Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос относно ъпдейт към iOS 7 на телефон с Gevey


Recommended Posts

Не.

Да те помоля да пишеш малко по - грамотно? Заболяха ме очите да ти чета безкрайните изречения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не схвана какво ти отговори колегата горе:

Отключва се само фабрично, от оператора. Но струва $$$. Нали не очакваш някой тук да ти плати ънлока?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте, някой тук да потвърди за работещо геви на иос7 за айфон 4? Още съм с 6.1 ама идва време за рестор и се чудя дали да пробвам на седмица? Ако с моето геви не стане бихте ли ми препоръчали турбо с което става? Фабричния ънлок не е вариант поради това че телефона е блеклист от англия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а аз имам една 4-ка с ios 4.3 с гевей..... ако ъпдейтна до 7 и запазя бейсбенда от 4.3 дали ще работи чипа ????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе…има, ама няма вадене от рикавъри. Няма кандидат да му отгърмя телефона, иначе ще тествам метода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а ако магията изобщо стане чипа ще тръгне ли ...... и решение за активиране без сим при 4.3 има ли ????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aктивиране има за всички iOS. Чипа предполагам, че ще тръгне, но ултрасноу - НЕ!

Аз не ползвам ултрасноу?!? Използвам си гевито и набирам 112 като ми падне батерията само.

Ок малко по късно

Извинявам се, имаш ли информация как да се капа до 7 с геви?

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

umbrella спира ъп-а на ББ(може и ръчно), после обаче изпадаш в рикавъри. Kurti твърди, че го вади от рикавъри, а аз не съм убеден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам една налудничева идея как може би ще се извади от рекавъри, ама нямам къде да пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Например? Аз, бих ти казал защо няма да стане. Има една функция в UNIX(OSX/iOS), казва се fschk. Засега няма известен метод за заобикалянето й под 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, тая програма дето която триеше Setup.app и тя бараше вЪВ файловата система, и без един .bat файл телефона оставаше в рекавъри. Та, идеята ми беше, че може би тоя .bat файл ще подейства и в тоя случай. Ама щом казваш, че не става, съгласявам се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да пробиеш в живота, не се съгласявай с "капацитети". Поне никога без бой ;)

П.П. .bat файлът е batch file, демек списъче с команди за изпълнение и не е за телефона, а за бозата. През бозавия cmd изпълнява set_autoboot_TRUE в телефона. Проблемът е, че когато iOS без ББ не мине fschk-а, няма как да му сетнеш буутването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ми стана ясно. Благодаря за разяснението и се извинявам за загубеното време. :smile:

П.С Нямам право да споря с човек като теб, човек който разбира доста срещу младеж без опит. Трудно :)

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, право имаш и никой не може да ти го отнеме. Виж, познанията са друго нещо. Има време ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...