Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българска Телевизия


Veselin Minchev

Recommended Posts

Сега го пробвах. И при мен е така. Даже си и насича (iPhone 5 iOS 8.4). Нета си е перфектен през WiFi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой канал насича?Аз каквото и да пусна тръгва на секундата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами например HBO. Сега пробвах пак. Даже след третия опит вече не го отваря.

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

HBO не тръгва и при мен, нo с oстаналите прoблем нямам. Вървят си гладкo!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нищо не тръгва

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Няма да се обръщам отделно към всеки писал относно идеята за набиране на средства сързана с приложението на Victor11. Само искам да поясня наколко неща.

Приложението не работи в момента, и предполагам всички знаете защо. Приложението работи добре за да се създава друго. И не на последно място,но все пак. Не мисля, че когато става дума за доброволни, пак казвам, доброволни дарения, някой трябва да иска разрешение. Не предлагам нищо лошо и не задължавам никого с нищо. Просто реших да помогна с нещо и ще го направя. Който иска да даде нещо за отделеното време на Victor11 и всички спомогнали за това приложение, който нe иска, да го гледа, ако разбира се работи. Аз лично съм заделил сума и ще намеря начин да я дам на Victor11 пък той да прецени как и за какво ще я ползва. Уважавам мнението на всички Ви и свободата да го споделяте, такова каквото е. Ще сложа линка до тази неделя и мисля, че ще има доста хора, които харесват приложението. Няколко човека вече изявиха желание.

Поздрави и хубав уикенд на всички!

Редактирано от magistrate
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да съм някой или да ме познават всички за да искам да дам. И не съм искал да ми даваш нищо на мен. Явно не си разбрал идеята. А не е нужно който и да било да съобщава нещо за да стане ясно, че приложението не работи заради надхвърлен лимит, което е свързано със средства.

Отново повтарям, не искам нищо от никой. Става дума за доброволни дарения за вече съществуващото приложение.

Не разбирам нападките, но въпреки всичко ще довърша каквото съм обещал.

А който иска, ще види колко и къде са отишли събраните средства.

P.S. Явно някой нещо някъде е купил и платил за да можем да гледаме, това, че Victor11 не е искал не означава че не му трябват за по-добро качество или по-голям лимит. Просто е човек с достойнство и не иска да се моли. То е ясно, че има нужда от средства, просто трябва да се съберат. И отново, не виждам защо някой трябва да ме познава или да се явявам познат на някой за да дам за идеята да го има това приложение. Няколко пъти в предни постове се казва, че средства са нужни, но нищо не се прави.

Редактирано от magistrate
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото на непознат никой не би дал пари може би? Разбирам, че целта ти може би е благородна, но не можеш да се явяваш представител на друг човек, особено когато става въпрос за набиране на средства. След като човекът не е дал собствен PayPal, няма как ти да създадеш такъв в негова полза, най-малкото няма как да гарантираш какво ще се случи с набраната сума и не можеш да задължиш колегите да ти се доверят. Остави Виктор сам да поеме инициативата, ясно е че ще срещне подкрепа, няма нужда трето лице да посредничи, както и няма нужда да пълним темата с излишни приказки. Ако той даде данни, за превод, нещата ще се случат, ако не - може само да му изпратиш това, което си сметнал за необходимо, но не може да се провъзгласиш за касиер от името на всички. Мисля, че това е достатъчно ясно обяснение и по-нататъшни дискусии по този въпрос не са желателни.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е така. Но никой не разбра или не пожела да разбере, че не се представям за някой, който е представител на някого.

Идеята е по-скоро провокативна, да се разбере, че има нужда от средства, а също така и че Viktor11 няма сам да поиска, защото е под достойнството му, според мен.

Затова, ако не се промени нещо, приложението ще работи докато има лимит, и след това ще чакаме до следващия път.

@dessyteneva аз също не Ви познавам, но това не ми пречи да имам доверие на Вас, Victor11 или съфорумниците за всичко казано и създадено.

Така че, просто ще направя каквото съм решил с единствената цел да помогна. Благодаря!

Редактирано от magistrate
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior

Подкрепям, и съм наясно, че не става с по 10 лв, но на всеки му е приятно да гледа работещото приложение където и когато си поиска.

Безплатен начин няма, все някой е платил за нещо, макар и малко.

Затова, нека помогнем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда добре, не знам как са се преборили с меркантилните БТВ които не дават никъде да се стриймва безплатно тяхната Тв освен ан техния сайт.

Странно при мен много канали зареждат видео само за 30сек.

С БТВ имат проблеми, и преговарят. Това с зареждането за 30 секунди действително се явява от време на време, и аз не знам от какво е, ще питам и ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля да туширате страстите, адаша ще си говори с victor11 и ще измислят как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Услугата вече е налична тестово за у-вата с джейл, да видим какъв трафик ще се генерира. По-нататък ще добавя още сървъри, да се разпредели тежестта. Тези без джейл ще почакат още малко, да минат тестовете и да тръгнат спрените сървъри.

Относно събирането на средства за гарантирана услуга @gorgior е напълно прав. Аз не смятам да налагам подобен вариант принудително. Ако вие, потребителите, взаимно стигнете до някакво разумно, удовлетворяващо всички ви и най-вече наистина работещо решение, то може спокойно да се реализира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Средства са нужни, това е ясно. Но както се разбра, явно не всеки иска да даде.

Приемете вариант, тези, които се познавате и си имате доверие, пък ние никому неизвестните ще направим каквото можем!

Аз лично, искам да дам, завявам го тук и сега. Кажете ми как и на кого да ги пратя.

Благодаря на всички Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста отдавна съм заговорил за дарения,но Виктор11 не реагира.Ще бъда много доволен да му благодаря по електронен път :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен и обикновеното "благодаря" е повече от достатъчно. Особено ценно ми е то, изразено от хората зад граница, на които приложенията най-вече вършат работа. Ползвайте ги и им се радвайте докато работят. Едно дарение няма да помогне много нито на мен, нито за развитието на приложенията. Ако се стигне до необходимост от платен вариант, ще го обсъдим и реализираме заедно, така че да е удобен и приемлив за всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

victor11 искам да те помоля да направиш един PayPal акаунт. Ако все още нямаш да знаеш, че никак не е трудоемко и бързо става. Ти доста време поддържаш нещо, което е ценно и заслужава уважение от хората които го ползват. Дай им възможност да могат не само Благодаря да ти казват, но и да спомогнат за по нататъчна поддръжка(финансово). Всичко е много просто, правиш акаунт и го постваш тук, хората които могат и искат даряват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Aveliky.

На victor11 ще благодаря пак.

Чакам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който прецени и желае, може да подкрепи поддръжката на приложенията с PayPal превод на този мейл: antongal at hotmail.com. Тук е мястото и аз да благодаря на всички потребители, спомогнали независимо по какъв начин, за положителната оценка - тя е стимул нещата да се случват.

Специални благодарности на Kosta8704 за постоянната подкрепа и принос - без неговото постоянно "ръчкане" в добрия смисъл на думата, приложенията нямаше да са това, което са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На джейлнато ми работи, на чистото - не. Има ли някъкъв трик. В чужбина съм в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трикът е да си обновиш архива. Джейлнатото се актуализира автоматично, затова ти работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах някъде, нo да пиша и тук. При мен и с джейл не рабoтеше, дoкатo не гo преинсталирах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се прибера го ъп-вам и още 1 работа ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...