Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple пуснаха iOS 6.1.1 за притежателите на iPhone 4S


Veselin Minchev

Recommended Posts

Придържайте се към темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    8

  • FoxDie

    7

  • SpAwN

    6

  • gogi6

    5

Да кажа и моите впечатления след последния ъпдейт iOS 6.1.1, 4S 64GB ФО започна да "яде" батерията много сериозно. Наблюденията ми са от почти седмица, но наистина разликата е огромна. Нищо не съм променил като ползване, но сега ми се налага да зареждам дивайса два пъти по-често! :mad:

Други проблеми не съм забелязал :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това с батерията се знае. Винаги го е имало при всяка версия на ios- досега не зная случай да го е нямало

Излезне ли нова IOS веднага идва проблема с батерията. Ако си включа всички функции на телефона, и не си затварям приложенията повече от ясно е че ток няма да има в телефона.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто някои телефони си вървят с проблемите... Други, не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много доволен от батерията!Обаче упражнението с чист рестор го правя винаги!Такива ъпдейти да си ги нямаме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До момента винаги съм качвал последните версии iOS веднага щом дивайса ми индикира за това, но... не съм имал каквито и да е оплаквания. Дали не искат да ме побутнат да си закупя следващия модел? :tooth:

Забелязал съм и факта, че малко преди излизането на поредната нова следваща OS за Mac настоящата започва да се бави, да дава различни грешки и др. подобни. Минеш ли на следващата се "раждаш" :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! По повод МакОС - ела да ти покажа Снежко как "търчи" при мен, вече трета година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм обикновен юзър и никак не ми се ще да влизам я подробности. Една от причините да мина на Mac бе идиотията на Windows -а. iOS ми се сърува по-user friendly, просто защото се нуждае от по-малко и прости настройки поне за нивото на което ползвам платформата аз.

За мен е важно машинките да работят както аз очаквам от тях, а не аз да работя за тях. Ако ми е работа или хоби това занимание е друго, но иначе…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм обикновен юзър и затова си купих мак(писна ми 25% от времето под уин да минава в поддържане и чистене на грешки), но...винаги има "но". Мак-а също има нужда от поддръжка(макар и минимална) и ако някой си мисли че не е така, се заблуждава жестоко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, съгласен съм напълно. ;)

Опитвам се да съм максимално акуратен с поддръжката, и на харда, и на софта, разбира се с уговорката, че правя нещата като обикновен юзър, а не както би го направил някой маниак или профи. :blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...