Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какво силно земетресение ни разтърси...


algor

Recommended Posts

Ми то от толкова друсане се втреперихме вече... :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано на мен ми се струва, че друса през 10 минути, баси... :tooth:

Не се лъжеш. Тук гледайте

http://earthquake-report.com/2012/01/01/latest-earthquakes-in-the-euro-mediteranean-region-emsc/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе клати си, през 10-на минути се усеща леко особено ако си седнал на нещо по-твърдо.....така де разбрахте ме :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално съобщение:

Следващото земетресение ще бъде на 12 декември. След това няма да има повече земетресения.

От центъра за прогнози и информация в Перу :)

ПП. Това е виц, за разведряване на обстановката, никой да не се вързва.......:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро, дами и господа!

Надявам се всички в Перник и околията са спали като софиянци - кротко и спокойно.

Спорен ден на всички и по-малко земетръсни дейности правете днес! :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно щях да спя,ако не беше майка ми,която е като уред за измерване на сеизмичната дейност....

Друсне леко и вече е облечена и вика "да излизаме-земетресение".

Като цяло чиста работа тази вечер - няколко малки и леки труса,които успокояват земята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас ! През нощта беше нещо страшно, тъкмо бях заспал и се събудих, защото всичко по рафтовете, което е по-леко падаше и директно се изтреляхме навън, но за щастие няма големи щети. Тази нощ не съм усетил нищо и сме спали спокойно. :smile: Важното е да сме живи и здрави и да благодарим на Бога !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го забелязах още вчера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, Гошо...

10910419583567660111337765677QOaPckWbA0vLKscgF1kI.JPG

Сега ще се видя и в макове, и в айфони и т.н...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявах, ама не е. Нещо не успявам да кача другата снимка, в която се виждат разместените тухли. Мислех че е само мазилка в началото, но от снощи забелязах странно течение в стаята и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.3 по Рихтер преди 23 мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рано сутринта е имало земетресение и в Гърция на 5 км от Лурос с магнитуД 4,5. Явно нещата не са само при нас.

Редактирано от Alxx®
Че в пресата са неграмотни - ясно, ама недей и ти...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Люска, то не спират от над седмица в нашия регион - почна се със силните в Италия и оттам не е спирало тук, в Гърция, Турция...

Баща ми разправя че е от търкането на африканската и евразийската континентални плочи - имало натрупано еди-какво си напрежение и сега избива(старецът ми е геофизик).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно,Alxx,само да се надяваме да се освободи това напрежение по-бързо и да миряса.

Забелязвате ли,че епицентъра леко върви към София?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам. Срам, не срам, тресат ми се стафидите ако това до сега са само предварителни трусове. Тая злоба, която ме събуди и изкара навън не ми излиза от главата. Бил съм в какви ли не ситуации в живота си, но от земята ме е страх. Чувствам се като микроб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сеизмолозите предупредиха, че след силното земетресение от вторник с магнитуд 5.8 по скалата на Рихтер затихващи трусове може да има през следващия месец.

Повечето сеизмолози обаче не очакват трусове с магнитуд над 4 по скалата на Рихтер.

Опитвам се да им вярвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да им вярвам, но като знам институциите как могат да манипулират хората, за да не настане масова паника, направо съм 50/50. Още повече никой не може да знае със сигурност как са в момента плочите от долу и дали някоя няма да рухне в следствие на предишните трусове. За това остава само да се молим най-страшното да е минало. :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...