Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

еvasi0n - iOS 6.0-6.1.2 Untethered Jailbreak


Veselin Minchev

Recommended Posts

Ako забие, рестарт. Сега ще дам видео на процеса.

Няма смисъл да се изреждаме всички, че работело!!! Това вече е ясно!!!

Хм..."Finding offsets..." вече 6-7 минути... рестарт ли, що ли?

If the process gets stuck somewhere, it's safe to restart the program, reboot the device (if necessary by holding down Power and Home until it shuts down), and rerun the process.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам Jailbreak-a активира ли телефона ?Защото нямам карта на gsm оператора към който е заключен телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След OTA ъпдейт и джеил всичко е наред.

Явно не е задължителен ъпдейта през Туньо.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да обобщим... Като изключим Weather, джейла е безпроблемен и безопасен. Някои приложения все още не работят, но това е въпрос на ъпдейти.

Коле, аз го споменах още доста напред в темата (а може и да беше в другата), но с всичкия спам си го пропуснал. Аз винаги така си и правя де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И малко по-детайлно за любопитните - http://blog.accuvantlabs.com/blog/bthomas/evasi0n-jailbreaks-userland-component

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ъпдейт: evasi0n 1.1, който би трябвало да е без бъговете с weather и трудните рестарти.

Сега къртя, ако нещо куца, утре ще се оплача.

п.п. в Cydia би трябвало да са пуснали фикс-ове, за да не се налага да действате от начало.

http://www.idownloadblog.com/2013/02/06/evasi0n-1-1-released/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и линк ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не джейлвайте повторно, ако вече сте го направили с 1.0! Разликата е, че фикса на уедър ап е вграден в 1.1, иначе си го качвате от сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото в момента е, че на някой и пръднята му да му замирише по-особено, се отдава на джейла!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз ще съм първи.

Дори след фикса аuto-brightness продължава да не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволно количество бели икони :tooth:

post-217-0-02745100-1360237853_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем с cover lock. Не знам дали е от джеилбрейкът или от ъпдейта, но сега като затворя капак на калъфа не се заключва. Усройството е ipad 2 с 6.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложена е отметка. Също така преди когато е загасен екрана и е затворен калъфът, когато го отворя се включчваше дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам проблем с cover lock, Усройството е ipad 2 с 6.1, пробвай респринг!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен днес на два пъти при входящ разговор ми влиза в safe mode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@turganay,

Да имаш инсталиран AnyRing от Сydia и зададен рингтон от програмката?

При мен го направи този проблем, при всички входящи- safe-mode..

Веднъж щом махнах зададения рингтон от AnyRing и го конвертирах на 30 -секунден нормален, проблемът се реши.

При мен вчера на два пъти имаше проблем при стартирането на тела- показва ябълката за малко и изчезва, след секунда я показва пак и така два- три пъти досато захапе и стартира ( аз нямам никаква намеса през това време). Даже един от пътите стартира след поредица от две- три появявания/изчезвания на ябълката и след това всички джейл приложения бяха изчезнали, а Cydia ме изхвърляше веднага щом се опитвах да я отворя. Рестарт и се оправи...

Какво може да е това? Всички ъпдейти на evasi0n са инсталирани и туиковете са до един съвместими с 6.1..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...