Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


The Shaman

Recommended Posts

Получавам респринг?Ако се сдвоят у-та е ок!На мултисендинг ми забива по вереме на изпращането!с 4с съм!някой с подобни приблвми!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kak така го получаваш? Това не е болест :) Да нямаш инсталирана Celeste?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не закупена е!

В крайна сметка някой има ли от горепосо4ените проблеми?

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не. Прави конфликт с някое приложение вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаме не много лек напредък с подкарването на AirBlue Sharing. Овациите за Гогата (gorgior), който достави ценната информация и mitkoiphone (тестер).

Първото нещо, което трябва да направите е да се уверите, че имате инсталирани следните неща (dependencies) в Cydia.

87c0962651e485ba.jpg

Ето архива за ръчна инсталация - изтегли

Пълен списък на инсталираните в Cydia може да видите от Cydia/Manage/Settings/Developer

3523fc5cb5d013ca.PNGa2ab6c6b63992e1a.PNG

1. Добавете в Cydia репото cydia.hunterbeckham.com и инсталирайте от него AirBlue Sharing Cracked 0.9.21.

2. Направете респринг, без да отваряте приложението!

3. Теглите този файл и го поставяте във /var/mobile/Library/Blued-Obex/Key.

4. Направете респринг!

Това е. ;)

Важно! Метода е само за версия 0.9.21. Ако Cydia ви предложи ъпдейт, не го правете!

Митак, ти поемаш оттук нататък. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поел съм го аз така хубаво, ама като не ще и не ще. Ама няма се откажа де, засега отивам при жената да не ми метне одеалото през балкона, но ще опитвам и утре. Няма се откажа лесно, знаеш ;)

П. П. Как пък никой не писа два дни вече. Явно хората ползващи това на телефона стават все по малко. Което е хубаво де :)

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Знам,че е малко :offtopic: ,но бих оценил ако ми дадете предложение как да свържа телефона си с устройството на колата през bluetooth. Фърма ми е 5.0.1. Мерси и лек ден !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пускаш си устройството в колата и блутута на телефона.

Като се намерят двете, ги сдвояваш с произволно избрана парола.

Макар че, на 5.0.1 едва ли можеш да задържиш блутута включен :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като се сдвоят устройствата блутута не прави проблем.Поне на мен не ми прави като го вържа с лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така след като разговарях с девелопъра на еърблу шеъринг стана ясно, че респринга на спрингборда при сдвояване се получава от конфликт с Боокстанд. Така че ако някой има проблеми с програмата да трие боокстанд и всичко си идва на мястото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Метода,който Grievous е пуснал,пробвах го и аз,но от този source,програмата не се инсталира както трябва и изобщо я няма в settings,пробвах със .deb файла,но като отворя програмата и етака си седи,а като пробвам да пращам директно от Photos,търси devices,но не открива...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе хора купете си я и няма да имате проблеми.Все пак не е скъпа,а и ценете труда на хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се заяждам,но щом някой пише тук и иска да подкара кракната версия явно няма желание да я купи,така че постове като горния са излишни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! За приложения като това и Celeste, обаче, има над 100 поста, че кракнати не работят или него правят както трябва! Така, варианти като от горния пост са за предпочитане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да звучи като спам,но дори и един долар да струва,не бих ги дал,това е бесмислена програма,има си най различни начини за прехвърляне на информация,преди беше то bluethooth :).Аз просто обичам да се занимавам с такива работи и затова по горе съм писал какви проблеми имам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AirBlue Sharing 0.9.60 в първи пост. Смелчаците да налазват. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,вчера инсталирах програмата-кракната версия съответно,работи до там че мога само да изпращам файлове,без значение какви но не мога да получавам,явно не работи на 100% или аз бъркам нещо в настройките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с платената версия, но преди това виж за всеки случай в настройките на AirBlueSharing дали ImportReceived e ON

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзива,питам само за кракнатата версия!Инак ImportReceived е включен и не става,ако някой има подобен случай може да подскаже нещо.Незнам да ли не иска някоя отметка от към настроки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз набързо не успях да я инслана. Ако можеш помогни, ако не ще я мъча пак тия дни че още ми е белгийско :)

Днес опитах пак. Тръгна както трябва, но при мен проблема е обратното. Получавам но не мога да пратя. Пробвал съм само на един тел ако има значение.

d40583d2-8b2c-eb12.jpg

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз инсталирах една версия от репото на insanelyi AirBlue Sharing 0.9.60-1 и си изпращам снимки от iPhone-а на лаптопа, но на една нокия 6210 Navigator ( мисля този модел беше ) нещо не успях да пратя ( явно телефона се шегува нещо ), но от това, което инсталирах успявам да пращам всичко, което поискам от телефона към лаптопа, но когато реша да пратя от лаптопа към телефона ми изписва "Remote device does not support service." :) Дори пробвах през iFile да пращам и става без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Navigator-a може да не поддържа по-новите стандарти за пращане на блутуут файлове. Obex или нещо от сорта беше, не съм сигурен..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...