Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OPlayer


BANNN

Recommended Posts

c2c634b717bef2f2.jpg

OPlayer се използва за увеличаване на медиа възможностите на вашия iPhone/iPod Touch и iPad. Може да го използвате и за стриймване на аудио и видео през HTTP/RTSP.

1. Лесно можете да теглите медиа файлове от компютъра си към iPhone.

2. Може да го използвате за възпроизвеждане на почти всякакви медиа формати.

✔ XVID/DIVX AVI, WMV, RMVB, ASF, H264, MKV, TS, M2TS... most of all movie file formats.

✔ MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC... most of all audio file formats.

✔ SMI, ASS, SUB, SRT, TXT... most of all subtitle file formats.

3. Възпроизвеждане на аудио/видео стриймове през HTTP/RTSP.

Забележка:

iPhone 3GS или iPod 32Gb/64Gb е нужен за възпроизвеждане на файлове с висока резолюция. Това е така, тъй като техните процесори за по-мощни.

FAQ:

1. Как да изтривам файлове?

Плъзнете пръста по реда върху файла който искате да изтриете.

d67e04068d0239b6.PNGfc6e51a73fad4229.PNG

efa77b4fc5b99f1c.PNG814c7ce78b519c03.PNG

0bd9950294c14be9.PNG6c10538076695343.PNG

cc1318c3cdf73f35.PNG97976c2e6be46857.PNG

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го с няколко стриима - не стана, пробвах с FTP - само ако се download-не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AVI - Сече, MKV - сече, какъв е смисъла то онзи yxflash е по-добър, не че бих го ползвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Към момента съм много доволен от новата версия. Използвам я специално за .avi и върви идеално, а и субтитрите си ги вгражда..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Oplayer е най-добрият видео плеър за мен до момента.Чете почти всички видове видео файлове,както и аудио.Филмите със синхронизирани субтитри ги поставям във var/mobile/Applivation/Oplayer(номера на програмата)/Documents и всичко е перфектно.Освен това най-голямата изненада за мен в последната версия беше че плейва и FLAC файлове.Може би защото вече два пъти писах на автора че би било чудесна опция.Кой знае...

п.п. Сега пробвах и с mpc,wav и ape файлове.Плейва ги без проблеми.Единствено при просвирването на FLAC,seek bar-a не работи и плеъра излиза от плейлистата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам два въпроса:

1.Как да гледам в landscape режим?

2.Само чрез запазване като UTF8 ли могат да се слагат отделни субтитри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Мда, това с landscape и аз го забелязах. Вероятно ще бъде фикснато скоро, а дотогава пускай самия файл в landscape режим.

2. При мен винаги се добавят сами. Разбира се филма и субтитрите са с едно и също име.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Landscape режим се гледа като завъртиш телефона докато е в менюто с филмите,преди да сте пуснали смия филм.Тогава самото меню преминава в ландскейп режим и при пускането на филм,той също е на цял екран.Аналогично и при гледане в портретен режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само субса не ми ги чете,иначе всичко останало е супер.

Подкара даже и HD филм (Стар Трек),но без субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да имаш никакъв проблеми със субтитрите.Просто в настройките си провери кодировката.Трябва да е или defoult или Windows Cyrilic.Пробвай и двете.И разбира се името на субтитрите трябва д ти е същото като това на филма.Но ти това вече го знаеш,нали?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам проблеми с програмата.

Инсталирах си версия 1.18, но немога да влезна в програмата. Започва да зарежда и след няколко секунди ме изхвърля.

Инсталирах си и по-старата версия на програмата 1.17 с нея нямам този проблем да ме изхвърля още при зареждането на програмата, но като пробвам да пусна някаква mp3-ка или някакъв видео файл без значение дали е .avi или .mp4 веднага ме изхвърля от програмата.

От какво може да е проблема ?

Има ли някаква друга програма с която може да плейва не само mp4 а и други видое формати ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кофти кракната програма. Понякога се чудя хората, които ги качват пуснали ли са поне веднъж на някакво устройство. Много такива случаи напоследък :(

При мен на iPad 3.2 същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А зщо не се замислиш дали програмата не се кара с някоя боза, която си инсталирал от Cydia. Аз на телефона съм с версия, която съм си инсталирал от installous. Телефонът ми е iPhone 4 16GB FW 4.1 limera1n. На iPad 3G 32GB с FW 3.2.1 също ми върви безпроблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е заради някаква програма от сидия, защото от сидия съм инсталирал само battery control, installous, ifile и dtunes. Други програми несъм инссталирал.

Пробвах да инсталирам oplayer от installous, но и от там пак ме изхвърля още като пусна някакъв клип или мп3-ка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да ти тръгне на 3.1.2? Странни хора сте понякога, че дори не поглеждате инфото на програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му виждах профила, защото бях от от телефона през мобилната версия :blink:

Сигурен бях, че проблема не е в програмата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак странно 1.17 да върви както и по-старите версии преди нея а кракнатата 1.18 да прави конфликт с нещо от Сидия (имам 5 приложения от нея на кръст и всичките платени) .. но знае ли човек.

Както и да е това далеч не ми е фаворита за плеър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако съм на теб ще платя и OPlayer. Странно кои са тези 5, които го превъзхождат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако някой има проблеми с плейването на субтитрите да си свали Subtitle Workshop и с него да ги запамети на SubRip

80101063.jpg

и от настройките на плейъра изберете за субтитрите Subtitle Settings изберете encoding Windows Cyrilic.

В много случаи свалените филми са със субтитри .sub и .srt, които не тръгват. Няколко са причините за да не тръгват те , но сега няма да ги изброявам.

Та да си дойда на думата. Дори и субтитрите коите не тръгват да са .srt ги отворете с горепосочената програма и си ги запишете на SubRip.

Така те 100 % тръгват с oPlayer.

P.S. Subtitle Workshop portable.

Свали

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам следният проблем с програмата.

Свалих си я и в нея чрез i-FunBox си качих 3 филма.

Днес реших да изтрия филма и след като го направих свободното пространство в айфон-а ми не се увеличи.

Опитах и с другите 2 филма и пак така.

Къде отива всичко което се трие незнам, но изтритите филми явно някъде си стоят в паметта, защото и с 1 кб не ми се увеличи дисковото пространство, след кати изтрих всички филми от Documents на програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ги трий с айфайл/фънбокс, а от самата програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е супер наистина,плейва 720p HD но не върви както трябва !

Все пак е перфектен плейър,спестява доста занимавки като конвертиране и т.н :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да гледаме телевизия през OPlayer?

Чрез този метод ще спестите много писане, копиране, пействане и нерви:

1. Инсталирате OPlayer за iPhone или OPlayer HD за iPad от Installous.

2. Инсталирате AppBackup от Cydia.

3. Отваряте AppBackup и правите бекъп на OPlayer за iPhone или OPlayer HD за iPad.

4. Сваляте http://itunes.apple.com/linkmaker/ архива и го разархивирате.

5. Влизате във файловата система на iPhone/iPad с любимата си програма в директория: private/var/mobile/Library/Preferences/AppBackup/tarballs

6. Замествате "com.olimsoft.oplayer.tar.gz" със сваления по-горе за iPhone или "com.olimsoft.oplayer.hd.tar.gz" за iPad.

7. Отворяте AppBackup, намирате OPlayer, тапвате го и правите Restore.

8. Приятно гледане :)

d2b4be45c7cf8599.PNG

Със съдействието на Aveliky и WolfDale.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя приност... Bookmarks за OPlayer /със стриймовете отдолу/ --> BOOKMARKS. Слагат се в /var/mobile/Aplications/xxxxxxxxxxx/OPlayer/Documents. .Bookmarks.plist може да се редактира с обикновен текстов файл, по този начин във всеки момент могат да се добавят нови стриймове. Успех ТВ маниаци и да не гледате утре новогодишната програма на телефоните.

От темата за OrbLive и благодарение на WolfDale .... ОPlayer ги стриймва перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво страхотна работа. Всичките стриймове работят :bravo:

п.п. Ако намерите стрийм за ФЕН ТВ цена няма да имате :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...