Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple пуснаха iOS 6.1.1 за притежателите на iPhone 4S


Veselin Minchev

Recommended Posts

Ако сега и някой каже как може от ръчен бекъп на бележките си(Notes) да ги кача обратно и да направя така, че да се синхронизират със iCloud ще бъда ужасно доволен!

Надявам се поне новият iOS да има тази възможност.

Още от 5.0 можеш. Качваш си бележките на телефона, включваш синхронизацията им с iCloud от Settings/iCloud/Notes и правиш бекъп.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    8

  • FoxDie

    7

  • SpAwN

    6

  • gogi6

    5

Пробвах два пъти(дори със спиране и после пускане-с рестарт между тях) ръчно направени бекъпи и автоматични(че този проблем го имам от 2 седмици).

Пробвах и както е написано в ТАЗИ тема, но не стана пак,.,., :(

ПОМОЩ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които имате наблюдения над 6.1.1 вече , какво ме съветвате - заслужава ли си да ъпдейтвам?

P.S. Прочетох, че този ъпдейт е предимно за мрежата на Vodafone.UK, откъдето са съветвали клиентите си да не ъпдейтват 4S-ките си към 6.1 заради проблеми с 3G и СМС-и. Така, че е нормално повечето други потребители , като нас тук , да нямаме проблем с 6.1

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е - imessage се активира за секунди също имах проблеми със синка в айклауд които в момента не съществуват :)ъпдейтвай според мен

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Simba-това с iMessages не от новата версия-просто си оправиха проблемите със сървърите в Apple ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нета си е добре. Имало е проблем с мтел до към обяд там, където бях. От тогава всичко е на 6. Разреждам сега, зареждам и след няколко дена ще кажа как е батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам - файда нулева от 6.1.1 с изключение на ъпдейтнатия бейзбанд и то преди всичко заради проблемите в мрежата на Vodafone.UK. Аз лично съм нямал грам проблем с 3G, iMessage, iCloud или загуба на обхват откакто съм с 6.1. Така набързо скалъпен ъпдейт говори само и единствено за спешна реакция в тясно редуцирана посока (Vodafone.UK). Съвсем нормално е да не пишат в описанието на ъпдейта "само за собственици на Vodafone в Англия.."

Тук , в немските форуми няма едно оплакване за лош обхват или нестабилен мобилен нет при всички оператори (T-Mobile, Vodafone.DE, E-Plus, O2)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карта на оператора към който е заключен или да си направи активиран къстъм със snowbreze въпреки, че не съм сигурен дали той поддържа 6.1.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам - файда нулева от 6.1.1 с изключение на ъпдейтнатия бейзбанд и то преди всичко заради проблемите в мрежата на Vodafone.UK. Аз лично съм нямал грам проблем с 3G, iMessage, iCloud или загуба на обхват откакто съм с 6.1. Така набързо скалъпен ъпдейт говори само и единствено за спешна реакция в тясно редуцирана посока (Vodafone.UK). Съвсем нормално е да не пишат в описанието на ъпдейта "само за собственици на Vodafone в Англия.."

Тук , в немските форуми няма едно оплакване за лош обхват или нестабилен мобилен нет при всички оператори (T-Mobile, Vodafone.DE, E-Plus, O2)

Снощи тряснах един заключен който беше с 5.1.1 и х-сим. Беше го докарал до там, че само в ДФУ го вижда, ъпнах го до 6.1.1 и му взех нов х-сим, тази вечер ми се обади, че батерията му държала повече. Много доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах,,, сега ще чакам да видя как ще се държи батерията и цялостно следващите дни..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса беше, пробва ли iCloud;)

Пробвах всичко и пак нищо не е излязло като хората. Нямаше да продължавам да питам ако видя резултати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iCloud, синхронизира чудесно бележките! Без никакви грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синхронизира чудесно НОВИТЕ бележки, а какво правим със старите, които са ми от 2009 до преди да активирам iCloud?

(единствената цел е, че искам да запазя датите с тях, инъче мога да ги копирам и да направя нови бележки и така всичко ще е ОК)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де Шамане, вместо да те занимавам тук 10 пъти да преглеждаш и да пишем глупости не искаш ли да го погледнеш през TeamViewer и сам да се убедиш, че не става?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бележките са му от друг телефон и е възможно да му прави проблем,но ако се замисли може да си ги запази по много начини,не да повтаря едно и също упражнение;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди айклауд, sql базите на бележки и смс-и не съдържаха ID на телефона, може затова да не става със старите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И искаш да кажеш, че трябва да променя нещо в старите бележки за да станат с нова дата и да се попълни това поле и ще се получи?!?

Та тогава идеята със запазване на бележките си непокътнати с времето заминава... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я пак, този път подробно като за олигофрени напиши какво искаш. Аз както разбирам, може, но ти не искаш така, а по твой си начин.

п.п. Аз на доста телефони съм запазил и прехвърлил Notes, но не ти схванах болката.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска да си запази бележките от телефона на iCloud, но iCloud му прави мизерии и не се качват. Бележките са му от 2009 година. Предложих му да ги копира и да направи скрийншот и, че така ще има запазени и датите и текста .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава, през ексченж в gmail.

п.п. Разбрахме се на ЛС.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...