Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българска Телевизия


Veselin Minchev

Recommended Posts

Айде бе, може да не е от същото IP, но пак ще има.

Искаш ли да сложим бас ?

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, londongunner го спря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрях го да , защото гледаме определен кръг хора и повече от година , никой не е пуснал листата публично , а сега за 2 дни сървъра се чуди какво става от заявки. Ако си беше държал листата за теб нямаше да спре, сега никой няма да гледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави, пак ще си го направиш и този път ще го споделиш само на правилните хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав е човека да я спре! Що някой не предложи да го почерпи поне...

Безплатен обяд няма! Ама е трудно за разбиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гънър, направи една пейпал сметка на принцип донейшън и който кихва редовно да получава достъп. Видяло се е, че друг начин няма. Този, който търси безплатния обяд, и веднъж няма да почерпи, така че този вариант ми се струва подходящ.

Въпросът на тая тема, тия линкове, програми и схеми е гледането да е удобно. Аз ги ползвам да гледам 1-2 мача седмично и нищо друго. Но явно има хора, които се оливат и режат кабелната като има на аванта... С това не визирам никой персонално. Просто по написаното дотук се разбира, че сървърът бая се е натоварил след 'лийка' вчера, а всички сме наясно с БГ манталитета и бързото разпространяване на подобни благинки.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да има paypal, машината може да обработи до 30 заявки едновременно, след това става мазало. Затова бяхме затворена група от горе-долу толкова потребители. Всички стриймове вървяха без никаква компресия , някои от по 20Мбита, по-малко потребители повече качество, но явно не става... А човека дал листата на mirror да забрави от тук нататък за нейното ползване ....

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът просто нямаше представа, че съм копирал url-то :).

Каква техника и софтуер са нужни за създаването на IPTV?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имал сърце,споделил я!Не ти се споделя,стискаш за себе си!Незнам някой да е умрял,като не е гледал точно този плейлист!Надявам се и занапред да е така!Не е нужно обяснения.Спираш го и толкоз!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смятам въпроса за приключен. Дали стискам за себе си , сигурно когато са вложени някакви средства и всичко е строго определено като правила ,за да са доволни и да гледат нормално , стискам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква техника и софтуер са нужни за създаването на IPTV?

Слагаш две платки Sky Star или други подобни платки с по два тунера, бодеш ги в един сървър, избираш си четири транспондера и стриймваш. Проблемът с повечето потребители ще си остане.

Ако сте в локална мрежа, тогава може да се пусне стрийм по мултикаст и ако си с правилните суичове ще го ползвате доста народ без никакви ядове.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам днешно време, някой да пести 15 лв. на месец за да се надява на този стрийм, какво толкова е станало, пуснете си кабеларката и гледайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Удобно е за хора, които са в движение. Аз не тръгвам без ATV в багажа :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Виждам, че някои хора наистина изпитват огромно желние да гледат ТВ. Имам добър познат, който дава срещу минимално заплащене голям брой ТВ-канали, без значение от кой сателит(в обхвата на БГ), предполагам че броят им е хиляди. Единственото условие за сега е, телевизора да е "smart" и да е "Samsung", или "LG". Както сами се досещате сигнала идва по IP.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хотелските филипси също поддържат IPTV, дори нямат нужда от инсталирането на допълнителен софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам скоро mirror да бъде изправен пред народен съд за огромното прегрешение.Като гледам какви драми стават,явно Apple пак са на правилен път с твърдението, че сме в златните години на твлевизията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса с IPTV също мога да съдействам. Срещу заплащане на месечна такса получавате юзернейм и парола, като стрийма може да се сложи както каза колегата, на Самсунг и LG със SSIPTV, както и на телефон и айпад с IPTV. Сега са 704 канала.

Ползвам го няколко месеца и няма проблеми засега. Който се интересува на ЛС.

И аз съм само потребител, но няма ограничение.

Сега го слагам на АТВ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, искат да сринат операторите. :tooth:

Сега сериозно, Виваком предлагат към 90 канала за 17.80 лв IPTV, а някои плащат по 15 лева за 600-700+ канали. ;)

Естествено, втория вариант има доста по-екслузивни канали, но се гледа по черния начин. Там има кака, която пее.

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върти сучи, накрая пак се стига до това, че нищо не е безплатно! Преди време отворих приказка да се съберат някакви средства та да може приложението което victor11 поддържа да продължи да работи, и само дето не бях убит и разпънат на кръст.

Затова, хората се събират, правят и си гледат, щото всеки иска без да плаща, на аванта. И са прави.

Така,че приятен ден и до следващия "изтекъл" плейлист. :)

Останете си със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има инфо къде срещу някакво не голямо заплащане мога да гледам японски телевизии (на компютър) ще съм много благодарен?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iOS9, когато се опитате да отворите Russian TV (инсталирана през сафари), ще ви изкара съобщение, че не може да стартира, понеже е Untrusted developer.

Отивате в settings-general-profile-KaiDaXin Plastic... и избирате trust, след което приложението вече ще може да се отваря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може и да си сложите оригиналното от апп стора в/у това и пак ще работи . На пипнатото май му изтичаше сертификата на 18.12 .2015

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На 9.0.2 пак нямам достъп до файловата система и не мога да заменя плей листата. Линка на дивалито не работи . Инсталирах през Сафари ама.... Ползвам ай експлорър, че фънбокса не ми върви нещо на Капитана. Идеи някъкви?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си бачка с ElCapitan и iExplorer!

Разрешил ли си профила в Settings/General/Profile и при мен е KaiDaXin Plastic........ ,влизаш вътре и му даваш Enable!

И всичко ще работи.

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...