Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LINE


Grievous

Recommended Posts

89837fd723831c59.jpg

Free

Category: Social Networking

Updated: Mar 22, 2013

Version: 3.6.1

Size: 24.1 MB

Seller: NAVER JAPAN © LINE Corporation

Languages: English, Chinese, French, Indonesian, Japanese, Korean, Malay, Portuguese, Spanish, Thai, Turkish, Vietnamese

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.3 or later.

LINE е ново приложение, което ви позволява да правите безплатни гласови разговори и да изпращате съобщения, когато и където и да сте, 24 часа в денонощието!

LINE има повече от 140 милиона потребители по целия свят и се използва в над 230 страни!

LINE е номер едно в категория свободни (Free) в 44 страни, сред които Япония, Тайван, Тайланд, Испания, Китай, Хонг Конг, Сингапур, Малайзия, Макао, Швейцария, Саудитска Арабия, Обединените арабски емирства, и др!

Повече за функциите:

- Безплатни гласови разговори!

· Ако имате LINE на вашия iPhone можете да се насладите безплатно на високо качество на гласови повиквания, когато и където и да сте. Говорете толкова, колкото искате, това е безплатно!

· Безплатно за международни разговори

- Съобщенията, доставени до вас Quick!

· Вместо да отделяте време за имейл / SMS, използвайте функцията LINE за изпращане на безплатни съобщения, цветни икони, снимки, информация за местоположението и др.

· Изразете себе си с колаж и емотикони.

· Изпращане на снимки и гласови съобщения с лекота

· Предлага се за персонални компютри и смарт-таблети

И още и още...

* Както при всички други приложения, преносът на данни може да бъде таксуван. Ето защо ние препоръчваме използването на неограничен мобилен интернет.

Изисква iOS 4.3 или по-висока.

d93f6a3490156c6c.jpg2488bfc2a410b00f.jpg

65e9a892e0f4aa71.jpg2cc7a343298567d7.jpg

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така има тема, ако може някой с прясно индталирано да сподели за батерията под 3G, примерно без останалите техни приложения, че да е по-точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който го ползва нека да сподели дали е по-добре от вайбър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който го ползва да си признае как го накара да му прати код на телефона. При мен не се дава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмката я имах преди. Държеше се без никакви забележки. Беше много по-добра от Viber, просто по-малко хора я знаеха и я махнах. В Швейцария мога да потвърдя, че присъства на почти всеки телефон.

П.п. Номера се пише без 0 (нула).

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече от час и десетки опити на моя и на жена ми- не праща код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше и 3 минути и получих код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е чудесна.

Днес съм я пробвал с двама души от форума и с двама души в Англия - нямам забележки.

Съвет от мен, защото го патих - ако имате грижи с връзката, при накъсване на гласовете, забавени реплики и прочие неясноти, търсете проблема в интернет връзката си или в тази на отсрещния.

Днес при пробите с Grievous от първите 2-3 опита нищо не стана и таман и двамата да я определим програмата като бъгава забелязах, че мрежата, към която бях вързан ту се покаже, ту изчезне.

Разкарах я, пуснах си 3G-то и всичко заспа.

Това, което забелязах от няколкото разговора е, че на 5-цата ми за около 3-4 минутен разговор ми отиде батерия 5% и като приключих самия апарат беше доста загрял.

Някой друг има ли същото наблюдение?

пп. Не знам кой как изписва номера си за получаване на код, но като изберете страна България, отдолу пишете номера си без +359.

Тоест само цифрите след него: 888666666.

На трите ми апарата получих кодовете си по този начин до минута-две след пращане, а първо бях набил и кода и 15 минути нищо не дойде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предимство няма, уж при и след земетресението в Япония и след като паднали комуникациите, този ЛИНЕ било единственото нещо, което работело за комуникация между хората, аз не разбрах как ставало това и не ме интересува, но някъде от тогава стана модерно.

При iPhone харчеше повече батерия от Whatsapp, това преди няколко месеца, при ВВ също не ми хареса, като се има впредвид, че не всеки го използва. Също не можеха да се трият контакти или нещо подобно, малко дразни едно такова това приложение, но нали на подарен кон не му се гледат зъбите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утвърдения лидер е такъв в какво?!?!

Аз не съм чувал да може да се провеждат разговори през WhatsApp, но то сигурно защото съм изостанал нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз каквото и да правя sms не идва. Номерът си го пиша така, както го е описал Алекс, но вече няколко часа нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен няма смс опитвам от снощи. С глобус съм.

Edit: пробвах да го регистрирам и с мтелски номер и пак греда.

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам, че има нещо общо с оператора или страната в която се намирате. На "Three" UK съм и кода дойде за секунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно проблема е от скоро , защото имам програмата и на 2-та телефона и всичко стана от раз. Слагала съм я преди около 2-3 месеца

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска пробвах на един андроид, samsung galaxy s duos, кода дойде за няма и 10 секунди, пробвах пак с моя - нищо! Явно имат проблем с iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен дойде кода за около 12 секунди, програмката изглежда не толкова зле, бързо мина регистрацията, утре ще я пробвам за да видя как работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от няколко дни пробвам, но нищо не става. Вчера им драснах един мейл и им казах за проблема, днес гледам че са ми писали, уж били изпратили код ама нъцки. Явно си е I OS проблема, не операторски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз им писах вчера и днес получих писмо, че са ми пратили нов код, който така и не съм получил. Отново им писах и чакам отговор.

Dear Sir/Madam,

Thank you for contacting LINE Customer Support.

Sorry to hear that you are having trouble getting started.

We are happy to say that we have resent a verification code via SMS to the phone number you provided us with.

Before entering the verification code, please make sure to close the application completely once and restart it.

*Some devices are designed to input the verification number automatically upon receiving the SMS. If you are already using the app without any problems, please continue to enjoy LINE.

After starting LINE, if you can see the bottom menus (Friends, Chats, Add Friends, Settings), your registration has been successful.

We hope this has helped!

Thank you for using our services, and please let us know if you need any additional assistance.

Sincerely,

LINE Customer Support Office

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преборих го, написах номера 00359............. Няма логика, обаче кода дойде за 15 секунди. Това на Глобул сега ще пробвам и с ментел.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...