Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WhatsApp Messenger


BANNN

Recommended Posts

b4644e61904ab07d.jpg

Category: Social Networking

Price: $0.99

Released: Oct 21, 2009

Size: 4.4 MB

Seller: WhatsApp Inc.

Latest version: 2.3

WhatsApp Messenger позволява изпращането и получаването на Push съобщения до други iPhone/Android/BB през 3G/EDGE/Wi-Fi - (плащате единствено за трафика, ако ползвате 3G/EDGE). Бързо споделяне на снимки, видео, местонахождение, гласова бележка и дори контакти. Накратко казано - най-добрата от рода си.

1ac581f19a910d7b.jpg12ea91cc5bb8fc72.jpg

9a32f91a392bae3f.jpgbf2668cc27e37fd2.jpg

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Те това е приложението. От вчера съм с него и мога да дам само едно - похвали.

- пращане на снимки и видео

- пращане на контакти като визитка

- местоположение и гласови бележки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ти е добавен като контакт и той също да използва приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, наистина си я бива. Единственното тъпо нещо според мен е това, че ако нямаш контакта в телефонната си книга неможеш да се свържеш с исканото лице, а при Ping може да се действа с ID. Затова съм с двете! За какво ли? -На моите авери не им работи Push, но скоро ще има изненадка за тях и за други потребители на които не им работи.

Това ще е изненадка която готвим със signify.;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е за нас тази изненада. Ако нямате контакта на дадено лице, а той ви има в списъка си с контакти, може да ви изпрати покана със своя визитка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, Grievous , зарибих те, а? :D

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма, а и това води до срив на ОС при някои телефони. За емоджитата, най-безопасният начин е да се активират с едно апсторско приложение - Character counter. След активирането на емоджи - приложението може да се разкара. Питайте GPower.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преместих коментарите за emoji Supreme Preferences tuk - http://bgiphone.com/showthread.php/947-Supreme-Preferences-3-0?highlight=Supreme+Preferences

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Ако телефона на които пращаш съобщение няма интернет, то няма да получи съобщението? Или аз нещо се бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли.. има ли апликейшън които ползва пуш нотификейшън без нет? Или пуша си "върви" с интернета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

След инсталирането му,телефона вибрира през 10 минути и изписва "no sim card"?! Рестарт и всичко се оправя,но след малко всичко се повтаря!Изтрих приложението и всичко е ок?! Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

WhatsApp 2.5.12 не мога да го подкарам на 4ка с tethered jail. Пуска се и веднага се спира автоматично, дори при ребуут със snow-a. Предложения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен върви перфектно,но на жена ми 4-ката не иска?!Инсталира се,но не изпраща смс с кода за регистрация?!Въвел съм правилно номера,не ми е за първи път,но не ще и не ще:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий приложението нацяло и свали от горния линк. Номера се въвежда без 0 или +359 (има го по подразбиране), но предполагам това го знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За изписването на номера знам:)И с версията от горния линк не става!Даже пробвахме на една 4-ка,на която не е било инсталирано и пак същата работа-не праща смс с код за активация!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с ФЗ телефон, неакивиран с оригинална СИМ карта, трябва да си оправиш push нотификациите (Push Doctor от Сидия), иначе ще има да си чакаш да ти тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е от тях и ще трябва да проявиш търпение. Повтаряй процедурата, защото те уверявам, че тази, която дадох работи на всички устройства. Тествана е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел току що ми каза,че са му пратили съобщение с което го карат да праща някакъв смс(не разбрах на каква стойност е)за да получи кода за активация!?Дали не са затворили дупчицата:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега го инсталирах на 3GS и веднага получих смс с код за активация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...