Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2012


LUBECA

Recommended Posts

wwdc2012-june-11-15.jpg

Скоро Apple ще проведе своята годишна World Wide Developers Conference.

В тази връзка, тук можем да коментираме новините около очакваното събитие.

Конференцията ще се проведе от 11 до 15 юни в Сан Франциско. Билетите за присъствие бяха ограничени – един човек може да закупи само 1 билет, а организация – максимум 5. Цената на един билет е 1,599$. Студентите разработчици на възраст над 13 години могат да кандидатстват за стипендия, която ще им осигури безплатен достъп до събитието. Apple е отделил 150 билета за стипендии.

Само два часа след като Apple започна продажбата на билети за WWDC 2012, билетите са се изчерпали.

На WWDC се очаква от Apple да представят и новата iOS 6 за iPhone, iPod Touch и iPad. Сред най-желаните нови възможности на операционната система са - интеграция с Facebook и LinkedIn, поддръжка на уиджети от външни разработчици в нотификейшън лентата, поддръжка на други IM в Messages приложението, поддръжка на някои от възможностите на Siri и извън пределите на САЩ, поддръжка на жестове и за iPhone (iPod Touch) и др.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето официалното приложение на конференцията: http://bgiphone.com/topic/19512-wwdc-2012/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че пак няма да има live stream. А ми се струва, че интересни неща предстоят да бъдат обявени на 11 юни. Все си мисля, че и новия iPhone ще бъде едно от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам сега да пуснат айфона предполагам айпод или нещо подобно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се на телевизор,тъкмо имам нужда от нов след земетресенията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айфона, ще си остане загадка до пускането му, сигурен съм. Иначе няма да е Apple.

За съжаление голяма част от него вече не е загадка :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще има нов iPhone сега...

Още няма намерен прототип, изгубен в някоя кръчма :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Nistel

Кое не е загадка бе човек? Какво видя ти от новия модел за което си сигурен, че ще го има? 2-3 капака или панела или нещо друго от китайските сайтове? Размера на екрана ли знаеш или новият дизайн? Помниш ли какво беше преди 4S?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще осветлят и iOS 6.

Много ме вълнува, дали и кога ще представят телевизор, който трябва да е много сериозен за да отговори подобаващо на Самсунг и тн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това се появи по-рано днес. Има още едно видео от 1-ви. Предполагам, че е фалшиво, но въпреки това изглежда правдоподобно като идея. Хвърлете един поглед:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cultofmac.com/172445/ios-6-beta-links-leak-out-ahead-of-wwdc-apple-dropping-support-for-original-ipad/ Според тази статия, са изтекли линкове към iOS 6, както и става ясно, кои устройства спират да се подържат.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти оригиналния iPad заминава :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално.Той и с iOS 5 се задъхва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би било странно 4 и 3gs да се поддържат, а оригиналният ipad-не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не е странно. iPad 1 ако не се лъжа е с 256 МБ RAM, та затова сигурно му спират поддръжката, но пък 3GS също е с 256. Не знам. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3GS ще го обновят до iOS 6,защото все още се продава и ще е малко тъпо за тези,които са си го купили например миналата година,докато iPad 1 и iPod Touch 3G отдавна не се продават.Поне това е моята логика,но довечера ще видим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...