Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

еvasi0n - iOS 6.0-6.1.2 Untethered Jailbreak


Veselin Minchev

Recommended Posts

От джейла да е?Аз мислех Winterboard!

По дяволите проблема е бил в това, че когато сме на 3г Сири не отваря никакви приложения, обърна ли на wifi всичко е наред! Не мога да поеярвам, че ресторвах заради такава простотия!

Някой друг да тества защото при мен 100 процента е така.

Sent from my iPhone 4s(6.1.2) Jailbroken using Tapatalk 2

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли някаква идея за Джейлбрейк на 4S IOS 6.1.3

Редактирано от Vendolla
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия пост прочете ли?

П.П. К'во е това S4???

iPhone 4S

Първия пост съм го чел, но evasion не работи с версия 6.1.3 на iOS - бутона "джейлбрейк" е неактивен. Доколкото знам работи с версиите до 6.1.2 включително. За това въпроса ми е има ли начин за джейл на iOS 6.1.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май жестоко се набутах с този ъпдейт... :(

Ще продължавам да следя темата...

Благодаря ви за отзивчивоста.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм някакво изключение, или просто вече са отстранили проблемите със siri и weather app-a?

Не, че се оплаквам де, но да попитам.. след jailbreak-a всичко е точно и няма мизерии. Благодаря за страхотно описаните инструкции :smile:

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, да, но пък аз май избързах да се хваля! При мен крашват кракнатите приложения, които инсталирам. Сложих appsync от Cydia, приложенията се инсталират успешно, но стартирам ли ги за секунда се появява бял екран и крашва, от какво може да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха! И при мен работи!

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Какво работи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, да, но пък аз май избързах да се хваля! При мен крашват кракнатите приложения, които инсталирам. Сложих appsync от Cydia, приложенията се инсталират успешно, но стартирам ли ги за секунда се появява бял екран и крашва, от какво може да е?

Разкарай това от сидиа, ако ти се занимава, махни всичко кракнато. Потърси темата за инсталъс, в последния пост съм качил appsync50 и ldone0.2 - iFile и си ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В момента съм с iPhone 4S 6.1.2 JB, но нещо правип проблеми и се налага да ресторна... та въпроса ми е, може ли да се ресторне/ре-ресторне към 6.1.2 (в момента съм с 6.1.2) и след това да си го JB ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте имал съм няколко ифона от 3гс до 5 включително всички, но никога не се наех да си направя джел сам :smile: виждам тук е обяснено отлично и джела е отвратително лесен, дори измамно бих казал :smile: благодаря на създателите му, на форума, на този които си е направил труда да направи темата и предварително благодаря на този които ще се наеме да ми помогне и отговори ! С Ифоне 5 съм от мтел заключен към тях, иос 6.0.2 да правя ли джела има ли някаква опасност и всичко работи ли след това някакви особености трябва ли да знам и най-важния въпрос който е има ли опасност да остана без телефон ако объркам нещо?

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...