Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5.1.1 е налична за сваляне


mishocs

Recommended Posts

Аз не мога да си обесня какво толкова ви топли jailbreak-a? Програмите и игрите масово са по 1$...а това, че няма да си смените иконките и няма да имате shortcut на фенерчето от значение ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

то да беше само за игрите от по 1$ и фенерчето което и без това бачка бъгаво

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не държа на джейла, но за мен на първо място е занимавка :) Обичам да експериментирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко OFF и от мен. Казвал съм го не веднъж, правя джейл заради blacklist (който също мо е платен). Ако някой може да направи такава и да я пусне в AppStore си я купувам и спирам с джейла.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OFF: ThUnDeR jailbreak-a не е само безплатни програмки и игри, точно ти много добре знаеш. Аз и с JB пак си купувам нещата, които ползвам, но преди това мога да ги тествам. А и не всичко е по 1$, има неща по 10-20-50$, навигациите ако трябва да ги купувам всичките, за да разбера коя ми върши най-добра работа ще трябва да хвърля ненужно пари, които предпочитам да ги дам за друго. И както казах JB не е само apps & games.

ПП. И за да не съм напълно офф, ще припомня на всички, които чакат джейл, че MuscleNerd е предупредил да не се ъпдейтва още. Изчакайте ден-два до като кажат, че е безболезно и без това ъпдейта е нищожен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Искам да Ви попитам дали може да се направи ъпдейт от телефона от 5.1 на .5.1.1 че гледам че го има като опция

Благодаря Ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но на мен не ми излизаше ъпдейта в телефона. Търсеше до безкрай. С джейлнат 5.1 бях. Както и да е - качих го през Туньо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От два дена съм на 5.1.1 и имам чувството, че батерията ми издържа една идея повече, някой друг да има такива наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за батерията, но на iPad 1, значително му се подобри работата. С 5.1 работеше доста тегаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не споменават за подобрение на батерията в новостите?!

Има ли други, които да забелязват подобрение в живота на батерията спрямо 5.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен 5.1.1 е същата работа като 5.1, не намирам разлика в нищо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено при моя начин на ползване на телефона като го изключа от зарядното в понеделник сутрин вторник вечерта съм на 25% и го пускам да се зарежда. Сега е на 45-48%. Може да се лъжа и само този път, да е така. Като минат още няколко цикъла ще знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпнята с блутута дали е фиксната?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че има подобрение на батерията 1 час играх Clear Vision(2D игра) и от 91% падна на 79%.Като спрях играта направо се учудих и проблема с блутута не е фикснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам вероятно ще има джейл и за 5.1.1 обявен заедно с 5.1!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E 3gs ще го дялнат като излезе 5-цата и иос6 :)

Едит: съмнява ме да излязат още много версии на иос 5, по скоро до месец-два ще имаме иос6 бета :(

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според слухове новия iPhone ще бъде представен септември. Вероятно с него и iOS 6.

Аре сега по темата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

няма как да резнат 3GS докато още се продава официално

евентуално при пускането на следващия iPhone

а 5.х.х колко ще е никой не знае още

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се продава,а се дава безплатно с договор както обикновенните Нокии,които дават тук с договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, че не се продава...

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone/iphone3gs

*Black 8GB Unlocked - $375

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз имам сериозни проблеми с батерията, пада в пъти по-бързо, без по-различни навици в употребата за малко повече от ден и е долу... Първо се усъмних дали не е от OTA ъпдейта, но минах през пълен рестор и Setup as New, без резултат... Толкова разнопосочни впечапления - за някои повече, за други по-малко, за трети без промяна... ужас :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...