Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak iOS 7.0 - 7.0.6 – Evasi0n


uomoto

Recommended Posts

Опитах с ръководството от първото мнение, а след това и с фикса от репото на AppCake - Calculator все още крашва при отваряне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм го поне на 4-5 телефона. Следвай стъпките стриктно, там е ключето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следвам всичко точно, опитах над 5 пъти и по двата начина. Със Сафари нямах проблеми, но мейла крашваше и се оправи. Калкулатора не иска!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз оправих крашовете със ръководството на първа страница. Потвърждавам , че работи на 100 процента. Нещо не правиш както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който има проблеми със статус бара (часа, оператора и батерията остават да стоят там, където не трябва в приложения като camera, photos, weather) инсталирайте от Сидия StatusBarFix2 от репото на insanelyi.

И набързо няколко полезни според мен туийкa:

DismissSwitcher - излизане от мултитаскинг при докосване на задния фон

Assistant Unrestrictor - ползване на Voice Control за набиране или music.app контрол, когато Сири не е налична

CCClockOpenToAlarm - отваря директно таба с алармите в Clock.app

iTunes Radio Unlimited - без повече реклами и ограничен брой skip-вания на песни

Open In App For Photos - open in... меню във Photos.app

Purge - автоматино премахване на всички приложения от мултитаскинга чрез дълго задържане в/у някое (не спира такива с пусната музика като напр. Spotify)

SimpLock - премахва Slide to unlock на локскрийна

VoicemailRemoveriOS7 - маха таба voicemail от Phone.app

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не фиксва това от сидиа, а само замазва - субстратски туийк е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не получавам никакви нотификации. Реснах всички настройки, отново и отново. Не получавам никакви известия, фб, месинджър, вайбър и т.н. Помощ!

Редактирано от sevastiyan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При респринг, рядко но се случва, приложенията да се изключат от нотификейшъна. При мен също фикса коригира статус-бара.

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм всички приложения в нотификейшъна. Пак не получавам известия :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, едно сейф мод-че или махни субстрата, да му видиш "оправията"?! Решението е само с терминал, @uomoto го е пуснал в темата.

При респринг, рядко но се случва, приложенията да се изключат от нотификейшъна. При мен също фикса коригира статус-бара.

Севастиян - SAM и от него clear push ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи много досаден бъг със работата на батерията.Сигурно и при други го има , но аз сега го забелязах. Usage и Standby ми ги дава със две черти само. Вчера спря да ми показва работата на батерията , когато заряда падна под 50 процента.Днес обаче и при зареден телефон пак ми дава само черти.Почти съм сигурен , че това е от джейла. Незнам дали има оправия , но е много дразнещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такива проблеми провери туийковете които си инсталирал!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или си риспринг или си ристартирал след пълното зареждане. При мен се получава само тогава. gogi6 е прав :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е чак толкова бос не съм. :smiley-face: Ако не съм пробвал няма да пиша глупости. И след респринг и след рестарт проблема си остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зареждаш на 100 %,изключваш от зарядното и показва черти,така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зареждам на 100 процента .Изключвам от зарядното и когато батерията падне под 50 процента вече не ми показва Usage и Standby а само черти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е чак толкова бос не съм. :smiley-face: Ако не съм пробвал няма да пиша глупости. И след респринг и след рестарт проблема си остава.

Е това искам да кажа, че се получава след риспринг.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

radkov, да те попитам само - колко акаунта имаш?

После пак се извинявай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то без респринг :p трябва да не актуализираш нищо от Сидия. А след рестарт какво става? Искаш да кажеш , че не трябва да респрингвам ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...