Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NCSettings


SpAwN

Recommended Posts

NCSettings e доста добър заместител на познатия ни SBSettings и по- скорошния PowerCenter Pro.

Включва тогъли за бърз достъп до основни функции в телефона (WiFi, BT, 3G и т.н.)

Доста лека и оптимизирана , не заема твърде много място в Notification Center, графически добре се интегрира с него.

Приложението се захранва от AppList, WeeLoader, Mobile Substrate и PreferenceLoader, които трябва да инсталирате преди NCSettings.

NCSettings 1.6.1-1

Свали

027462200.jpg?r=0027462201.jpg?r=0

Активирате я от Settings/Notifications.

Тогълите можете да пренареждате по ваше желание от Settings/NCSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам я от 3-4 месеца, забележките ми са 2:

-няма тогъл за хотспот;

-при ъпдейт се нулират настройките.

Като цяло съм доволен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Излезе ъпдейт на туика. Има добавен тугъл за хотспот. Аз си смених и бутончетата ,че си им бях свикнала от сбсетингс. 550ba45c-ea7d-c9ac.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че бутонът за хотспот е така безсмислен, взимайки в предвид това, че телефонът е откриваем от други у-ва чрез WiFi само когато е в самото меню на хотспота..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

След ъпдейта, при мен нотификейшън центъра крашна и телефона се рестартира(влезе в сейв моуд). След втория рестарт е добре за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

pu8u6eje.jpg

След ъпдейта спря да ми работи. Става въпрос за айфон 4 , на петицата не я ползвам. Програмата я няма в notification centre и няма как да я пусна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако излезе джейл,ще успееш да я пуснеш и на петицата;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе 1.6-1, пробвай с нея.

fe1ad4aa2438d47b.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата я няма в notification centre и няма как да я пусна.

Я, преинсталирай preference loader?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се. Писах на автора ,който ме посъветва да преинсталирам WeeLoader ,след което програмата си тръгна нормално.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja7ejapa.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Някой може ли да сподели deb файл на последната версия (ако го има и с всички dependencies най-добре), че не искам да слагам субстрата, а Сидия се опъва на това мое решение? Благодарско!

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин лентата в notification да не се измества надлоу когато имам нотификация от приложения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи я най-отгоре от настройките в Settings/Notification

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели deb файл на последната версия (ако го има и с всички dependencies най-добре), че не искам да слагам субстрата, а Сидия се опъва на това мое решение? Благодарско!

Би ли споделил инсталира ли я ръчно без субстрата, че на мен ми се опъна и през iFile :mad: пак си я иска!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тц, не пожела да проработи без субстрата. На 5.1.1 се инсталира без проблем през терминала и след рестарт се появи в NC, но на 6.1 не иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всики dependencies сложих преди NCSettings, рестарт (не респринг) след инсталацията на всяко от тях, но така и не се появи NCSettings в Notifications. WeeLoader също пищеше при инсталацията, че му липсва субстрата иначе. Както и да е, не е блока за умиране, тъй като за сега субстрата не ми създава главоболия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Чудно!? Преди на 4-ката с 6.0.1 се инсталира без проблеми и всички тогъли си бяха на мястото.Сега върнах на 5.1.1 и тогълчето за 3G въобще го няма. Някой да има подобен проблем? А иначе съм я инсталирал през Cydia с всичките ѝ нужни.Преинсталирах ги наново но успех никакъв.

Редактирано от ozone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...