Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tui-Find : Инсталиране на кракнати приложения без jailbreak


zdravko hristov

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • simba4

    7

  • gogi6

    5

  • darkheroz

    5

при мен всичко спря да работи - пуска се и веднага се затварят кракнатите приложения, а тонбу аппа не намира нет, дори не мога да го актуализар. идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така, но нямам комп за да пробвам да го сертифицирам пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ъпнах една програма днес оттам и писах в една друга тема каква беля ми се случи!Може и от друго да е,но все пак имайте едно на ум!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен го има същият проблем но след рестарт на устройството..всичко си бачка отново :)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това още ли го ползва някой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за сравнение. Нали има вече джейлбрейк, защо се мъчите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се мъча. Така и така свалям през телефона. Дали ще е AppCake, някоя друга или тази...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се оправя нито с рестарт, нито с резет /home+power/ :(

Лошото е че не мога и да купя кракнаните апове - дава че вече съм ги платил. Помагайте

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не нямам джейл и не искам да слагам. Айпад еър 7.0.4. Белята стана от някой ъпдейт. В момента приложението на телефона е посл версия, синхр е с десктоп прилож, тегля нов ап - отваря се и моментално се затваря. Същата работи с преди изтеглени апове ?!? На айфона работят :(

Ако не мога да ги подкарам- поне дайте идея как да си ги купя през апстора. Сега ми излиза че съм ги платил....

Редактирано от darkheroz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом нямаш джейл и не желаеш, позаинтересувай се от Zeusmos, платено е, но обикновено работи прилично и от телефона.

А приложенията ги синхронизирайки от тюнса и ще се оправят, предварително купени от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платеният Zeusmos работи без Jailbreak, от години. Ако не греша услугата е налична и днешен ден, нека попита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера имаше ъпдейт на програмката. Всички приложения си работят при мен. Не съм "брейкнат" и сигурно няма да бъда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ;) Тези на които им крашват приложенията да опитат да изтрият програмата от телефона и след това да повторят стъпките от пост №13. Аз имах същия проблем и като го направих всичко си дойде на мястото. При мен обаче самата програма на телефона от известно време започна да работи много бавно. Като я отворя обикновено крашва първия път, след това чакам доста да се появят топ приложенията, при search също всичко се случва мноооого бавно и бих искал да ви помоля ако знаете някакво решение за проблема да споделите. С iphone 5 съм, 7.0.4 не е jailbreak - нат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Със джейната 5-ца, 7.0.4 и със Тонгбу съм. В апстора имам ъпдейти за приложения, които съм закупил официално, но като дам да се свалят само върти кръгчето и нищо. Да не би Тонгбу да има някаква опция, която да пречи на телефона да се свързва с апстора? На 25pp имаше нещо подобно, доколкото помня, Ако някой знае, моля, помагайте :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирай телефона и се оправя,после пак трябва да оторизираш приложенията обаче. Всеки пък ,когато упнеш или инсталираш приложение от аппстора ,после трябва да оторизираш тези от китайската програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е така от известно време , преди не крашваха ,но сега като инсталирам нещо от аппстора и почват да крашват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...