Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak iOS 7.0 - 7.0.6 – Evasi0n


uomoto

Recommended Posts

Това е така за всяка IOS, когато телефонът е джейлнът. Ако направиш рибуут, а не риспринг, няма да имаш този проблем. (ристарт през mobile terminal, обаче, ще ти занули usage stats, както при риспринг)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е чак толкова бос не съм. :smiley-face: Ако не съм пробвал няма да пиша глупости. И след респринг и след рестарт проблема си остава.

Уж не беше много бос;)Това е от а и Б на iphone;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пети път джейлвам от iOS 4 до сега и никога не съм имал проблеми като този . А гледам вече , че и други колеги пишат за тях. Уж по обути от мен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е проблем това е ФАКТ , който е нормален при респринг!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто ползвам iPhone (от 4-ка насам) винаги е било и е така, не знам как точно и само при теб се е "проявило" чак сега, но определено няма как...

Нека не разводняваме темата с въпроси - тип за раздел "Нов съм..."

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не беше въпрос. Край приключвам. Никой да не се чувства длъжен да ми отговаря повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пети път джейлвам от iOS 4 до сега и никога не съм имал проблеми като този . А гледам вече , че и други колеги пишат за тях. Уж по обути от мен ;)

Е значи някакъв специален метод за jailbreak ползваш.

Кво толкова се пънеш не можем да разберем? Аз телефон, който пази usage stats след респринг не съм виждал. Може твоите телефони да са уникални.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с джейл на бета 2 и 3 да каже какви са настройките на анимациите и баунса на контрол центъра за обща култура :))) Чрез ios7hiddensettings tweak :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

evasi0n7 1.0.3

* support for iOS7.1b3, new Cydia bundle, and iPad mini Retina reboot loop fix
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От известно време имам пробелем, но сега реших да пиша, защото до момента почти не ползвах телефона. Става дума, че нито през AppAddict, нито през vShare, нито през което и да е подобно приложение, не мога да изтегля нищо. Тоест тегли се, но когато се инсталира, стига донякъде и после излиза грешката "... could not be installed right now" и дотам. На какво може да се дължи проблемът? Да не забравя, ако е от значение, с iPhone 4 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който има проблем с норификациите след сейф мод има решение ако някой желае казвам :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как така казвам? Това форум ли е, какво е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой по разбиращ може ли да ми обясни тези инструкций

http://maypalo.com/2013/12/27/unlock-iphone-ios-7/

http://www.unlockboot.com/2013/12/how-to-unlock-ios-7-iphone-using-sam.html

До сега четох и не можах да разбера защо да изтрия папката и пак да я сложа какъв е ефекта,как да ги намеря тия тикети на глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом не ти е ясно, значи не е за теб. Имаше едно време, един метод със SАМ, но умря бързо. Който хвана влака тогава, може да се възползва и сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който има проблем с норификациите след сейф мод има решение ако някой желае казвам :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Кажи тайната

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има доста проблеми с джейла.Губят ми се всички писма , пише no subject ,no sender.Правих Restore и все същото след като си инсталирам туиковете :| Връщах backup,Set as new и пак така.Иначе всичко друго е супер.

edit

Проблемът идва от Bypass след деинсталация се оправи :)

Редактирано от To6oo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи тайната

След като си нагласил нотификациите, правиш бекъп в някоя папка с айфайл на следните файлове:

Sectioninfo.plist

SectionOrder.plist

От папката bulletinboard намираща се във var/mobile/library

И при всеки краш просто ги заместваш и respring и всичко е ок :)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам много странен проблем..... преди около час влезнах в cydia имах ъпдейт на sуbstrate safe mode и ccpinfo....след като ги ъпдейтнах някой от приложенията ми като whats app , facebook mesenger и още някой ми се смени езика на италиянски......премахнах ccpinfo... пробвах рестарт,респринг,влезнах в сейф мод,но езика си е на италиянски дори един път се смени на китайски.....нямам auto app translate....някакви идей..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ги направих и всичко си е наред.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...