Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5.1.1 е налична за сваляне


mishocs

Recommended Posts

И аз наблюдавам същото, даже понякога си пали сам екрана спорадично. Батерията си прави каквото иска.

дано излезе 5.2 скоро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за капак на всичко в събота пробвах да downgrade-на и вече не подписваха 5.1.0. Направо *** капан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се метнах на 5.1.1 и забелязах нещо доста дразнещо. Спирам 3G, рестартирам телефона и като влезна в Network 3G е пуснато. Как стават тия неща и само при мен ли са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз това го констатирах вчера покрай проблемите с 3G мрежата на М-тел, бях изключил 3G-то и дори не съм правил рестарт, след известно време забелязах, че ми изписва 3G и в настройките беше на ON без да съм правил каквото и да е. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така си е това още от 5.1..

Досаден бъг, но се свиква след рестарт да се превключва наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен този проблем не се появява.

Сега си играх като луд,така и не ми се активира 3G-то.

Освен да е нещо от Мтел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой слагал ли е OTA на джейлнат телефон и ако да , какви бъгни стават ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен изобщо не ми се появяваше в software update като минавах от 5.1 на 5.1.1, иначе и аз исках да пробвам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се получава-изпробвано е и дава грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при Глобул го има проблема с автоматичното пускане на 3G-то след рестарт още от 5.1, явно проблема не е само в Mтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Седмица си стана, откакто съм с 5.1.1.

Днес за първи път ми направи проблема с изчезването на мрежата и неможенето на айфона да се върже отново към нея.

Няколко месеца бях с 5.0.1 и бях забравил за този проблем - и в подземния гараж влизах и излизах и при пътуване и на места, където е лошо покритието на Глобул - без грижи се връзваше и не съм го проверявал дори.

Няколко часа съм си бил без активен телефон и се чудя защо няма и едно позвъняване, но не се усетих да го погледна...

Някой друг да му се е появил този проблем?

Едит: забравих да спомена, че съм с джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен към Ментел в Петък. Рестартирах и нищо. Сам се оправи впоследствие

Телефона е без джейл в момента

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, казал съм ти че чепа е в мрежата на грабул. Ползвай го със спрян нет, да видиш дали ще прекъсне. В гаража няма 3г вероятно и когато прекъсне връзката - бейзбандът крашва. На едж мрежа знаеш - три-четири прекъсвания и ноу сървис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го отричал това и за миг, братко.

Но е факт, че с 5.0.1 няколко месеца нямах нито едно губене на мрежа, без значение къде съм се завирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BTW само да споделя че и аз имах тоя проблем и с 3GS и на 4-та и съм с ГлоБул, зет ми ползва 3GS-а и засега е нямал нито един signal краш, проблема идва от ГлоБул и те го знаят но не го казват публично, а от друга страна аз съм нямал такъв проблем вече от няколко месеца такаче мисля че проблема е фикс-нат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

59140389.png

Ето на 31-ви късно вечерта няма подземен гараж, няма планини и подобни препятствия. Ичезва мрежата, няма никой известно време (може би 10-15 мин.).. Рестат, Респринг..картата е пробвах и на друг телефон същия номер. Мрежата си дойде сама. Това е на Ментел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, няма връзка с Глобул, Мтел, губене на обхват поради липсата му или просто ей така.

Онзи ден за сефте от година и половина (откакто го има), 4-ката на жена ми и тя изгуби обхват.

Изминалите 2-3 дни моя започна и старите номера - стои си чинно на масата, обхвата показва пълен до горе и аз получавам СМС, че имам пропуснато повикване, а търсилия ме е получил СМС, че моя телефон е вече включен.

Това над 30-40 пъти...

Аман!

Ще се връщам май на 5.0.1, където нямах грам проблем и грижа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се включа. В петък на обяд в центъра на града, на едно кафе, телефона ми губи обхват. Взимам на жена ми 4-ката и разменям картите. Моята карта тръгва от раз на нейния, както и нейната на моя. Връщам ги обратно в техните телефони, на жена ми тръгва от раз, моя "No service" отново. Процедурата я повторих няколко пъти, ефекта е един и същ. Последва разговор с оператора и смяна на сим картата, след което тръгна веднага.

Необходими уточнения:

1. Моя телефон - 4S- 5.1.1 с джейл и оригинален микро сим.

2. Телефона на жена ми - 4- 5.1.1 без джейл рязана сим карта.

Твърде вероятно е и самите чипове да не работят коректно със съответните телефони (това все пак е само мое мнение)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е.

Аз сменях картата защото в слушалката имаше ужасен шум.

Също така постоянно губеше обхват и дропваше разговорите.

Това на 5.0.1

Сега на 5.1.1 смея да твърдя че нямам проблеми.

Ако се появят, ще си затрия поста :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...