Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с AppStore


gatankata

Въпрос

Здравейте.

Проблема е в бутона за сваляне.

1.79c7dea92f3bf6bf.PNG 2.fcd51db1e129a294.PNG 3.cdd421a7039e203f.PNG 4.8d25679d53c11b08.PNG

Дано сте разбрали за какво говоря. Колкото и да натискам на free или на install, нищо не става.

Телефона беше с FW 3.1.2. ,след което го update на 3.1.3. и проблема остана. Инсталирах го по следния начин... шифт + рестор FW 3.1.3, след което сложих карта на оператора към който е заключен телефона и веднага влезнах в appstore да вида дали все още има проблем, но проблема беше на лице. В iTunes зададох "set up as a new devic".

Телефона не е този от информацията на профила. (казвам го за да няма санкции за неправилна информация)

Мерси на всички отзовали се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

На мен ми се е случвало това, когато пазарувам с 2 акаунта US и BG. Ап стора ми седи на бг акаунта, но съм взел нещо от американския и за него има ъпдейт там но не и в БГ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не колега, аз съм с един акунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Другото, коетоможе да пробваш е в settings отиваш на privacy -> location service от там най-долу на system service и махаш отметката на genius for apps

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитах, но за съжаление и това на помага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се появи следния проблем.Инсталирах приложение от стора Ring 500 или нещо подобно, но след като се инсталира освен неговата икона се появи още една същата , но все си седеше на loading .Изтрих едното , но на това с loading не излиза Х за триене.Рестартирах , същата работа.Накрая намерих му папката в var/mobile/application изтрих я , но сега каквото и да тръгна да свалям от стора пак се появява иконата , но няма папка в application.Иконата седи докато не опитам да я стартирам , след това се маха.

Сигурно изглежда доста смешен проблема , но е факт ,че го имам и ме дразни много.Може би трябва да изтрия някой кеш , но кой точно ?

Забравих да напиша , че става въпрос за 4-ка а не за телефона от профила ми.- 6.1 джейл с evasi0n

Ето и снимка за какво става въпрос.

http://img14.imagesh...441/img0514.png

Явно поста ми не е за тази тема.Открих същите проблеми в темата "Общи проблеми след джейлбреак " , както и намерих решение там така , че моля да изтриете поста ми .

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес цял ден имам проблем с зареждането на стора. Не ми зарежда нито една опция в стора.

Някой друг с подобни ядове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен се появи същия проблем,като на @mimeto83

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,проблема на мен ми е, че първо използвах чужд акаунт в app store,след това си направих собствен и сега като искам да си update-на някоя програма ми излиза и ми иска паролата на първия акаунт който използвах,това започна след като си update-нах IOSA na 6.1.2 !

ПОМОЩ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Триеш приложенията качени с чуждия акаунт и си ги сваляш с твоя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря.Само това ли е варианта ?

Редактирано от Borislaw Hristow
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Settings/Store/ log off неговото ID, рестарт и се логваш с твоето. Ако иска ъпдейт на свалените с другия акаунт, ще минеш пак по същия път всеки път. Ти си решаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да ъпдейтнеш минаваш на неговото, после пак твойто! Другия вариант е по-добре. Мисли де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам паролата вече на този акаунт,сменена е.... иначе се сетих!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тогава трий и на ново. Това не е проблем с AppStore a личен такъв :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също имам 2 акаунта. Имам свалени приложения и от двата. Когато излезе ъпдейт на някое приложение ми излиза автоматично акаунта, който е свалено и потвърждавам само паролата. Никога до сега не ми се е налагало да излизам от единия, да влизам в другия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама знаеш и на двата паролите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно някои акаунти са се бъгнали, защото много хора покрай мен нямат този проблем. За капак вчера ми даде грешка с Visa картата. Тя вярно изтича края на месеца и трябва да я сменя, но не мисля че е от това. Още повече има много хора с този проблем и немисля, че на всички им изтичат картите. Вече се замислям за restore без да връщам backup.

С ТОВА И АЗ ИМАМ ПРОБЛЕМ. КАРТАТА ДЕ. ТЕЛЕФОНА Е IPHON 4 ОТ ФРАНЦИЯ И ПОЛЗВАМ АКАУНТА НА МАЙКА МИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да има проблем със зареждането на аппстор, при мен от около месец ми зарежда адски бавно като го отворя (поне 30 секунди показва празен екран преди да зареди)?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно много зависи от доставчика. На телефона ми е ок, а на компа влачи(ментелска оптика). Ти също си на ментел, да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В къщи съм на доста добра оптика 10МБ/с БГ и 6 МБ/с международна скорост, но проблема не е от доставчика, защото когато ми зареди аппстора тегля адски бързо всичко, отделно през 3G (М-тел) пак ми прави същия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същото е. Зарежда по няколко минути, а после лети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много е дразнещо и не мога да разбера, това проблем от appstore ли е, от iOS ли, от интернет ли? Вече си мисля един рестор дали да му тегля, мисля че от 6.1.2 насам се появи тоя проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...