Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

FIFA 13 by EA SPORTS


The Shaman

Recommended Posts

post-63-0-11223600-1348551990_thumb.png

View In iTunes

This app is designed for both iPhone and iPad


  • $9.99
  • Category: Games
  • Released: 24 September 2012
  • Version: 1.0.0
  • Size: 1.35 GB
  • Languages: English, Chinese, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Spanish
  • Seller: EA Swiss Sarl
  • © 2012 Electronic Arts Inc. All Rights Reserved.

Requirements: Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

mzl.jcurvzoj.320x480-75.jpgmzl.mmnqwptv.320x480-75.jpg

mzl.apajzbtp.320x480-75.jpgmzl.osnzdfzn.320x480-75.jpg

mzl.inbmlvas.320x480-75.jpg

What's New in Version 1.0.1

**Optimized for iPhone 5.**

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра!!! Цяла вечер играя и не мога да се спра - а вече стана 1:46... :) :)

Само ми е интересно - по-горе в първото мнение пише, че струва $9.99 (в американския магазин предполагам), а аз я купих за 5.50 евро, което е 2/3 от цената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, който я има може ли да ми каже тоя бутон Skill Move може ли да се изключи?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

What's New in version 1.0.2

We’ve resolved an issue that some of you have experienced when playing on the iPad. We’ve also improved game stability for those of you who may have had intermittent crashes.

Remember, your feedback is very valuable to us. To address any additional concerns you may have, please visit us at answers.ea.com.

Thanks for your patience while we continue to improve the game for everyone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срещу кой игра. Да не греша май ми се струва Бразилия.

Между другото як гол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъкъв начин да направим тая фифа да върви по гладко на 4-ките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ме изкефи, че си я купих (първото ми платено приложение) :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

What's New in Version 1.0.4

Now take control and build your dream squad with FIFA Ultimate Team (FUT). Choose your play style, formation, kits, and more. The possibilities are endless. We’ve also added Game Center and made behind-the-scenes fixes to improve overall gameplay, including enhancements to controls.

With FUT, you can:

• Build and manage your own team.

• Manage player morale and fitness to reap more rewards.

• Play for free or purchase packs and choose from over 10,000 players.

• Trade and sign new players to enhance team chemistry.

• Watch as your players improve to match their real-life performance on the world stage of football.

PLUS, dominate on and off the pitch with Game Center achievements and leaderboards. Update now for the ULTIMATE FIFA experience. Please make sure you have around 3.4 GB of free space on your device – you’ll need it to perform this update (once updated, FIFA 13 will take up about 1.7 GB of space).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

С някой друг телефон, може би ;)

И това като си представиш е направено от пълен бот :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос ,защо неможем да играем online с мой приятел ,веднага ни дропва .Дали проблема е в сървара на ЕА или в нашите машини, и двамата сме закупили приложението .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли опция за блутуут мулти или са я махнали гадовете? :) Аз поне не можах да я открия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

От къде да я дръпна... кракната обаче през телефона, че нямам компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От водопровода!!!Ако си с джейл има приложения заместващи инсталос,ако не си има програми за PC с които можеш да качваш платени приложения free.Аз съм регистриран във форума от 2 години и първата нямам нито едно мнение,само четене. Ако съм модератор да съм се гръмнал!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако обичаш не ми се дърпай.. пробвах с всички, който видях.. vShare, 25PP, AppCake и още вдно на което му забравих името. Единствено ми го изтегли в 25PP, но не искаше да се инсталира.. пък и като ми е на котайски хич не мога да разбера нищо. За това питах да ми предложите от друго място.. ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми може да има някое друго за, което не съм видял... както и да е. И другото да попитам някой знае ли от България(Плевен) мога ли да си купя Gift Card? И ако има възможност от къде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...