Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Snow Leopard - Landscape Theme


Grievous

Recommended Posts

Ааа да бе и после да почнат да задават още стотици въпроси от сорта: "Помощ", "Хелп", "Как да ресторна"... :rolling: :rofl: :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Негов е, има лого на Globul и датата е пресничка 25.01.10 г.

п.п. signify, ще те помоля, ако има някакви тънкости пропуснати в първия пост да ги споделиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мен ми е интересно къде и какво съм пропуснал?

А и отдавна не съм ресторвал:sarcasm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчето ни скри шапката! signify като се събудиш те чакам да ми дойдеш на гости.:drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

довечера ще пусна кратък урок как да си направите всичко перфектно без лаг със всичко : интро видео когато си пускате телефона от cold boot. Локменюто да се отключва с пръстов отпечатък и прочие : )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A можеш ли да кажеш как се държи батерията на телефона с тази тема. Ясно е, че ще пада по-бързо, но колко. В смисъл по-тежка ли е тази тема от останалите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази която ползвам аз е по-лека от тази във форума, и няма лаг. Свободната ми рам е около 40, батерията не мога да определя колко бързо пада. Може толкова колкото на телефон с winterboard.

Правописа колега, не го забравяй.

Sn0w Leopard 10.6.1Свали

  • Първо подгответе Спрингборда и Апликациите, които ще ви трябват за пълно функциониране.
    • Bossprefs
    • Categories
    • SpringBack
    • SpringJumps
    • iFile
    • Cydia
    • Winterboard

Тези са задължителни. Не ме питайте, защо трябва и боспрефс. Може би, защото има негова иконка. На СпрингДжъмпа пуснете всичките 8 пружини.

  • Приложения и услуги, които НЕ трябва да имате
    • 5 icon dock
    • 5Irows
    • 5 column spingboard
    • Any other kind of dock/springboard mod
    • Lockscreen clock hide
    • 60 Second Lockscreen

Скрийте всички приложения, които имате без стоковите и Bossprefs, Categories, SpringBack, SpringJumps, iFile, Cydia, Winterboard.

  • Подредете спрингборда по следният начин:

d1d428e9af0a52f2.pnga310c06812ff78ef.png

Вече може да се инсталира темата. Темата е 40мб и е във формат .deb. Запишете SnowLopeardiPhone3G.deb във /tmp. Отворете iFile и инсталирайте. Като приключи, натиснете DONE, във iFile отворете SBSettings и след това Reboot.

Ако объркате нещо със подредбата на икони (което вероятно ще се случи на някой от вас, който иска да нареди икони на екрана), то по всяко време може да върните бекъп на подредбата със SpringBack (когато инсталирате темата вече си има готов бекъп във SpringBack-а)

Ако не сте доволни от нещо, винаги може да я премахнете от сидия.

Отваряте Сидия-> Manage -> Packs -> Намирате темата и чистите.

Update: Линкът е оправен!

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...