Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Global.AQ PRO Изпращане на безплатни смс-и


John Digweed

Recommended Posts

Уникална е! След регистрация си работи нормално... Гадното е, че когато се изпрати СМС, получателят вижда някакъв си номер +88.......(коренно различен от нашите номера), но в краина сметка щом е безплатно и така е добре :lol: Аз съм много доволен! Благодаря ти john_digweed

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има ли лимит като при mjoy и после да е нужен някакъв кредит? :lol:

П.П. Ами да, на мен ми пише: credit 6 и сега се чудя как се набавя още кредит. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Settings/Preferences има настройка за име на изпращача. Да, има лимит от 7 СМС-а след което следва ценовата листа. :lol:

17esl1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тази кракната версия незнам дали ще ти даде наистина 7смс-а утре... Аз си свалих от AppStore lite версията, за която пише, че всеки ден дава по 7смс-а

Едит: Аз ще се пробвам да ги изхитря. Регистрирах втори акаунт... Ще видим дали ще му се трупат кредити всеки ден или ще са винаги 7 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще си проличи и ако не, минавам и аз на lite версията.

П.П.: Днес ми даде нови 7 кредита. Няма значение дали си с Lite ili Pro версията, кредита се дава на акаунта. Прехвърлянето обаче не става точно в 00:00 часа, а по-късно, защото е по друг часови пояс. Хубавото е, че номера, от който се пращат смс-те е един и същ за този акаунт и може да кажете този номер на хората, на които пращате смс да си го запишат и да им показва името ви. Не знам само ако не се изразходят тия 7 кредита, на другия ден дали ще станат 14 примерно. Утре ще забележа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това чудо наистина функционира :thumbsup: . Пробвах го ... записах си номера от който идват съобщенията - винаги е един и същ. Каква им е далаверата обаче не мога да разбера ... 7 СМС -а на ден не са малко, ако не се навиеш да си купиш кредит ... макар, че е зарибително малко :lol:

P.S. http://global.aq/site/FAQ.html - добре са описали повечето възможни въпроси. Изпращането на СМС-и между двама потребителя на Global AQ е безсплатно. Каквато и версия да сложиш ако не е платена наистина - 7 СМС-а това е положението. Като платиш за PRO версията - 8 $ ти дават 500 СМС-а.

+88234 - кода с който започват номерата на Global AQ е на "Global Networks, Inc." Global Networks Switzerland AG ... швейцарска му раута :cool:http://www.gni.ch/index.php ... специализирана е в услугите със SMS и MMS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как е при вас,но при мен доставя съобщенията час след като съм ги испратил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да съм го изтрил от историята, мой приятел го получи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах програмта при изпращане на смс , получателят може ли да вижда реалния ви номер ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е много добра и интернет трафика е много малък,но искам да си направя абонамент,когато дам на опцията за закупуване и нищо не е активно?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е защо не си я закупиш от AppStore?

file.php?id=108

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Global.AQ PRO v2.0.5

Свали

New in 2.0.5

- corrects the push certificate.

Забелязвам същата версия с леки визуални промени. ;)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес като се опитах да пратя смс и ми изписа, че имам недостатъчно кредит. Погледнах колко ми е кредита и какво да видя... пише, че имам: -0.9734 :) Много странно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си дръпнах фрее версията и като си пратих на мен смс веднага дойде, пробвах в чужбина и май още не е отишъл, същата история като емджой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, tonugti, нали уж всеки ден презарежда по нови 7 безплатни смс-а, как така нямаш кредит. Колко смс-а беше изпратил в един ден, преди да ти го изпише?

Аз е имам програмата от 3 дни и нямам проблеми, SMS-ите се доставят моментално..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В чужбина пробвал ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...