Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2012


LUBECA

Recommended Posts

Ами зависи кое колко е важно за теб. Според мен картите са голям хит и съм много доволен от тях (ще видим дали като си я сложа ще продължа да бъда де :biggrin:). Другите неща са малки, но нужни добавки. Не беше революционно или нещо такова, но все пак смятам, че е достатъчно за major release. Новото Pro е уникално - със спецификациите на high-end 15" модела, че даже и отгоре (ретина, ссд) на същата цена. Това, което не разбирам е кой би си взел high-end non retina 15" MBP.

Както виждам от профила ти си с iPhone 4, а както можеш да видиш по-нагоре, картите няма да са нещо кой знае колко по-различно сега за iPhone 4, спорямо текущите - няма да поддържат новите екстри. :smile: А що се отнася до макбуците, low-end with retina е $2200 (демек с по-слабия процесор, с по-малък хард и по-малко рам за видеото), докато за $2200 алтернативата е high-end without retina, но с 2,6Ghz процесор и 1GB рам за видеото. За да вземеш с по-мощния процесор и ретина дисплей цената отива на $2800. :smile:Тук ги има цените вече.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В профила ми пише, че имам и iPad 3rd gen, така че на него ще си ги ползвам (надявам се). Иначе да, процесорът е фактор, но видеото изглежда еднакво (1гб памет), а и 256 гб ссд е по-добра оферта от 750 гб 5400 рпм хдд. Макар, че като няма cd-rom ще е досадно да имаш само 1 диск...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е има оферти на външни хард дискове и двд-та,

така че сториджа няма да е проблем според мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, прав си за видеото, моя грешка. А сега като се замисля, наистина ако вземеш и high-res дисплея с 1680-by-1050 резолюция и ъпгрейднеш харда към SSD може би наистина ще стане излишно да си вземаш про без ретина (цената ще стане почти същата). :smile:

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Придържайте се към дискутираната тема! Всички мнения за молби и линкове към iOS 6 beta ще бъдат трити!

Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За желаещите да изгледат презентацията:

http://events.apple.com.edgesuite.net/126pihbedvcoihbefvbhjkbvsefbg/event/index.html

Siri изкърти с откриване :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само след изкъртването с откриване, да не се срине с бъгове както до сега :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разочерованието ми е че не пуснаха новото про 13 ка ! При положение че 13 ката е най продаван!Ще стъпи и на по ниска цена! За 15 ка не се класирам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ъпдейт и на Mac Pro, но е нищожен като цяло.. Много хора чакаха 13-ки с ретина, ама... догодина!

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересни малки букви...

Добре че показа малките букви...

Turn by turn navigation (и като цяло Maps) само с интернет...

П.п.

А siri (или поне voice dictation), разбра ли се от някъде дали ще е само на the new iPad или и на iPad 2?

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В същите тия малки букви, които си цитирал го пише - само за новия!

Ясно беше, че Maps ще иска интернет, да не би досега като беше през google да не е искало? Все още чакаме да видим за България как ще са нещата с картите и "навигацията", но не очаквам да са много розови..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си... стига бири (мача свърши).

Утре отивам да преговарям за смяна с новия (докато е време).

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали събитието е няколко дена?? Може днес да презентират новите iMac и Mac mini, а до колкото си спомням май вече няма да има Mac Pro.

Много ще е жалко ако не изкарат настолна машина, определено ще бъда разочарован.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 5 :tooth:

post-217-0-95823700-1339439624_thumb.jpg

Добре, а това какво е по дяволите?

Не е iPad, не е и iPhone - не и сегашния. Забележете, че няма хардуерен бутон.

Видимо по-голям дисплей :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно снимка на iPhone 4S е. По-големия дисплей е визуална измама, а Home бутона си присъства!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мене много ме е яд че тихомълком се отърваха от 17' MacBook Pro, нищо че новият 15' има повече пиксели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си си купил мака преди презентацията(както 99% от хората) и ъпгрейдваш от Lion или Snow Leopard е 19.99$ .

Като видях как досегашнете езици на Сири се повдигнаха нагоре веднага ми беше ясно че ще се появят поне 7-8 нови езика и тайничко се надявах на един руски, но явно другия път. За айпад 1 също ме е яд, защото аз ъпгрейднах на 3та генерация и дадох на майка ми първия с надеждата да си го ползва спокойно поне година още, ама уви... Проблема не е толкова че не може да се сложи самия ios6, а в това че всички нови версии на апликациите няма да вървят защото ще искат 6цата. Мъка, мъка... Иначе ретина мака е звяр - и като характеристики, и като цена. За първи път ми се струва че нещо толкова яко и наблъскано го пускат на такава цена.

Не че е кой знае какво, но някой вече с бета на 6цата за айпад може ли да пусне шотове на новия интерфейс на сторовете?

Редактирано от Pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...