Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с AppStore


gatankata

Въпрос

Здравейте.

Проблема е в бутона за сваляне.

1.79c7dea92f3bf6bf.PNG 2.fcd51db1e129a294.PNG 3.cdd421a7039e203f.PNG 4.8d25679d53c11b08.PNG

Дано сте разбрали за какво говоря. Колкото и да натискам на free или на install, нищо не става.

Телефона беше с FW 3.1.2. ,след което го update на 3.1.3. и проблема остана. Инсталирах го по следния начин... шифт + рестор FW 3.1.3, след което сложих карта на оператора към който е заключен телефона и веднага влезнах в appstore да вида дали все още има проблем, но проблема беше на лице. В iTunes зададох "set up as a new devic".

Телефона не е този от информацията на профила. (казвам го за да няма санкции за неправилна информация)

Мерси на всички отзовали се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Не знам на какво се дължи проблемът, но ако си спомням добре след ъпдейт първите дни малко бавно, след това се оправя и лети, зарежда доста бързо от 3G, може би 2 секунди. С последната ОС съм и ъпдейт от тюнса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Епъл направиха ъпдейт за App store, за да могат и по-старите устройства да теглят апликации. Обаче, когато се опитам да сваля нещо, нали излиза ми да си въведа паролата и за момента се появява иконката на Хоум екрана изписва Loading и след 10тина секунди изчезва. Пробвах рестарт, да си излезна от акаунта рестарт и пак да влезна...

П.П. Имам апликации от преди това, които са свалени от интернет инсталирани през iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Правата на някоя от папките където записва сваленото са прецакани, най - вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой има ли решение или отговор за проблема - App Store. На мен ми стои бял екран и надпис : Cannot Connect to App Store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За съжаление, проблемите на неджейлнат телефон се решават общо взето по един начин - с ресторване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А какво е научното обяснение на проблема - един дявол знае ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи имах такива бъгове в App Store-a, каквито никога досега не съм виждал... Приложенията не само не можеха да се ъпдейтнат.. Не можеха да се теглят нови. Иконите на всичките ми инсталирани приложения на телефона, бяха тип "iCloud download".. Постоянно всичко се въртеше и не зацепваше. Сутринта беше същото. Направих рестарт на телефона и всичко се оправи. Докъде се стигна по дяволите.. Да трябва да си рестартираме телефоните за оправа на проблеми. Много започва да прилича на една друга ОС, само че компютърна... Дано не сбозят и OS XI в близко бъдеще, че ще стане една...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен голямо мислене голямо въртене до показване на приложенията като пусна стора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам никакви ядове със стор - ето, с изключение на чисто визуални бъгове.

П.П. Стигнем ли до OSXI, ще е еднаква в мобилни и десктоп у-ва. Казах го още преди две години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...