Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 6.x.x.


The Shaman

Recommended Posts

Що, ти доволен ли си че запушват дупките?!?

А и хака не означава задължително само пиратски приложения.

Аз например джейлвам заради благини в Сидия, а доста от приложенията ми са купени.

Знам че не съм единствен...

Тия с тази антиджейлбрейк политика ще загубят много повече клиенти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отклонявате се от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

P0sixninja има желание да задържи намерените от него експлойти за създаването на jailbreak ios7, или ios7x вместо да ги използва за създаването на jailbreak ios6.1.3. Също така въз основа на намерените от него експлойти той твърди, че jailbreak ios7 ще е изцяло негово дело.

Ето вижте:

iClarifield

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

sa5y5abe.jpg

iPhone 5 Only!

Тоя ъпдейт сигурно е поредната пунта-мара за запушване на някоя дупка срещу джейлбрейка. Като чета из форумите, никой не намира разлика в звука след ъпдейта.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта ъпдейтнах и двете петици! Никакви промени и разлики!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално беше за спийкъра,но все се надявах за оптимизация около живота на батерията :-) Уви,няма промяна относно този компонент...както по-горе е написано...запълване на дупки :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква оптимизация на батерията?!С 6.1.2 е много добре!!!dybavy7e.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ъпдейтнах до 6.1.4 , но за съжаление не видях да има Български в поддържаните езици . Вероятно е печатна грешка или е с пожелателна цел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има руски...за американците това български език и руски език е едно и също ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво,голяма мисъл!

П.П. Сигорно както си написал гр.Европа за Американците означава България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано наистина възприемам,че живея във Европа,защото ми се налага да пътувам по нея и ако се задържа някой друг ден на едно място е чудо :-) Сега по празниците е един от редките моменти :-) Няма лошо....като се интересувате.....съм със адрес във София,но това не означава,че прекарвам повече от седмица на месец в столицата :-) И да...за американците и въобще за останалата част на света,славянският език е изключително труден! Едва ли,когато не знаеш български език,ще откриеш разликите между него и сръбския...или българския и руския :-)Скандинавският език е същият....мислим си че е едно и също,но има разлика от Датски,Шведски и Норвежки ;) Малки са,но ги има,също както при славянските езици :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Средностатистическият американец е просто парче(в каквото се превръщат и българите, забелязвам). Обаче да слагаш инженерите от мултимилиардна фирма в графата "средностатистически" си в грешка. Забелязвам и могъщите ти познания по "скандинавски език" :smile:, в частност и по география.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светъл празник е и не искам да споря...Освен това ми е кофти за Чочо,голям талант и душа човек....

България дори не е петно! Ние сме едно нищо за световната пазарна мрежа...Застаряваща държава с малко платежоспособни и много бедни,няма какво да очакваме като екстри ;) Не съм експерт по езици и не искам да разбирам от всичко :-) Не ме засяга,че финландския език е в едно семейство със унгарския...Казвам само,че сме толкова малки,че е възможно да ни забравят в бързината :-) Кофти е,но е факт :-) Да се надяваме,че в бъдеще нещата ще се поправят с езика ни и Ябълката.... :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече звучиш както трябва:) Език няма да ни огрее, докато някой оператор не успее да изпълни изискванията на Епъл(или не ги резне някоя еврокомисия) и не започне официален внос за България. Докато ментел и грабул внасят от квотите на А1 и Т-мобайл - все ще ни "забравят".

П.П. Аууу, колко е шиб@н хемороидът за писане...:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E да ама всеки 2ри израелец има и американски паспорт и от Бен Гурион има полет до щатите на всеки 1 час. Гъсти са си те. :D

p.s. Малко се отклонихме де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...