Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes - 12 Days of Christmas - 12 безплатни приложения от Apple


kal1ch

Recommended Posts

Разбира се, че Епъл си определят кои да са "безплатните" приложения. Миналата година не беше така - да предлагат приложения, които в момента и без това са безплатни, като подарък. А и сега като гледам - големи боклуци раздават.. За да си сменя страната в стора (в щатския съм) трябваше първо да си изразходя store credi-та, след това да пиша на съпорта им да ми премахнат оставащите центове, понеже няма в/у какво да се ползват, а системата пак не позволяваше смяна преди да съм изразходил всичко.. Сега по всяко време мога да мина в БГ стора, но не виждам причина с тия "благинки", които пускат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, никой няма да пусне Навигон на аванта. За сметка на това(извън 12-те дни), достатъчно много дивелъпъри си пуснаха програмите безплатно и доста от тях си заслужават и парите, и авантата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък се случи нещо необичайно, днес инсталирах на моя телефон Phoster, не знайно как автоматично се е инсталирал и на жената на телефона. Дали причината за това е, че ползваме един и същ акаунт. Къде е логиката аз имам инсталиран 12 Days а тя го няма. Според мен iCloud май е намесен в случая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом ползвате един и същ акаунт-логично.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не би трябвало да е така. Раздал съм на мои познати един и същ акаунт и какво се получава, че каквото си инсталира единия на неговия телефон и при другите ще се инсталира без те да го искат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е точно такава.

При положение,че създаването на акаунт отнема около 5 мин. незнам защо си направил това.

Иначе в настройките:

Settings - iTunes & App Stores - махаш отметките на Music,Apps и Books и си готов.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужасни направо! Напиши писмо на Тим Кук, да се оплачеш, че не ти харесват подаръците! Направо ако може сам да си избираш подаръци догодина, най-добре ще е. Не разбирам защо има хора, които мрънкат, при положение, че някой им дава нещо за без пари - хубаво, лошо, такова е. Ако не ти харесва, не си го сваляш, вероятно има хора, на които им - The xx са сравнително популярни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gorgior, това е друга тема. Мисълта ми беше, че няма как да угодят на всички - на някои ще им харесват подаръците, на други - не. Но да се сърдим, че нещо, което ни го подаряват ми се струва прекалено. Както няколко пъти се спомена в темата, едва ли някой е очаквал да пуснат Navigon или Pages за без пари. Пък и нека не забравяме, че има хора, които си купуват музиката и за тях разни песнички не са лош подарък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес:

5u4a6a5y.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация, в американския стор също е безплатна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пфф...отново глупост...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Одобрявам. Ръкопляскам и гласувам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, не стана ли ясно, че няма как да ни подарят приложение, ако не му сменят цената на "Free"? Вярно, че подаръците бяха доста тъпи тази година, но все пак...едва ли става дума за п....ство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми според мен точно за п....ство става дума тук.

Apple имат около 6-7 собствени платени приложения (Pages, GarageBand, iPhoto ....) не е ли п...ство да подаряваш чужди приложения за Коледа, а да продаваш собствените си?

То май вица за еврейския дядо Коледа важи тук с пълна сила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

adept, смяташ ли, че разработчиците не печелят от тази промоция? Съвсем логично е, че никой не е тръгнал да им подарява приложенията без тяхно знание и съгласие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всяко свалено приложение или песен, Apple плаща на лицензодържателя от "своя" джоб, друг е въпроса, че нещата тая година наистина бяха леко тъпички.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ко ко? Ко каза ко? :)

Apple плащал? Единственото, което "лицензодържателите" получават е сбора от inapp/рекламните приходи и маркетинг пуша на тези иначе толкова интересни продукти. друг е въпроса, че това не е никак малко, както е и друг въпроса, че Apple съвсем в духа на тоя празник на семейни и християнски ценности , отхапва немалко парче от тия приходи.... Но нейсе, да поживеем, да видим догодина, какви подаръци ще можем да си купим от Дядо Коледа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Хайде и тази година:

ugy7erur.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...