Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какво силно земетресение ни разтърси...


algor

Recommended Posts

В бояна също добре ни разклати и понеже гардероба в спалнята ни е нов и го сглобяваха някакви съмнителни майстори в просъница като всичко се разскърца докато се усетя , че е земетресение си помислих -гледай тия майстори как са сглобили гардероба ,взе да пада на втория ден.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20-тина труса общо....

21 станаха....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цял живот всички се подиграват с Перник.

Сега Перник се подиграва с всички... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Масов бой в пернишка дискотека, около 3.00 часа, беше усетен в цялата страна"

Щом ще се шегуваме :) Ама снощи не ми беше до смях... На тях още по-малко. Размина ни се в общи линии за сега. Ако беше подрусало минута например... Лошо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Природата си знае работата и е непобедима, каквото и да си говорим. Надявам се да стреса на хората да отмине бързо, пък материалното - майната му , не че не е още стрес, ама ....

Ние се измъкнахме чак на третия трус с бебка , на махалата на Филоповци нямаше минаване , всичкото циганин беше на пътя, че техните постройки не са с отвес правени а с плюнка :))

Аз съм на втория етаж и имам сцепени стени ......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в провинцията(Велико Търново) и също не съм го усетил, но чувам от други хора, че се е усетило към 3 и нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek,много забавно-дано не ти се случва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не помня такъв трус!Събудих се от люлеене на леглото и пукане на паркет ,а съм на първи етаж , викам кво става още е рано за "Маите" нали края на годината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам знам. Цяло чудо е, че всичко е така. Историята помни по-слаби земетресения да са доста по-разрушителни. Иаз както много други имам роднини и приятели, с които съм се чул вече така че малко хумор не пречи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Гео Милев го усетих стабилно на 6ти ет., но почти през цялото време на първия трус си останах в леглото. Само гардероба се разкърца от люлеенето. След това този в 4.30 пак ме събуди, вече към 5 и нещо като дойде още един, най-накрая пуснах ТВ-то да видя какво става.. Евала на ТВ7 за бързата организация!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, колкото и шашаво да звучи - първи отреагираха канал3. Въртях всичките канали още след първия трус, на втория по "канала на врачките" вече вървеше инфо ;)

Говорих с тъщата в Габрово - те са си спали и нищо не са разбрали. Явно там е било минимум. Чакам @baronbg да каже нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разлюля ни здравата в Стрелбище, но аз на първия трус си останах в леглото, даже след това позадрямах :smile: Спряха тока (сега трябва да джейлвам ATV2-ката ;))При втория обаче ми писна и станах. Малката даже и не разбра, че е имало нещо :smile: Без каквито и да е било пукнатини и поражения на първо четене. Довечера ще оглеждам по-обстойно.

Дано да не ни се случва повече подобно изживяване, че си е зловещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В южната част също се усети доста в Мадан съм и веднага се събудих но първо си помислих че някой прави ремонт :D ама като се разлюля и леглото и се разскърцаха шкафовете викам си не е ремонт нито силна музика :D но си го преживях на леглото не станах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко от комините на околните сгради са разрушени или наклонени на една страна, тухли от тях все още се държат на магия по покривите и представляват реална заплаха за пешеходците. За опасността сигнализирах на тел. 112 в 5:50ч снощи и до момента никой дори не е дошъл да отцепи района около сградите! Баси държавата, баси институциите, явно някой трябва да умре от паднала тухла, за да си раздвижат задниците!

552988_10150818379441606_624371605_10201313_406770761_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

koshmara, какъв ремонт в 03:00 ч. бе мен? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всякакви идиоти има, Коле - мен са ме будили в 1.30 с хилти :)

Видеото...:

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4826591

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да полеем при Гоце факта, че се разминахме с най-лошото? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема се прее*а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора ще пътуват за празниците. Хайде другата събота?

М-у другото, токущо имаше още един лекичък трусец...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.8 ако чух правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М-у другото, токущо имаше още един лекичък трусец...

Честно казано на мен ми се струва, че друса през 10 минути, баси... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...