Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос относно ъпдейт към iOS 7 на телефон с Gevey


Recommended Posts

На мен нещо ми прави лошо впечатление, че масово взимаш отношение из темите. По принцип лошо няма, ама даваш акъл за постове писани преди месеци. Репутация, брат, се трупа с качество, не с количество.

П.П. "Много удобно" пропуснах кое? Това ли:

А ако нещо се прецака ще го ФО по рано от предвиденото....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе при мен на 4с стана без никакви проблеми. Приятелката ми е с 4ка ФО с 8гб памет и се чуди дали на 7 ще и забива много или ще е ОК?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам iPhone 4 , iOS 6.1.3 -custom firmware , BB 4.10.01 ,работещ с Gevey , искам да го ъпдейтна на iOS 7 , но не знам дали ще работи с GEVEY и дали ще работи въобще , ФЗ е . И ако е възможно как да го направя? Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега никак. Като излезе решение, ще го видиш в раздела "Активиране, отключване и джейлбрейк".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да ъпдейтна моя, четох из нета, че с Gevey Ultra S няма проблем да се ъпдейтне,

видях, че моят е такъв и реших да пробвам.

Проблеми нямах никакви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно ако забеляза, той е с четворка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам iPhone 4s 6.1.2 , firmware 3.4.02, jailbreak-нат, отключен с Gevey ultra s (телефонът е заключен към английски оператор) . Въпросът ми е , ако го ъпдейтна до iOS 7, ще мога да ли да го отключа с gevey-a и да го използвам като телефон, а не да се заключи и да стане iPod? Ако е възможно, какви са стъпките, които трябва да предприема? Предварително се извинявам за глупавите въпроси.. (тази тема, свързана със софтуера, си остава тъмна Индия за мен)

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го заключиш! Това като стане, други стъпки няма. Седи мирна. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи кой gevey ползваш- новите ГЕВЕЙ работят без проблем на 7.0-7.0.3 ,като включително активират без оригинална SIM карта,единствено ще загубиш възможността за jailbreack ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

img-31114_photo_p-r-med.png

Разгледах самия gevey, на който нищо не пише, според скрийншота версията е 2.02. И на идея си нямам, по-добре да си седя на дупето и да не пипам, че ще взема да го разваля. :suspect:

Колкото до Jailbreak-а, не го ползвам, не ми трябва.

Редактирано от Addie de Arquette
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

здравейте искам да попитам имам iphone4 който работи с gevey.можели да се ъпдейтне до по нов софтуер в момента е с 4.3.3 (8j2) и firmware 02.10.04 ако някой може и какво ще ми струва.не-знам дали ще трябва друга информация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На седмица не може, засега. А, дали може на нещо друго - зависи какви shsh имаш запазени в сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, в момента имам iphone 4 от Англия, но е заключен. Взет е на договор от T-MOBILE и после е спряно плащането за телефона. Има ли как да проработи с този чип и ако да на 100% ли е сигурно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И, к'во точно "изпрати с тап-а-ток"?

Кико, сподели какво пише срещу modem firmware в настройки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само фабрично отключване, няма чипове за този модем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Пфффф" не цитирай последен пост, счита се за спам. Обади се в сервиза в понеделник, но след като не му е плащан договорът, почти съм убеден, че няма да ти хареса цената. Операторът я определя, а неуредиците с него, ти гарантират отказ или висока цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

здравейте искам помощ имам ифон 4 който закупих скоро със гевеи сим про и го ъптдейтнах и сега не ми работи сим картата казаха ми че съм му сменил бейзбанда как мога да го оправя преди си работеше и сега си стои ейтака моля ви помогнете ми опитах с какво ли не !!!!!

Редактирано от vencislavz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да направиш! Единствената ти опция е, оператора да го отключи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега съм със версия 5.1.1 4.12.09 ако сложа 7.0 няма ли да ми работи гежей сима ?

сега съм с 5.1.1. 4.12.09 ако сложа 7.0 гевей сима няма ли да заработи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...