Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Installous / Проблеми и крашове


vanko777

Recommended Posts

Нов проблем - сайтовете за теглене не работат.

Error 404 Not Found

Това изписва, когато натисна на някой от линковете за теглене ..

П.с Отнася се за всички програми :С

Едит: Сега виждам, че има ъпдейт в Cydia на AppSync 4.0+ , инсталирах го и се оправи!

Редактирано от davidabg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приатели може ли някой да ми помогне???

Проблемат ми е следният,,,

Притежавам iPhone 4S телефонат е НеварЛок закупен от ДЕКОМ.

След като му направих Jailbreak за да мога да свалям повечко приложениа от

iNSTALLOUS След като сваля преложениа някоъ трагват а други ми дават проблем и повечето неискат да се инсталнат какъв ли е проблема ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало си оправи профила!

Какъв "проблем" ти дава?

П.П

Провери дали са изтеглени целите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А след началото – първо пиши грамотно, след това ползвай търсачката и чети, белким се научиш преди да дърпаш и качваш каквото ти падне, да се научиш на елементарни неща, например – да гледаш кое приложение с кое поколение и коя версия фърм е съвместимо !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и въпроса му беше в раздела за iPad, та нищо чудно да се опитва да слага приложения и за него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет на всички. Изчетох всички мнения и решения, направих всичко - трих Апсинк-а, трих Инсталуса след което инсталирах наново Инсталуса, но АПИ проблема остана като при мен съобщението е допълнено от пояснение "Permission Denied" и излиза в момента в които просто избера приложение от дадена категория. Телефона е 3г 8ГБ, 4.2.1. Моля за малко помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Копни из темата как да провериш и догодиш правата на папката Downloads.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нестава нищо, пробвах след задаване на новите права (мобиле/мобиле), но резултата е все същия - API Error - Permission Denied. Инсталуса ми е от Хакуло, аппсинк-а също. Някакъв друг съвет ? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам проблем с Installous или по-скоро когато излезна нов update на програма която имам на телефона, в Installous не ми я изкарва в update, вече новите програми които се появиха са няколко и си е все така. Изтрих AppSync и Installous, качих ги на ново, но си е пак така. С 5.01 съм, до преди няколко дни нямах проблеми с това... Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакви идеи?

Имаме... Приложението за което е излязъл ъпдейт, го няма в installous!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ее, не съм толко зле :smile:, точно защото го виждам например съответното приложение с новата версия в Installous, но когато натисна на update нищо не излиза. Приложенията с ъпдейт не е само да кажем едно....няколко са и ги има в Installous, но не фигурират в update!

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че на някоя програмка е излязал ъпдейт в AppStore не означава, че веднага ще го има в installous. Трябва да почакаш да го кракнат, а до тогава ще ти показва, че има нова версия, но като цъкнеш на линковете ще видиш, че последната кракната версия ще е тази, с която си в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, как да го обясня по по-разбран начин? Излиза ти ъпдейт в appstore.... на програмка която си свалил вече и имаш на телефона... След което решаваш да провериш в Installous дали случайно не е излязла там също....при което виждаш, че е точно така, има я прясна-прясна на първите места в All application....налична точно последната версия...свалям си я, след което си я ъпдейтвам и така, но когато цъкна на updates просто не ми показва това, че има нова версия на каченото вече от мен приложение.....и те вече станаха например около 8-9 апликаций? Трих appsync и installous няколко пъти, качвах ги от друго репо, но дори и настройките ми ги запазва всеки път. Влезнах през iFunBox и изтрих ръчно цялата останала директория на Installous във var\mobile\documents\installous и след това на ново качване, но нъцки :thinking:

Оправих нещата като ънинсталнах Appsync и Installous, след което през търсачката на iFunBox написах да търси installous и изтрих всичко което ми излезна. Рестарт и качване на ново Appsync, Installous...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем: Когато изтегля дадено приложение в момента в който завърши изтеглянето и напише Complete то изчева ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери правата на папката: /var/mobile/Documents/Installous/Downloads - трябва да са mobile:mobile; User: R,W,E; Group: R, E; World: R, E. Ако имаш инсталиран SBSettings, от него има директно опция "Fix user dir permissions" или нещо подобно, ако нямаш - ръчно (с iFunBox или iFile, например).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам Sbsettings и ползвам iTools от каде да дам "Fix user dir..."

П.П Преинсталирах Installous и AppSync и се оправиха нещата.

Редактирано от Spasow*
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте. Проблема ми е следния: повечето приложения, които искам да сваля от Installous ми дават или File is deleted или File does not exist. От mediafire винаги ми дава File Blocked for Violation. Mного рядко попадам на приложения който се свалят без проблем. Само при мен ли е така или проблема е в Installous?Четох че за mediafire има начин като се свали Safari download plugin и линка се копва ръчно в Safari и от там го свалям и го пускам през iFile... Това ли е единствения начин?

Редактирано от shadowlesssss
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз така предполагах но дори и на нови приложения става и ми стана странно, че ги трият толкова бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Angry Birds Space. Counter Strike. Hero of Might and Magic etc.

Редактирано от shadowlesssss
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В случая за Angry Birds стават, но има програми които са само в mediafire и няма алтернативни линкове... Е тогава е гадна работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам проблем с Installous 4.4.2 от репото sinfuliphone, когато започне да дърпа приложение в downloads изписва, че се свалят 2 приложения и веднага ме изкарва от installous. Преинсталирах я, пробвах от други репота и пак прави тоя бъг. Може ли да се оправи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...