Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Infinidock


johnnybravo

Recommended Posts

Infinidock е програма, с помощта на която можете да си добавите до 10 икони в Dock-a на вашия телефон. Налична е в Cydia за скромната сума от 0.99$, но също така може да се намери free в репото на SiNfuL (http://www.sinfuliphonerepo.com)

Infinidock 1.8.4-1

Свали

http://www.youtube.com/watch?v=1X1q1OSzXvM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е старо то, вчера или днес го пуснаха, преди това беше бета, но я нямаше никъде.

В следващия ъпдейт (който е готов) ще поддържа и приложението Stacks v3 на дока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не работи. Влезнах в Settings/Infinidock, направих си 6, 8, че и 10, но повече от 5 не се добавят. Преди няколко дена например ми направи впечатление това, че съвсем случайно като си размествах иконите изведнъж на дока се озоваха 5. Тук да поясня - никога не съм инсталирал Five Icon Dock. :) Причината да не сработва при мен най-вероятно е неразбирателство с друга програма. Не ползвам и Winterboard. Започвам издирването. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, добавят се те, но за да видиш другите трябва да плъзнеш пръста си хоризонтално по дока (както прелистваш страници на SpringBoard-a). :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се добавя. Открих червея в лицето на Desktop/SMS Backgrounder (приложение, което позволява да си добавите тапет за иконите). Така, че ще може да ползвате едно от двете. Дано го фикснат по-скоро. Така излиза, че първата позволява да се добави пета икона на дока с което Five Icon Dock става излишна. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стават 5, но за да видиш петата сигурно трябва да слайднеш, докато при Five Icon Dock си стоят 5 едновременно.

П.П. Стана точно както очаквах. Аз имам инсталиран Five Icon Dock, но след инсталацията на Infinidock на дока остават само 4 икони и за да видиш петата трябва да слайднеш. Малко кофти е така. Дано го фикснат и да може да стоят 5 едновременно... :)

П.П. 2: Стоят и по 7-8 на веднъж, без да нужно да скролнеш... :mrgreen:

Програмата е много добра и се държи стабилно, само не знам при синхронизация с iTunes дали няма да се махнат всички допълнителни икони от дока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При Desktop/SMS Backgrounder и не е нужно да скролваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tonygti, защо ти е да са пет видими икони след като идеята на приложението е точно скрола?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, на мен скролването ми е включено и въпреки това ми ги нарежда една върху друга, като ги застъпва ако са повече. :) Не е както е дадено на клипа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клипа съм го правил аз на моя телефон :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tonygti, защо ти е да са пет видими икони след като идеята на приложението е точно скрола?! :)

Защото съм си свикнал да са 5 и си имам точно 5 неща, които си стоят там.

Grievous даваш да са видими примерно 4 икони от Settings и после качваш още икони, които искаш да са ти в повече на дока.

П.П.: 2 пъти синхронизирах с iTunes и иконите от дока, които са в повече не се преместиха из страниците, докато при Five Icon Dock при синхронизация петата иконка винаги ми отиваше в някоя страничка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата , но някой би ли ми казал как се казва приложението с което иконите в док-а добиват огледален образ като при Grievous?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10-те икони не са ограничение... просто могат да се сложат 10 едновременно :)

Относно приложението... СУПЕР Е ! :) Така като се нагласят приложенията, които най-често биват използвани става улеснение ;) Ся остава да съставя някои по-симпатични иконки за док-а и всичко ще е на 6 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Вместо да слайдваш страници, слайдваш дока (пак така) :)

Иначе приложението става за пробване :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази програма REFLECTIVEDOCK от сидия ли мога да я изтегля или от друго място? :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се дали да не пусна тема със питането си, защото касае друга апликация, но понеже най–близко е тази, да задам въпрос:

Някой случайно да знае начин за перманентно пренареждане застъпването на иконите в дока, когато са повече от 5 да не е отляво надясно, а обратно (имам предвид застъпените ъгълчета), защото така се крият баджовете при пропуснати неща, както се вижда на шота по–долу.

Нямам предвид ръчно със задържане на иконките, защото такова подреждане стои само до следващото докосване, или ползване на някоя от програмките, и след това пак се пренареждат със застъпени десни ъгли.

Активирала съм броя на иконите през Mobile Substrate на Supreme Preferences.

IMG_0014.PNG[/attachment:a0ypaaw5]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По - малки икони, или питаш Thunder за промяна на системните настройки, как да се застъпят(не се сещам друг да вдява повече).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм фен на разни теми и смяна на икони, искам само промяна в реда на застъпването...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...