран OpenSSH , но каквото и да правя не мога да SSH с WinSCP .Все ми дава грешка Network error.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото очевидно както не си наясно що е главна буква в българския език, и какво изискват правилата за постове тук, а и къде е мястото на тоя пост(защото явно бъркаш и СЪС wifi, с това, което е посочено в заглавието на темата – БЕЗ wifi),така не си наясно и какви настройки да зададеш в WinSCP, а и на самият телефон.

Съветвам те или да прочетеш тая тема още 5–6 пъти, или да намериш подходящата тема, и да зададеш стационарно IP на телефона, и да поразгледаш опциите и настройките на WinSCP, и да SSH wifi. Ако не се справиш– питай на ЛС подбран по твое усмотрение по–сведущ потребител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...