Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем със Safari


lubo.dentist

Recommended Posts

Я да се оплача и аз. Излиза ми прозорец в ляво с реклами и не мога да го махна. Мога само да го минимизирам, но след малко се отваря пак. Ако някой има градивна идея... , ако не, и без това мислех да преинсталирам.

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля :) моя проблем се оправи! Ънинсталнаф флаша, махнах и плъгините (само флаш плъгините) и се оправи проблема. Всъщност странното е, че не с еиорави от първия път - тази процедура съм я повторил сигурно 3-4 пъти и днес ей така от свободно време пак го направих и "О, чудо" то взе, че стана :) Благодаря на всички, които помогнаха с идеи и мнения по въпроса :)

Явно трябва да почета малко за Backup и Restore point, че в Mac-а съм още прохождащ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Междувременно излезе ъпдейт на флаш-а и може това да е решило проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Междувременно излезе ъпдейт на флаш-а и може това да е решило проблема.

Последният Flash ъпдейт нанесе повече "щети" отколкото да е оправил нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

Аз съм нова в този форум и се извинявам предварително ако пиша не където трябва.

Нуждая се от помоща Ви в връзка с Safari application on Mac OS X 10.7.5.

След инсталиране на програма PlayerX.dmg Safari не иска да се отваря.The applilcation Safary can't be open./

Опитах да рестартирам .После опитах Application/Utilities/Activity Monitor/Quit proces но след като го направех нищо не се променяше..

Аз махнах програмата PlayerX.dmg от Applications..

Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам връзка между двете. Repair permissions опита ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих го.

Repair Disk Permission on Macintosh HD и направих Screenshot но няма как да ви го изпратя от Лаптопа защото Safary не работи.Може ли да ми изпратите e-mail . за да ви го изпратя по него.Рестартирах го и когато се опитах да отворя Safary ми излезна прозорец Restore Windows когато кликна на Don't restore...започва да се върти кръгчето да зарежда и нищо не става..

Има ли друг Internet Brouser който мога да ползвам на Mac м/увременно и как да си го инсталирам.

Редактирано от Djess88
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си мозила на друг компютър и я метни с флашка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предходен пост не се цитира!

Благодаря много за бързия отговор.

Само да попитам Safarito няма ли шанс да проработи?

mod: uomoto

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запали в сейф мод или както му казват и ресторваш Safari. Виж в Google как да запалиш компа и как се ресторва Safari, елементарно е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става :smile: От загасено положение, цъкаш бутона и веднага натискаш и държиш шифт - компът ще мисли повечко, после ще започне да пълни една скала отдолу. Ти не пускай, дръж, докато не видиш лог-ин екрана в сейф мод. Виж в сейф мод бачка ли сафари и с колко плъг-ина е наблъскан? Махни ги най - добре, после ще отсееш от кой се скапва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Мога ли и аз да попитам нещо ,постоянно като вляза в някой розов сайт или не само ми изкача страница на Mac CLeaner има ли опция как да го премахна това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Розовият сайт ли да махнеш? :tooth:

Инсталирай си adblock и няма да ти излизат рекламки (Mac Cleaner включително).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иха върши чудесна работа ,благодаря много .То не бяха спечели ай пад не беше мак клеанар всякви глупости .Сега е всичко чисто мерси :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Когато искам да отворя линк, ми се отварят разни сайтове безразборно. Не съм наясно как да премахна този проблем. Никога нищо не съм променяла в Preferences и изобщо не знам какво да правя там. Освен това (без да ми се смеете) но Safari някак "трепка", когато искам да пиша пост във форума например. Нещо не му е добре на това Safari от няколко дни, но не мога да обясня точно какво му стана изведнъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Хора, от някоко дни сафарито ми скъсва нервичките!!!

През минута забива.

Скъсах ги от рипорти Apple...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Си.

Ама досега никакви грижи да го ева!

пп. разкрах го и пак забива...шареното колело въртиии и само форс куит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях така, даже тормозих Алекс. Намерих в екстенжанс някаква добавка, която не съм слагал. Изтрих я и сега е Okay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах всички добавки.

Засега държи...ще видим до кога.

Важно е че ги заринах с рипорти хах :biggrin:

Какво ползваме за адблокър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за uBlock, не съм ползвал обаче други за сравнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...