Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Installous / Проблеми и крашове


vanko777

Recommended Posts

Сега си гледах настройките по у-вото ми за разделяне на интернет с тв-то и няма никакви ограничения по скорост или там каквото е. В момента тегля с 27кб, а друг път се е случвало и с 1мб. Кофти работа, но мисля че е от сървъри ли, знам ли и аз .... нямам обеснение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам същия файл като твоя и ето резултата. Беше и по-добре накрая, но не успях да го хвана :smiley-face:

Photo%2002.01.12%2C%2014%2046%2010.png?w=bcf678e5

Обаче акo искаш пробвай ... CamScanner Pro да видим там как ще е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега какво - оплакахте се, стана ви ясно, че няма проблем с Installous, обаче дай да превърнем темата в любимата мъжка игра - по " мерене" ( тоя път- по докопване до крак сървър), а?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Как да кача аппсинк за иОС 5 без да слагам субстрата? Пробвах през ifile, изтеглих деб-а от http://Cydia.hackulo.us/ (пробвах с appsync50 (1.0.2) и appsync50plus (2.2)) Все дава error в ifile, че не намира dependencies, т.е. mobile substrate.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай го заедно с instal0us 4. Тук е описано, как става http://bgiphone.com/topic/13161-installous-проблеми-и-крашове/page__st__210

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му трябва субстрата и installous! Ето ти .deb, инсталирай го през компютър: http://cydia.hackulo.us/appsync50-1.0.2.deb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямах предвид да го инсталирва от Cydia, а ръчно с пакета, който Кольо е добавил е шапката на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dreamcatcher - ползваш опцията с аутоинстал(като мен) или през терминал: dpkg forceinstall...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Appsync-a се сложи, пак изкарваше някакви грешки, но синхронизацията с туньо работи. Инсталуса обаче не ми се качи - той не изкара грешки при инсталация (и го сложих накрая), но иконата му не се показва..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, седях от вчера в темата и не бях пускал рефреш, така че мнението на alxx не го бях видял. Инсталирах го по тоя начин инсталуса и след рестарт се появи иконата.

Единственият недостатък е, че постоянно в Сидия ми пищи за ъпдейт и каквото и да искам да инсталирам от там или да махна, ще ми качи субстрата..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бати и субстрата бе хора! Качвайте го и това е. Не се мре от него.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи инсталирах deb-овете от архива в първия пост (аз също нямам субстрат за момента), само че ръчно през конзолата (което не би трябвало да има значение) и след рестарт всичко си тръгна нормално. Преди рестарт я нямаше иконата на Installous-а, но след рестарт си се появи. Както е написано в първия пост, Installous се инсталира последен. Аз първо инсталирах hresources, после sourcegui, appsync50-1.0.2 и накрая Installous.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз проблем със скоростта имам с filedude почти в 100% от случаите. Първо са нужни 5-10 сек. докато тегленето започне. След това сваля с 10-30-кб/сек и насича все едно връзката ми с интернет прекъсва на всеки 5 сек. Въобще - зор. С fileape няма проблеми. Тръгва винаги от раз. Но този нов робот направо къса всички нерви.. Да вземат да пуснат пак paid subscriptions или нещо от сорта, да си платим и да ни се махне тая гадост..

И аз имам абсолютно същия проблем.. Много бавна скорост, никога не съм стигал и до 500 кб./с, от който и да е сайт - filedude, file ape и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След успешен джейл на 4s (5.0.1) под Win, възникна следния проблем с Instalous: Избирам си някакво приложение (без значение), и като се опитам да го сваля ми излиза следния надпис:

Click download to the file to your /var/mobile/Library/Downloads folder.

Warning: If this file already exist in the Downloads folder, it will be overwritten.

Не е болка за умиране, но така на всяко приложение след като го сваля трябва да позлвам iFile за да преместя инсталационния файл (.ipa) в папката "Download" на Instalous и чак след това да го инсталирам през Instalous. Иначе казано, след като сваля дадено приложение не ми излиза в под менюто 'Downloads' в Instalous както по принцип става и от там да си го инсталирам след като успешно се свали.

Врътката да копирам всеки .ipa файл от /var/mobile/Library/Downloads в /var/mobile/Documents/Installous/Downloads е много дразнеща... Някакви идеи от какво може да се е получило така? В началото след първите 5-6 приложения всичко си беше ОК, и от един момент нататък се бъгна... Направих чист рестор, наново jail, но уви не се оправи...

EDIT://

Оправих проблема... цялата работа беше в това, че съм инсталирал някакъв Download Plugin за Safari, който явно променя 'пътеката', където се свалят приложенията... Ако някой има същия проблем да маха сякакви Download плъгини за Safari и да Re-Install Installous и всичко ще е наред.

Редактирано от testdemo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

img0068vo73tl1q9d.png

??? Аз немога да разбера защо си създаваш такава занимавка. Натискаш си в самата програма Settings, правиш тези две настройки като на снимката и си спестяваш занимавката която правиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте имам проблем със синхронизацията на свалените от Install0us апликаций с iTunes. Cнощи джейлнах 4S с 5.0.1. Направих оторизация на компютъра, преинсталирах install0us заедно с AppSync и отново не иска да прехвърли приложенията в iTunes. Иначе не ги изтрива от iPhone-a.

Може ли да ми помогнете?

Редактирано от Veselin Minchev
редакция на текста, заради лош правопис.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става. Остават на iPhone, но не се качват в iTunes. Oще преди да пиша за проблема го бях пробвал.

Не ми идва на акъла къде греша.

Редактирано от Veselin Minchev
правипис
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен качва само ъпдейтите!Ако е ново приложение направо го изтрива от телефона?!Новия тюнс нещо хитрее!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора имат същия проблем...

Другия вариант е да се прехвърлят ipa файловете ръчно в либрарито на тюнса....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То като ще е така, по-добре да се теглят от apptrackr и да се запазват в една папчица на компютъра. Аз така правя и съм го казвал не веднъж. Хем по-бързо, хем и не чезнат, макар че на мен винаги като кача нещо ново ми дава Transfer.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не зависи от тюнса, защото миналата година имах такъв проблем, но не помня коя версия беше - 4.2.1 най-вероятно.

Когато дадох трансфер ме попита дали искам да изтрия приложенията, които не са в телефона. Аз избрах "Не" и му зададох повече да не пита!

Ако сте избрали "Да" и повече да не пита от там може да идва проблема.

Може и да греша, но имам такъв спомен...

п.п. и се наложи да избера многократно трансфер, докато не се качиха всички приложения изтеглени през installous...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...