Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем със Safari


lubo.dentist

Recommended Posts

Без да искам влезнах в стария си акаунт за сайта в Safari-то, но той е блокиран и нищо не мога да правя, изписва ми

"Грешка

Съжаляваме, но е станала грешка. Ако е възникнала въпреки коректно ползване на функциите на форума или обяснението по-долу не я оправдава, моля прочетете помощните файлове или се свържете с екипа на форума.

[#1000B] Вие нямате право да посещавате този форум. Ако сте се регистрирали сега и виждате този надпис най-вероятно е станала грешка. Моля уведомете администратора за да я отстрани."

Safari е запазило акаунта и не мога да излезна от него, за да си влезна в активния акаунт.

Какво мога да направя.

Предварително благодаря за помоща!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...И още:

Safari/Preferences/AutoFill/User names and passwords/Edit - триеш запаметения ник и парола(после ще си запаметиш новите). После Safari/reset cookies и Safari/empty cache.

ggeorgiev, сафари под уиндоус/Мак/iOS са с различно подредени настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

От 1 седмица не мога да влизам в он-лайн банкиране на нито една банка. Грешката при повечето е "Safari cant' open the page. The error server did not accept the certificate. (NSURLErrorDomain:-1205)", а при други ме пита да приема ли сертификата, аз натискам бутона "Continue" и то пак си ме пита и аз пак си кликам на бутона и така до безкрай.

Пробвах на друг МАК, но там всичко си е ок. С друг браузър нямам проблем, но аз си държа на сафарито.

MAC OS 10.8

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълно е с оплаквания за банкирането под 10.8, още никой нищо. В епълските форуми също няма решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа сега ъпдейтнах един МАК до 10.8 и на него така стана. Ще чакаме ъпдейт някакъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема го имаше и при 10.7. Единствено с Firefox успях да отворя сайта на ДСК Директ. (още не съм пробвал на 10.8)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,с ДСК Директ-а си има ядове сафарито от край време.

Да се надяваме,че ще го оправят за да мога изтрия лисицата.

Под Windows става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ме изнервя това с он-лайн банкирането! :swear: Писах им на 20.07 и 28.07.12, но все още не съм получил отговор.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, пиши един гневен мейл че не си "satisfied" от 10.8 и си искай парата обратно, да видиш сеир...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече нямам проблем с нито едно он-лайн банкиране! :laptop:

Снощи бях доста разгневен и реших да направя една чиста, инсталация на 10.8. След инсталацията ОС те пита за акаунта в апп стора и аз логично го въвеждам, приключвам всичко и стартирам Сафарито и к'во дя видя буукмарковете се пазят (явно всичко се пази в онова облачно място) и он-лайн банкирането пак не работи ( иначе ме питаше дали да приема сертификати и кийченове). БЕСЕН отново прясна инсталация без акаунти без глупости И ВОАЛА всичко работи. Сега ме е шубе да се логна с акаунта си, а не знам как да изчистя настройки и глупости от тоя облак, та аз дори незнам какво се пази там :(. Така или иначе нямам какво да губя и почвам да разигравам разни варианти. До скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, за да не отварям нова тема, искам да попитам за един дребен проблем в сафари на Mac, като тръгна да свалям нещо директно отива в зададена папка, и не мога да намеря как да му задам да ме пита къде искам да го сваля. Или пропускам настройка, или изобщо няма такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, но там ми дава опция задължително да избера папка, а аз искам като в Chrome, да ме пита в момента на свалянето къде да се свали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Aixx, за десен бутон не се бях сетил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес вече нямам проблем с нито едно он-лайн банкиране! :laptop:

Снощи бях доста разгневен и реших да направя една чиста, инсталация на 10.8. След инсталацията ОС те пита за акаунта в апп стора и аз логично го въвеждам, приключвам всичко и стартирам Сафарито и к'во дя видя буукмарковете се пазят (явно всичко се пази в онова облачно място) и он-лайн банкирането пак не работи ( иначе ме питаше дали да приема сертификати и кийченове). БЕСЕН отново прясна инсталация без акаунти без глупости И ВОАЛА всичко работи. Сега ме е шубе да се логна с акаунта си, а не знам как да изчистя настройки и глупости от тоя облак, та аз дори незнам какво се пази там :(. Така или иначе нямам какво да губя и почвам да разигравам разни варианти. До скоро.

Аз изтрих от keychain access въпросният сертификат и проблема с достъпа до онлайн банкирането беше решен. Да уточня, че съм пробвал само на Райфайзен Банк:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Имам следния проблем със моето Safari - ъпдейтнах Flash плеъра до най-нова версия (13.0.0.182) и повече не можах да подкарам видео клип. Изписва "Plug-in Failure". Под друг браузър видео клипове примерно от Youtube си вървят съвсем коректно. Деинсталирах Flash плеъра и инсталирах по-старата версия 11 (тя ми беше под ръка) тогава пък ми изписва "Plug-in out-of-data". Как да процедирам в тази ситуация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш нов ъпдейт. На 1-ви април излезе Сафари 6.1.3 и може още да не са барнали флаша. Изтрий го и бодни новата версия директно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление проблема си остана. деинсталирах флаша, дори и от System Prefernces се премахна, но след последващото му инсталиране не се оправи положението. Явно ще чакам ъпдейт на Safari. До тогава ще гледам видео от друг браузър :)

А впрочем, флаш сайтове като този (http://24hoursofhappy.com) се отварят без никаква спънка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...