Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 6.x.x.


The Shaman

Recommended Posts

Ами защото проблема не е от оператора затова нямаш проблем както и аз. Ама на крив .....и ...... му пречат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баш в оператора е проблема... на определено място, в определено време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PRP, ще те помоля да се въздържиш от "умни" изказвания. На теб май ти пречат/липсват гънки в един орган.

Абонат съм на грабул от създаването им и мога да кажа само едно: позор! В Радомир(напр.) нямам никакви проблеми с обхват, EDGE или 3G. В София - прекъсвания, слаб обхват, дропнати обаждания, EDGE изобщо НЯМА!!! В Габрово - като в Радомир, в Севлиево - като в София...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен като сложих 6.1 обхвата е много слаб,някой има ли такъв проблем.

Писано е за това. Когато ъпдейтнеш към нова версия се изтриват настройките в Cellular Data Network и 3G е включено по подразбиране, въпреки че в повечето случаи опцията си стои на OFF. А когато ресторваш, 3G е винаги включено по подразбиране. Включваш и изключваш опцията и ще минеш упешно на EDGE, съответно обхватът ти ще скочи до горе.

Поне аз до сега не съм видял оператор, който да е добре с обхвата на 3G на закрито и на определени части в градовете, където си "скрит" от сгради. Отделно има проблем с това, че мрежите не са читави и когато телефонът ти иска да превключи от 3G на EDGE, защото обхвата е слаб това почти в 100% от случаите става с изцяло прекъсване на сигнала за прекалено дълъг период и съответно обаждането ти пропада или пък ако браузваш, интернета спира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Мтел несъм имал никога пробрлеми къдели несъм ходил ;) не че хваля мтел но несъм имал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в оператора. Вчера незнайно как на iPad-а нямах 3G. Излизаше пълен обхват, (без да показва 3G) но не можех да се свържа с нито 1 сайт/апп докато не рестартирах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълен обхват ти показва, което означава, че имаш покритие от мрежата. Това НЕ означава,че имаш 3G или че трябва задължително да си свързан към него. Това е същото, като въпроса на много (неорентирани) хора, "имам инернет (Wi-Fi), а не ми отваря нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На място където айфона е свързан към 3G мисля, че е нормално и айпада да е свързан, нали? Никога не спирам Cellular data и т.н.

Това не ми се беше случвало досега, което ме навежда на мисълта че е бъг в 6.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже другата тема е заключена,ще постна тук:)От 2 часа съм с 6.1 и вече не издържам без Cydia!Да ми говорите,че джейла бил ненужен?!!!Да натискам аз хоум бутона по 100 пъти,да влизам в 1000 менюта да спра 3G-то и разни други безмислени неща?!!Айде няма нужда!Да пускат утре джейл,че иначе паля колата и отивам да ги търся!!!То верно скапана работа!!!Ама като бързам...да пробвам:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В моето заведение,което е наполовина в морето няма 3G покритие нито един оператор,е затова!Сложили ми фейсбук интеграция:))))Не можаха един туик да пуснат,баси пе....те!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой квото и да говори iphone без jealbreak не е тел!:)5 имам от 2 месеца и него носа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки да си гледа в канчето! Аз пък повече от половин година съм без и ми харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност зависи за какво го ползваш и какво ти дава джейла. Игри, които не играеш? Програми, които не ползваш?

За Фз телефони е задължителен за останлите е право на избор. Много игри или програми вдаден момент са била на промоция.

Единственото, което мога да кажа че ми липсва е айфайла и xbmc-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да спрем с постовете за джейл, а?!?!

Темата е друга, а утре като излезе (или не излезе) джейла си говорете там колкото искате за него.

Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвайте без jealbreak!!!Затова всеки за jealbreak говори ;)

Нямам голям избор, че да си позволя да съм БЕЗ джейл, когато е възможен ;) Това ми е работата а ако ти покажа броя на личните си съобщения с въпроси ще разбереш и основната причина за интереса ми към джейла ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да спрем с постовете за джейл, а?!?!

Темата е друга, а утре като излезе (или не излезе) джейла си говорете там колкото искате за него.

Мерси!

Поне ще има за какво да си говорим;)Не само за бъговете в IOS и колко калпава е петицата;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно обхвата на айпада, на мен ми се случи преди няколко дни същата ситуация - показва пълен обхват, но не е закачен за 3г. Става въпрос за 6.0.1 и Мтел екстра сим. Така че, май не ъпдейтът е виновен за това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи намерих много хубава функция. Възможност да добавяш сайт и в частност адреса с икона на спрингборда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...