Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Google Voice search вече и на български


Severus

Recommended Posts

Google Voice search е с добавени нови 13 езика, сред които и български...

Работи перфектно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    9

  • The Shaman

    8

  • killer4o

    6

  • Lyudmil

    5

Доста добре работи, наистина. Жалко само, че засега работи само като dictation без никакви по-умни способности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна на българския език не му се бяха случвали хубави неща. Екстрата е невероятна, особено докато шофираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Google Voice Search за iPhone няма български език в настройките.Къде да го търся .Нали не става реч само за Андроид?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта ще има. Става реч, че вече има поддръжка и на български. Другото е само въпрос на време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Google Search ли говорите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, инсталирам го тва google voice и като го стартирам ми иска юзър и пас от gmail акаунта, въвеждам ги и ми изписва "Login Failed You dont have Google Voice account, Please visit www.google.com/voice to create one." Като отворя тоя линк няма никакъв рег, а ми дава да инсталирам някъв софт на компа след, което ми линква акаунта към този от gmail-a и пак през телефона не става и ми изписва "Login Failed". Аз ли нещо не правя като хората или?

:thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го инсталирал, логнат съм с gmail акаунта, но никъде в менюто с настройките не намирам български! Всякакви йероглифи има, но не и български! ;(

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта ще има. Става реч, че вече има поддръжка и на български. Другото е само въпрос на време.

Не знам какво да чета.... По този пост разбирам, че за iOs става! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е друга бира! Чак сега зацепих! :)

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава да дочакаме новината, в която ще се казва "Siri вече и на български"... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На таблета ми не иска да го инсталира , казва че нямало за страната му и в гугъл плей липсва. Андроид 2.3.4 е , китайска машинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава да дочакаме новината, в която ще се казва "Siri вече и на български"... :smile:

Пожелавам ви и това да стане, но се съмнявам да е тази година.

А иначе за тези които се чудят след като е за андроид защо се поства във форум за айфон, ще ви кажа защо:

Не забелязвате ли, че новините на главната страница идват от kaldata... логично е технологиите да се развиват и фирмите да пускат нови устройства и продукти.

Обаче последния модел на епъл като е излязал миналата година да стои главната страница празна ли ?

От тогава досега знаеш ли колко нови модели са излезли, но за друга ОС... и затова новините на сайта предимно са за андроид телефони.

Логично е като излезе нов модел на Sony хората да прочетат за него, по този начин се информират и виждат как се развиват останалите устройства с различна от iOS платформа.

Всъщност това е свободата на словото и хората да бъдат информирани за всичко, след като знаят предимствата и недостатъците на даден телефон/ОС сами да направят своя избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Факт е, че Google много дръпнаха последно време. А Apple, май май, малките пазари не ги интересуват, ама какво да правиш - фирмена политика. Също е факт, че специално за България, Google имат много по-добър набор от услуги.

Ето например новата навигация в iOS 6 - да, има работеща turn-by-turn навигация, но откакто не търси в Google ми се случва да не намира обекти, които преди излизаха. В САЩ сигурно е ОК, но аз живея в България.

Иска ми се следващото устройство, което ще купя, да е iPhone, ама както е тръгнало...

(имайки предвид колко анти-андроид бях, сам се изненадвам от напредъка на Google)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Политиката на Apple е логична,въпреки че не ни харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Google пуснаха гласово търсене на български език, добавиха градския транспорт в google maps, пуснаха автомобили да снимат за streetview... Като добавим поща, виртуален диск, youtube и т.н. Въобще, за първи път може да се почувстваш като бял човек и в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това последното звучи доста екзотично, адаш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Neol23, не виждам какво точно правиш на български, предвид, че нито google now, нито s voice работят на български. Засега voice search-ът ти дава възможност само да търсиш в гугъл, нищо друго.

А това да ти показва следваща постановка/мач, не знам в коя държава ти се случва, но определено не е в България. Или просто моят google now е глупавичък и освен прогнозата и колко време ще ми отнеме от нас до офиса, друго нищо не показва. И между другото, в Google Maps има информация за градски транспорт само за тролеите в Бургас...

Никой не отрича усилията, които полагат, но нека останем на земята и гледаме малко по-обективно на нещата. Severus, аз ще се почувствам човек, когато вземат да ми разрешат да си продавам приложенията в маркета :smile:

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...